Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szoktál le a rendszeres fű szívásról, ha babyt szeretnél? fórum

Hogyan szoktál le a rendszeres fű szívásról, ha babyt szeretnél? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2010. febr. 23. 12:21
Medve Úrnak meg üzenném, vigyázzon merre terelgeti azt a gulyát, le le legeljék a gyönyörű pitypangokat, olyan szépen írt arról a rétről, meg a táncoló, tarkaruhás hippikről, esküszöm, még a büfi is a helyén volt, de komolyan, tisztára tavaszba borultam :)))
85. noaxira (válaszként erre: 80. - Dzsigg)
2010. febr. 23. 12:15

látom kedves, téged se rúgott még senki úgy istenesen seggbe, másként bölcsebb volnál mind bírálásban, mind hallgatásban... az előbbihez még sok empátiát kell tanulnod, az utóbbit addig is kezdd el gyakorolni. Vagy talán jobban ismered Rhee-t még önmagadnál is, hogy ilyen pontosan meg tudod ítélni, milyen élete volt, és vajon kinek mennyi szenvedés vagy bármi jár az életben? ne másokkal mérd össze magad, mert mindenki külön pályán fut, az életedben csak önmagadban találhatod meg a fejlődésed útját, ez itt önmagad legyőzéséről szól, mindhalálig, és aki erre gyenge, az próbál másokkal versengeni... de attól a saját pályádon még nem fogsz előrejutni, hogy mások életét ilyen avatottként szakérted... Rhee-t meg, ne izgulj, BÁTORÍTJUK, nem sajnáljuk, téged viszont lehet volna miért.. szerintem van ott a te házad táján is 1-2szálka, amit illene elsöpörni, nem tudom megmutatni, bocs, de fejbevernélek a gerendámmal, ha közelebb mennék.. ;))

én jobbára inkább a magam portáján söprögetek, de ha vki kedvesen közeledik, ahhoz mindig van egy jó szavam. És nem a kedves, jóérzésű, igyekvő embereket szokás sajnálni, hidd el nekem.

84. spinneli (válaszként erre: 82. - 5e03fd4701)
2010. febr. 23. 12:14

nem is kell sajnálni, ha hasznos tanács van esetleg párral megdobni.


nulla háttérinfó nélkül pofázni és ítélkezni viszont hiába ősi magyar népszokás, sok értelme nincsen, illetve annyi igen, hogy mosolygásra késztessen.

:)

83. 5e03fd4701 (válaszként erre: 82. - 5e03fd4701)
2010. febr. 23. 12:13

Az a 2 az már 4 . :-)


Egyébként az van, hogy a hoxán általában normális emberkék vannak (nem belekötni ott az ÁLTALÁBAN szó), tehát átlagos emberek!


ÉS ők bizony fel fognak háborodni ha hasonlót olvasnak mert nem tudják beleélni magukat a tehenes emberek életébe! Én sem! Pedig általában megpróbálom! De ezt a fajtát nem is akarom!

2010. febr. 23. 12:11

Az előbb a pdaról írtam most már a nagy gépről.

Egyet értek az előttem szóló 2 fórumtárssal.


Összefoglalva a gondolataim: Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, és ez a tehénke harminc valahány évesen eléggé a nem jó út fele indult el. Sajnálni én sem tudom, hiszen ő főzte a dolgokat!

2010. febr. 23. 12:05

túladagolni?


rengeteg információval rendelkeztek a könnyű, és keméyn drogokról, meg úgy általában.

:)

80. dzsigg
2010. febr. 23. 11:41

:):)

Ha azert nyult a droghoz,mert borzalmas az elete,akkor en mar reg tuladagolhattam volna magamnak,söt,rajtam kivül jonehanyan.

Realisan kell gondolkodni.Nem jar az ilyennek sajnalat.Nem szabad sajnalni.Az ilyet seggbe kell jol rugni,aztan hatha abbol tanul.

Eselyt persze hogy megerdemli,de nehogymar valaki itt elkezdje sajnalni,mert szegenynek baba kell,de nem tudja hogy szokjon le a füröl.Szegeny nem letezö babat sajnalom inkabb.....

79. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 75. - Noaxira)
2010. febr. 23. 11:32

végigolvastalak, szenvedve, de mégis megtettem:D

elég vicces perceket szereztél, kedves szakértő. (körmondatokba foalmazni, hmmm... nem lett volna jobb egyből a tárgyra térni??? ) gondolom vagy volt szerencséd neked is a drogokhoz, és le tudtál szokni, vagy sok drogos van a környezetedbe(ha nem akkor elnézést, az írásodból tekintve). Jaj szegény topicindító, mindenki hogy bántja, te meg jól megmondtad sok embernek:D.


persze, ők is emberek, megérdemelnek egy esélyt(már nem tudom hogy hogyanis fogalmaztál), a fű még talán nem is lenne nagy probléma, illetve nagyobb probléma mint a cigi(nálam egy sznten van), ahhoz hogy babát akarjon, de ha valaki nem tudja feldolgozni, hogy igenis egy gyerekhez fel kell nőni, és fel kell hiogy ismerje, hogy (akár egyik napról a másikra...igen, nekem is vannak/voltak ilyen ismerőseim) letegye, legyen az cigi vagy fű, akkor megteszi, ha igazán szeretne családot.


és szerintem nem kell abba belemenni, hogy jaj de borzalmas az élet, a szülök nem foglalkoztak xy-nal, és azért kezdett el füvezni és utána durvább dolgokat... nincsenek egyedül... más is túléli, és tud kapaszkodni másba.


de én is úgy gondolom hogy aki le akar szokni, legyen az bármilyen szer, hajrá! próbálja meg, de akkor tegyen is érte...

78. 5e03fd4701 (válaszként erre: 75. - Noaxira)
2010. febr. 23. 11:27

MUUU! :)


Most aztán jólmegaszontad! :D


Éljeeen!

77. spinneli (válaszként erre: 68. - 2934fa17dd)
2010. febr. 23. 10:57
A marihuána olcsóbb, mint a cigi, csak szólok.
76. spinneli (válaszként erre: 75. - Noaxira)
2010. febr. 23. 10:56
a drogprevenció tartására azért ma már igyekeznek nem az általad felvázolt idiótákat küldeni.
2010. febr. 23. 10:52

"Szokjon-le! Szokjon-le!" Uhh, nem bírtam tovább olvasni, csak a legutolsó kommenteket, ott már pislákol némi értelem úgy látom... Tehát Kedves Derékhad, akiknek a hozzászólásait túlnyomórészt NEM olvastam (vagyis részben vaktában lövöldözöm, akinek nem inge, azt úgysem találja el, lévén elég intelligens, h megbocsássa nekem ezt a kis lezserséget)! ("szokjolleee!szokjollee!bűn-hő-ggyööőőőőőőn!!!!!!") Bocs mindenkitől, de az a fránya kis Szarka nem bírja befogni a csőrét, ha olyat hall, amitől alatta a fa tövében csücsülő Irónia szava benn reked... A szomorú még csak nem is az, h aki segítséget kér, az megkapja, mármint h nem a segítséget, a mit kért, hanem h neki se gyerek, se esély, se fű, de lehetőleg friss levegő SEM JÁR (se alanyi jogon, se márpedig, sejhaj...), utóbbiból kevés van ugye, így tisztes állapolgárok elől elszívni nem ér, ami meg ugye van is, olcsó is viszonylag és ha már amúgy se kap szegény levegőt itt a sok tisztességtől, inkább elszívna még egy utolsó spanglit, mielőtt megy és alázatosan felköti magát, amiért miazmás mámora egy óvatlan pillanatában szebb jövőről, újrakezdésről álmodott (jó, rendben, akkor HALLUCINÁLT, ahogy akarjátok)... De a szomorú nem ez, ez csak egy sajnálatosan vaskos társadalmi réteg hozzáálása és reakciói (melyek után erősen kétlem, h volt kedve szegénykémnek még visszaolvasni, mire végre értékelhető megszólalások is elhangzottak), hanem abbéli szörnyű gyanúm, hogy a drogprevenciós előadásokon, ahol még elébe lehetne menni a bajnak, pont ugyanebből a rétegből kerülnek ki a diákokra eresztett szavahihető, sokat próbált szónokok, a fiatalok meg nem hülyék (nem bizony, kedves nyuce!) ellenben kíváncsiak, lázadóak (amely tulajdonságaik nélkül, ne felejtsük el, soha semmi pluszt nem ahatott volna eljövendő nemzedék az őseik által összegyűjtött tudáshoz az idők során), és ezek az intenzív energiák lesöprik a valódi helyén a kínos űrt ügyetlenül fenyegetőzve, gúnyolódva takargatni próbáló rikkancsokat a hitelesség pulpitusairól... A mai fiatalok ugyanúgy éheznek az igazira, az érdekesre, a sokkolóra, mint a régiek... Mostanság jobbára csak éheznek, mivel ilyen felnőttek (sajnos csak idáig nőttek és nem tovább) szájából hull a manna, közvetlenül beékelve olyan elmés, bölcs tapasztalatot sejtető mondatok közé, mint (az idézetek szerzőinek ezúton köszönjük a közreműködést, nagyon tanulságos volt olvasni őket):


- "Miért kellett rászokni? Amúgy is, akik füvet szívnak, azt mondják, hogy bármikor abba tudják hagyni." (Na vajon, mintha ényeges lenne a miért, kiváncsiságból, vagy a szülők hiányos gondoskodása miatt kialakuló magány miatt, vagy mert így van esély beljebb furakodni a perifériáról az osztály nagymenői közelébe.. bizony, hacsak nem emlékszünk, nem is sejtehtjük milyen erős már gyerekkorban az ösztön, hogy dominanciát mutassunk, még jóval az első bágyatag gondolatok előtt holmi méhekről, meg virágokról, meg papás-mamásról, már kőkeményen ott diktál az aki-az-erősebb-az-baszik törvénye!! És hogy mit mondanak, akik szívják? Hát csak azt amit olyan erősen hinni szeretnének, és ami az első nagyobb pofont jelenti ezen az átkos úton, amikor rájönnek, hogy dehogy tudják... és innen még rázós és hosszú út vezet nemhogy az alagút végéig, de csak addig is, míg ezt hangosan ki merik mondani, elismerve ezzel, hogy tévedtek majd hazugságba ringatva még át is verték saját magukat, mert így tovább folytathatták, amit egyre kevésbé akartak folytatni...)


- "hmm a tehenek szívják a füvet és nem legelik? Ezt nem is tudtam!" (Hogy Medve Úr mi mindent nem tud, abba szédítő csak belegondolni is, de a tehenekről szerzett ismeretei eredetileg helytállóak voltak, igen Medve Úr, valóban a tehenek LEGELNEK, akik szívnak, bármilyen hihetetlen, EMBERI LÉNYEK, ahogyan, mielőtt megadóan és engedékenyen zöldbe borulnánk ennyi fű emlegetése után, emberi lények a VÍZIPIPÁBÓL ÓPIUMOT SZÍVÓK, EXTASY-T SZEDŐK, KOKAINT SZIPPANTÓK ÉS kérem, aki nem bírja idegekkel inkább forduljon most el és fütyörésszen hangosan vi kedvére valót, az igazság egyesek egészségére ilyen dózisban már káros lehet: A H-E-R-O-I-N-I-S-T-Á-K IS emberi lények, és bár utóbbiakat alkalmanként könnyen össze lehet téveszteni holmi tűpárnákkal, azért ha nem muszáj ne szurkodjuk őket még pluszba is... Ahogy a többieket se, van épp elég bajuk és tennivalójuk, marha meredek a gödör fala - najó itt volt némi kérődzés a sorok közt, elismerem - , amiből kifele kecmeregnek, ráadásul nekem elhiheti, Medve Úr, kurvára csúszik is!!!)


- "Mindent lehet csak akarni kell!!!!" (Univerzális mondat, bárkinek elsüthetjük a kút szélén egyensúlyozótól egészen a WC-n ülő szorulásosig, csak sajna egy hátránya van, harmatgyenge... Ennél a mondatnál az utolsó megátalkodott visszaeső drogosban is több erő és akarat pumpál, kérem szépen, és hogy vajh' honnan tudom, azt tessék szívesedni kimatekolni kérem szépen, bár őszintén remélem van aki már előbb kapcsolt, és ennek ellenére tovább olvasott, mert szerénységemen túl a ki tudja, hová lett Rhee, és a hagyján-hogy-ki-tudja-de-kit-érdekel sok többi is valahol itt ficánkol a tudatomban, ami eltekintve ettől az amúgy csöppet sem zavaró, bár tömeges körülménytől, jelentem(-tjük) ...... najó, asszem most fejvesztve nyomta meg az ikszet mindenki, akit még idézni szeretnék erről a fórumról, tehát nyugodtan beszélhetünk a hüvelygombáról :)))) - na szóval a tudatom viszonylag rendezettnek mondható :))


- "Nem bántásként irom..." (- 'persze, persze... AU, HÉÉÉÉ!!!' Mindig megmosolyogtat, ha így kezdenek bele... Csak akkor tessék kérem elárulni, miért tetszett a azt a mondókát olyan precízen élére vasalni???Akár kezdhetné úgy is: "hátulról mellbe, kedveském", szinte érzem a mézeskalács-illatot meg a szeneslapátot a fenekem alatt.)


- "JÉZUSOM!!!!!" (Igen, őt mifelénk is sokan emlegették és na mit tippeltek vajon ha most ide manifesztálódna közénk és elolvasná Rhee hozzászólását, vajon milyen választ írna, ami megaláz, lepocskondiáz és visszavet, vagy próbálna segíteni??? NA, MOST SZÓLÍTSD, hátha tanít vit a szeretetről, meglásd, csodás napod lesz...)


(és mindig találok újabbat, sose fogy el... erre mondják: Isten nem bottal ver, hanem hülyékkel...)


- "Segítenek az orvosok, hidd el." (Elhiszem, h segítenek - ha tudnak.. De Rhee, ha rám hallgatsz vigyázol a Xanax-Rivotril koktélokkal, mert az is igen addiktív, pontosabban SOKKAL INKÁBB, mint a fű... Akkor inkább borozzál, amíg át nem lépsz egy olyan fázisba, amikor majd azt teszed le, az nem lesz már olyan gáz, nyugi!!! De nagy fába vágtad a fejszéd, mire ebből gyerek lesz... De lesz majd az is hidd el, csak el ne kapkodjátok, nehogy aztán élete végéig türelemre intő jelként kelljen élnie ebben az egyébként is sok borzalmat a hátán cipelő világban ... DRUKKOLOK NAGYON!!!!!!!!!!!)


- "Én nem tettem volna fel ilyen kérdést. Pláne egy mondatban szerepeltetni a fű és a baba szót. . ." (Látom a drogok állnak távol állnak tőled sniki5, szükséged is van rá, h megtartsd a tisztes távolságot, ha komolyan nem tennél fel ilyen kérdést, holott enélkül a kérdés nélkül csak a szabadesést gyakorolhatnád vmelyik mély gödör fenekéig, ez pedig végképp nem vi példamutató, tehát inkább ezt a szót még ízlelgesd egy kicsit, mielőtt olyan tettre használod ironikusan, amit te ezekszerint nem tennél meg... Ha Rhee kimászik majd végül a gödörből, azzal aztán VALÓBAN méltó példakép lehet később a gyermeke számára!!!)


- "Most úgy szokik le hogy borozik" (No igen, tényleg de gusztustalan, de elárulnám, h sokkal könnyebb azt lerani, mint mikor az ambulancián gyors egymásutánban 4szer írják fel neked a Xanaxot meg a Rivotrilt, miközben könyörögsz, h próbálkozzatok más módszerrel, mert már tudod, ha a kezedbe kaparintod a receptet a tüzes Istennyila se tartatja be veled az orvos által előírt adagot... Hát tudod mit Barbika25? 5-ödjére megpróbáltam otthon, orvosok és nyugtatók nélkül, majd szép fokozatosan addiktívabbról kevésbé addiktívra lépegetve, saját ötletem és ösztönöm követve egyedül leálltam, és nem a fűről beszélek, elhiheted. A sereghajtó pedig láss csodát, nekem is a többi után már könnyen letehető alkohol volt, FÚÚÚJJJJ... )


- "Nem kell ám mártírt csinálni belőle . . . . biztos nem kergették az asztal körül hogyha nem szívta el a kis adagját!!!" (uhh, ez nekem fájt, tudod, hogy egy ilyen bájos kis mondat milyen elsöprő erővel dönti le a leghatalmasabb akaraterőt is??? Hát képzeld, senki nem készül itt senkiből mártírt csinálni, úgyhogy senki se kezdjen el teperni, az asztal körül meg biztos nem kergették, de ennél többet sem én sem pedig te Barbika nem tudhatsz arról, honnan eredtek ennek a randa gyomnak a gyökerei Rhee életében, úgyhogy hacsak nem vagy orákulum, Rhee érdekében kérlek, a jövőben tartózkodj ezektől a bugyuta, szűklátókörű, ám különösen kegyetlen beszólásoktól, és ha már segíteni nem tudsz vagy akarsz, legalább ne rúgj bele, vagy talán volnál akkora bátor szívű vitéz, hogy élőben is így bele mernél rúgni egy drogosba??? Vagy akkor már visszarettentene, hogy a mai társadalmakban a segítséget kérőket általánosan elfogadott felebaráti szeretetben szervezetek igyekeznek támogatni?? Az adód 1%-át csak nem a Vöröskeresztnek v vi hasonló alapítványnak adod???? Uhh, az efféle rosszindulat napokig a fejemben kering, gratula.. még az affektálást is hallottam esküszöm...)


- "Valszeg, elsőre összejön neki!! Sőt tutifix. A sors annyira ilyen. . . . ." (Nem a sors sajnos gyakran igazságtalan és a gonosz irígységtől csöpögő nyelvűeket a szárnyára veszi, míg lehet, hogy egy pokolból visszatérő, azt legyőző embert, aki mire a gyerekvállalásig érne és a születendő gyermeke büszke lehetne rá, hogy "ő az én anyám/apám, tudjátok honnan mászott vissza, mert annyira akarta, hogy én megszülessek?" nem fogadja kegyeibe... Na, és most döfhetsz Barbika, hová fajul a világ, egymást ajnározó, mártírrá avató drogosokkal kell megosztani a világhálót, de ne légy csalódott, bárki lehet mártír, az a titka egyébként, tudod, h iszonyúan meg kell szenvedni érte...)



Na, hát aki ezt végigolvasta, az nem piskóta, nem tudom, ki mit ér vele, mert valójában csak meglódult a kezem, olvasva a sok avatott szakértő eszmecseréjét... Bőven volna itt még néhány említésre érdemes passzus, de mivel az idézettek nagy részéhez hasonlóan negatív energiát hordoznak és pumpálnak ki magukból, én már kimerültem a mérgüktől, a sajátomat is egészségem érdekében némileg levezettem, Rhee, remélem, mivel egyedül a neked szóló részek lényegesek itt most legfőképpen, v eszed vi hasznát ennek a regénynek, MENNI FOG, a többiek szintúgy bátorítanak, ahol meg gyanús, hogy nem, inkább tekerd lejjebb, h ne gyengítsen a tartalma (vki nyisson már a drogosokat fikázóknak egy topikot, itt terpeszkednek az OFF-jaikkal, véleménnyilvánítási-viszketegségüket enyhítve pont egy általuk megvetett egyén által nyitott, MELLESLEG SEGÉLYKÉRŐ topikban, ehhez pofa kell, kérem alássan...)


Még csak annyit, h itt a tavasz, egyre könnyebb lesz a harc, a jó idő meghozza majd a jókedvet is, meg annyi mindent lehet csinálni a szabadban, minden órával közelebb kerülsz a célhoz, meglátod!!! No, küldök egy valag pitypangot, nektek Rhee, Medve Úr rétjéről csórtam, voltak színes ruhás vidám hippik, Medve Úr legelészett, vagy büfizett épp, már nem nagyon emlékszem, a Napocska édesen sütött le egyformán mincdenkire :))))

Füves cigit, na, azt nem láttam!!!! ;))


H A J R Á!!!!!!!!

74. one85 (válaszként erre: 73. - Lenii)
2010. febr. 23. 10:21
Ebbe van valami!:D
73. Lenii (válaszként erre: 54. - 07c4794583)
2010. febr. 23. 10:11

Jé, egy addiktológus:) Ezt szeretem, amikor valaki tényleg ért ahhoz amit hozzászól, komolyan. Jó volt olvasni, értelmes dolgokat mondtál:)

Bennem felmerült az is, hogy a kedves kérdező esetleg unatkozik. Van, aki "babázni" akar, egy új,kis élő "játékot " magának, akit szeretgethet. Valószínűleg ő nem kapja meg eléggé ezt az érzést. Ilyesmi okból meg nem biztos hogy jó gyereket vállalni.

72. one85 (válaszként erre: 71. - Dzsigg)
2010. febr. 23. 08:46
A drogosoknál már ez is nagy előre lépést jelent , hogy be meri magának vallani , hogy Ő függő. Sok csak azt mondja , hogy Ő uralja az anyagot jelenesetben füvet és nem az anyag Őt.
71. dzsigg (válaszként erre: 70. - One85)
2010. febr. 23. 08:43
Ez az tudja ö,megse tesz semmit.Ide kiirja a kerdeset,ahelyett hogy eröt venne magan,es NEMET mondana,ha mast nem drogambulancia segitsegevel..De ha neki igy jo.
70. one85 (válaszként erre: 69. - Dzsigg)
2010. febr. 23. 08:38
A "bántás" szót idéző jel övezte! Megértelek titeket is , de Őt is! És igen a baba még várathat magára és először magát kell helyrebillenteni , de szerintem ezt Ő is tudja valahol!
69. dzsigg
2010. febr. 23. 08:34

Nem erdemes tanacsot adni.Aki akar az le tud szokni.Ott van a drog elvono meg annyi hely,ahol nevtelenül lehet bemenni.Egy felnött emberröl van szo ,nem tinedzserröl...

Masreszt nem is tudom hogy jöhet az eszebe egy olyan nönek a baba fogalma ki rendszeresen drogozik.

Az ilyenek nem szabad gyereket szülni,sorry,öszinte vagyok,mint mindig.Elöbb elvonokura,egy jo nagy agymosas,majd nehany ev es utana gyerek...Esetleg.

Es igen valaki irta a penzt.Bizony,nekem meg egyeseknek amiatt faj a feje,mit adjon enni a gyereknek,ennek a szemelynek meg tellik ilyesmire.Persze mindenki a maga szerencsekovacsa,de ha valaki a penzet erre a szarra adja ki..

Es egyebkent mert csak bantast kapott itt,azert nem jön,akkor gyava ..

Itt ugyse fog senkire se hallgatni.Szerintem nem mi vagyunk z elsök akik tanacsot adnanak.Biztos van a környezeteben olyan ember,aki jobban ismeri,es probalta a helyes utra terelni.

Szoval kedves kerdezö,egyszerüen menj egy drogambulanciara...Ott kapsz segitseget.

Kivanom hogy tudd kezedbe venni az eleted iranyitasat ,de mostmar ne lefele,hanem felfele.

2010. febr. 23. 07:57

Nem szokásom más pénztárcájában turkálni,de jó hogy neki jut ilyenre! Nem sajnálom mert nem igaz,hogy nem tudja a pénzét másra költeni mint ilyen szarságra!!33 évesen akar leszokni,már éppen ideje,azt hittem kamasz még! :D Én még a pasimat is lecsrélném, és más példát állitanék a gyerekem számára. És mit tanitana neki apu?Hogyan kell lebegni!?

De nekem a pofámról leégne a bőr ha ilyen kérdést tennék fel!Szerintem a füvezés nem sikk,hanem égés!Legalábbis én úgy gondolom!

MÁsok ezreket költenek arra,hogy gyerekük lehessen te meg rombolod magad!! Lehet támadni a nyers kritikám miatt,de senki ne várja tőlem hogy megveregetem a vállát a fórum inditónak!! Ennyi!!

67. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 66. - F998f09d0d)
2010. febr. 23. 07:16
tiszta off? hehe:D nah még ilyet sem hallottam. ez egy női portál, rengeteg anya olvassa, mindenki egyből a gyerekre gondol, így jóhogy "támadják". Egyszerűen fel kell nőni az anyasághoz. ennyi. ha valaki felelőtlenül elfut az élet nehézségei elől tekerni egyet, akkor hogy fog azzal megbírkózni a gyermekneveléssel?
2010. febr. 22. 22:30
Szerintem ez az ember tanácsot kért... Nekem is megvan a véleményem a dologról, de ha jól emlékszem a kérdés nem az, hogy mi a vélemény róla és arról amit csinál, hanem az, hogy ne csinálja. Kb. heten lehetünk, akik tanácsot is adtak, bár nem számoltam. Nem értem, hogy aki nem tanácsot jött adni az, azok az emberek miért nem nyitnak egy olyan fórumot, ahol az ezzel kapcsolatos véleményüket írják le. Ez itt tiszta OFF!
65. one85
2010. febr. 22. 19:43
A szervezet azonban képes hozzászokni a THC-hez is - mint mindenhez, amihez receptor, vagyis ingerfelvevő anyag van a szervezetben. A THC-hez, vagyis a marihuána hatóanyagához pedig miért is ne lenne, hiszen a saját agyunk is termel egy hozzá hasonló anyagot, az endocannabioidot, amely a szervezet egyik természetes fájdalomcsillapítója és hangulatjavítója. Mikor az agy kiválaszt egy egységnyi endocannabioidot - vagy bármely más anyagot -, hogy az kárba ne vesszen, megfelelő mennyiségű "parkolóhelyet", receptort is gyárt hozzá. Ha azonban beavatkozunk ebbe a természetes folyamatba, és túl sok ilyen, vagy ehhez hasonló anyagot viszünk be - például elszívunk egy füves cigarettát -, a szervezet védekezni fog. Ezt kétféleképpen csinálhatja: a sejt behúzhatja a receptorokat, tehát csökkentheti a számukat, vagy pedig elfoglalhatja a receptort egy másik molekulával, így a THC nem tud csatlakozni hozzá. Ennek eredménye pedig a toleranciaszint emelkedése, vagyis az, hogy a megfelelő hatás kiváltásához egyre több és több anyagot kell bevinni a szervezetbe.
64. one85 (válaszként erre: 54. - 07c4794583)
2010. febr. 22. 19:38
Azért nem jön közénk , mert a segítség és tanács helyett , csak "bántást" kapott!
2010. febr. 22. 13:50
Nagyon kemény ez a kérdés. :))))))))
62. vkatka
2010. febr. 22. 13:24
Atyagatya... Egyáltalán miért kellett kipróbálni???
2010. febr. 22. 12:51
Kb. mint a cigiről.Megtudod, hogy terhes vagy és többet ugysem gyujtasz rá.Legalábbis ha van egy kis eszed :S Ha meg nincs akkor ne is gondolkozz gyerekvállaláson!!!!!!
2010. febr. 22. 12:21

OFF


Ha a füvezés szót hallom mindig az jut az eszembe, hogy pár pamutruhás hippi kimegy a rétre közösen legelni egyet. Miután telelegelték fűvel és pitypanggal a hasukat testületileg büfiznek egy nagyot és hazamennek.


ON

59. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 24. - 07c4794583)
2010. febr. 22. 11:47
ez így van. aki akarja le tudja tenni... vagy éppen rájön, hoyg felesleges pénzkidobás, és inkább abbl a pénzből az életét kezdi építeni. ha ezt nem ismerted fel, akkor nem fogod tudni letenni. illetve ha azt nem ismered fel, hog ymi a fontosabb: a baba, az előrelépés, és az egészséges élet, vagy az amit eddig csináltál.
2010. febr. 22. 10:20

Más nő 33 évesen(vagy még azelött)kapcsol,hogy már közelebb van a 40-hez mint a 20-hoz,és mindent megtesz azért hogy még jobban javitson az élete minőségén.Ezzel ellentétben Te,kedves topik inditó 33 évesen veszed észre magad,hogy le kellene szokni a fűszivásról?????:O

Mások is füveznek,én is kipróbáltam,de pár alkalom után elgondolkoztam milyen felnött lesz igy belőlem ha folytatom....

Pedig csak 17-18 éves voltam,de mégis megvolt a magamhoz való eszem,és nem szoktam rá,sőt még a cigit is elhagytam.

Szerintem először rázd gatyába magad és Te nőj fel,mert az hogy 33 éves korodig nem volt annyi akaraterőd hogy leszokj róla,nem vall érett gondolkozásra.

Eddig a füvezésbe menekültél az élet unalmas ,stresszes napjai elől,azt hiszed ha eddig ezzel nyugtattad és "szórakoztattad" magad,majd könnyebb lesz ha gyereked lesz????Hát,ha igen naaaaaagyon tévedsz,nagyon.Nagyobb felelösségek és gondok nehezednek majd rád,mint elképzelnéd,persze igy "kivűlröl"ha meglátsz egy babát vagy kisgyereket ugy tűnik hogy "jajj de cuki nekem is kell",de más mikor a szomszédaszony gyerekére vigyázol 1 órát,és más mikor a kicsi egész élete tőled függ, a jo vagy rossz döntéseiden.És azért valljuk be,jó döntések terén nem áll vmi jól a szénád....

Szedd össze magad,és bizonyits magadnak és másoknak is hogy erős vagy.

2010. febr. 22. 00:47

na lépek aludni

jóéjt Butternut

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook