Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat? fórum

Hogyan szerezzem vissza a volt barátomat? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 29. 17:14

Szóval.. a sztori kicsit hosszabb..

A volt barátommal 2,5 évig voltunk együtt..Mikor összekerültünk és 18 voltam, ő 19. Nekem ő volt az első,én neki a második.Nagyon harmonikus volt a kapcsolat,tökéletes volt minden.Voltunk együtt nyaralni,csak ketten többször is,külföldön stb. majdnem 2 év után megkérte a kezem. Boldogok voltunk,nagyon szerettük egymást. Ő borzasztóan szeretett. Mert igazából már oviban kiszúrt magának. Aztán a kapcsolat megszakadt. De 9.-be ugyan abba a suliba kerültem,ahova ő. Ő akkor 10-es volt. És tök véletlen megint engem szúrt ki. Akkor még nem tudta,hogy én vagyok az ovis "kislány". És annó picit szivattam a fejét,mindig megbeszéltük,hooy talizunk,de végülis mindig lemondtam. Aztán akkor csúnyán összevesztünk.Nem beszéltünk 1,5 évig.Még köszönés se volt. Aztán ez idő alatt volt neki barátnője. Pár hónapig. Aztán mikor 11.-es lettem megint bepróbálkozott. Akkor össze is jött neki. Na de visszatérve az eljegyzés utáni időszakra..veszekedtünk..ki nem veszekszik egy kapcsolatban? Én sok dolgot túlreagáltam,hisztiztem. Ő imádott piszkálni,szekálódni,baszogatni.. Aztán többször is szüneteltünk,mert utána mindig hiányoztunk egymásnak. Működött utána a dolog.Aztán a kapcsolatunk utolsó 1 hónapjában szinte nem is találkoztunk..nem jött hozzám mert mindig dolga volt..mint később kiderült,csak kifogás volt..nem merte a szemembe mondani,hogy már nem akar velem lenni. Felhúztam magam,hogy nem jött.Kimentem hozzá. Akkor ott közölte,hogy ő már ezt nem akarja folytatni..hirtelen köpni nyelni nem tudtam..sokkolódtam. Elrohantam tőle..Mikor hazaértem írt egy üzit,hogy ne haragudjak,meg ő tartaná a kapcsolatot stb stb..még aznap visszakönyörögtem magam hozzá. Ez után 1 hétig voltunk együtt.Abból 1 napot találkoztunk. Rá 1 hétre megint szakított.Közölte,hogy nem bír mellettem megmaradni..és még hasonló szép dolgok..Próbáltam megint meggyőzni..hiába..Másnap írt..hogy kezdni megbánni..hiányzom neki,harmadik nap,hogy nem szeret,nem hiányzom,4.nap szeret hiányzom..ez így ment 1 hétig. Míg a vége az lett,hogy mégsem kellek neki. Rá 1-2 hétre írtam neki,hogy megváltoztam stb..kezdjük tiszta lappal..visszautasított.Majd közölte,hogy neki van kialakulóban 1 dolog,és már többször randiztak..na nekem ott végem volt..De most ahoogy látszik vagy kamu volt a csaj vagy nem jött neki össze. Minél jobban könyörögtem neki,hogy folytassuk,ő annál jobban,hogy nem. Tudom..itt követtem el a hibát.. Na mind1 is ezen rágódni..Nem beszéltünk 1 hónapig..semmit..míg tegnap rá nem írtam,csak kérdeztem valamit.És el akaram köszönni,de ő folytattaa a beszélgetést,hogy mi van velem,hogy vagyok stb. De szimplán baráti volt a beszélgetés..Érdekelne a véleményetek erről az egészről és,hogy szerintetek,hogyan kaphatnám őt vissza? Remélem nem túl zavaros a sztori :) Válaszokat előre is köszönöm :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook