Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan süssek egészben kacsát jénaiban? fórum

Hogyan süssek egészben kacsát jénaiban? (tudásbázis kérdés)


2016. dec. 26. 19:24
Mindenkinek köszönöm a segítséget, fincsi lett, bár picit több sót még elbírt volna.
2016. dec. 26. 11:33
Sütőzacskót próbáld ki!
2016. dec. 24. 14:11
Na milyen lett?
2016. dec. 21. 10:13

[link]


Így kell a kacsát megsütni

14. Hópihe_ (válaszként erre: 10. - B4b1d52444)
2016. dec. 18. 12:23

Igen, olyan recepteket is olvastam, ahol 20-25 persze sütést ír kilónként. Szerintem is nagyon kevés idő.

Neked és mindannyiótoknak köszönöm a segítséget, azt hiszem most már menni fog.

13. Hópihe_ (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2016. dec. 18. 12:18
Igen, pároltkáposzta és krumplipüré lesz hozzá....☺A sok fokhagymára én is gondoltam, nagyon szeretjük. Köszi a segítséget!
12. plavalaguna (válaszként erre: 5. - Hópihe_)
2016. dec. 18. 11:14
Én eleve befűszerezem. Ha nem felejtem el teszek bele félbevágott hagymát, alá krumplit répát, rá borsot, icipici sót. Ezt bele e jénaiba, rajta fedő, be a sütőbe 2-2és fél órára. ennyi. nem kell a kacsasütést túlbonyolítani ;)
2016. dec. 18. 10:26
Én mindig úgy csináltam, hogy oké, megvolt az alaprecept, akár a netről, akár ismerőstől, családtagtól, azt kipróbáltam. Mivel tapasztalt vagyok a konyhában, így észrevettem, ha változtatnom, javítanom kell rajta. Rögtön ezek után pedig leírtam magamnak a saját receptes füzetembe, mert tényleg mindenkinek magának kell kitapasztalnia azt,hogy ő hogyan boldogul a konyhában.
10. b4b1d52444 (válaszként erre: 5. - Hópihe_)
2016. dec. 18. 10:22

Kilónként 20-25 perc? Az nagyon kevés!!!


Egy négy kilós kacsának alaphangon kell kb. 3 óra hossza közepes lángon. Vizet, zsiradékot, fokhagymát tegyél alá, takard le alufóliával. Mikor már teljesen puha (húsvillával tudod ellenőrizni) akkor leveszed róla az alufóliát, meglocsolod azzal a zsírral ami belőle sült ki és visszatolod egy bő 40 percre. Így lesz piros, ropogós a bőre.

2016. dec. 18. 09:50

ha van fehérborod, löttyints alá az elején.

Ha nincs, jó a víz is.

8. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Hópihe_)
2016. dec. 18. 09:49

fedő alatt süsd 180 fokon, kb.3 óra kell egy ekkora madárnak, de nézegesd meg 2 óránál :)

Én mindig rakok köré negyedbe vágott vöröshagymát és jó sok fokhagymagerezdet. Bőven só, belülről is dörzsöld be sóval, borsozd, aztán hadd süljön!


Villával tudod ellenőrizni, mikor puha. Meg locsolgasd is a saját zsírjával időnként. Nem kell aggódni, annyi zsírja van, nem fog kiszáradni!


A végén fedő nélkül, kicsit emelve a hőfokot süsd pirosra.


Jó étvágyat!


A párolt káposztát ne felejtsd! :)

7. Hópihe_ (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2016. dec. 18. 09:44
Töltelék nélkül szeretném megsütni.
2016. dec. 18. 09:34
....segítségetekért....
2016. dec. 18. 09:31
Sziasztok! Most fogok életemben először kacsát sütni,pedig nem vagyok kezdő a konyhában. Ez eddig valahogy kimaradt az életemből. Nézegettem a netet, mindenféle verzióval találkoztam.Fedővel, fedő nélkül, alacsony hőfokon sokáig, illetve kilónként 20-25 perccel szàmolva...☺Semmiképpen nem szeretném kiszárítani... Kérdezném még, hogy mennyivel előtte fűszerezzem be, mert ezzel kapcsolatban sincs ,, egyetértés,,. Válaszaitokért és a segítséget elért nagyon hálás vagyok!
4. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Hópihe_)
2016. dec. 18. 09:02

zsíros kacsát? hol vastag a zsír rajta, ott kicsit kockázd be. Van kacsasütő méretű jénai, én abban sütöm. Max némi krumplit meg répát teszek alá. Fűszer a kacsahúsra gyakorlatilag csak mutatóba kell. Szóval bárhogy ahogy szereted ízesítheted. akár elég a kis bors só, ha natúrban. Ami fontos, mivel tényleg vizesek a kacsák, meg van amiből sok zsír is kisül, a mély alja legyen lent a tálnak ahogy beteszed a sütőbe, a lapos a teteje legyen!

Amúgy 200 fokon (én van hogy csak 180 on csinálom) így fedővel 2 és félóra alatt megsül nagyon finomra. A fedőt egyáltalán nem veszem le, csak miután lekapcsoltam a sütőt, 10 perc alatt max megpirul ha úgy szereted.


[link]

nekem ilyesmi tálam van. de mondom a mélyebb része kell legyen az alja, ha egész kacsát sütsz.

2016. dec. 18. 05:42
Én 2,5 kg-os kacsát sütöttem,csak só és fehérbors izesitöt tettem,kevés zsiradék és viz.Letakartam alufoliával,2 óra alatt megpuhult,majd fél óra alatt pirosra sütöttem,nagyon finomra sikerült.
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Hópihe_)
2016. dec. 18. 00:37

HOgy akarod sütni? Töltve, vagy csak simán?


Általában úgy érdemes kezdeni, hogy kilónként kell számolni egy órával, de feltétlenül figyelni kell, mivel a mai jószágok már sokkal vizesebbek és előfordul korábban megsül.


Ne fedd le semmivel, de pár kanál vizet tégy alá, és kevés zsiradékot is.

Ha még nem sütöttél ilyesmit, akkor elég a tepsi négy sarkába egy-egy kanállal tenni.


Sok sikert.


Ui.: Arra vigyázz, hogy felvágás előtt, a sütés végén legyen idő a hűlésre, legalább 15-20 perc.

2016. dec. 18. 00:23
4 kg.-os kacsát szeretnék sütni egészben, jénaiban. Az internet kész káosz mind a hőfok, mind a sütési idő tekintetében. Segítség!.....☺

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook