Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolunk? fórum

Hogyan lehet valakit elfelejteni, ha állandóan rá gondolunk? (beszélgetős fórum)


38. Jucusss89 (válaszként erre: 37. - Mano088)
2010. máj. 21. 13:22

:)irtam neki uzit :) de csak mosolygos jelecskét raktam :) erre o azt irta vissza,h Szia.Erre az uzenetre nem is tudom,h mit valaszoljak,talan ezt:

;-)

:) Hát igen asszem bele kell torodnom,s félre tenni a múltat :)szeretem ot,de mit csináljak,ha már nem kellek neki... Inkább feladom,bármennyire is nehéz,belefáradtam már... s nem szném ha az eszem csak folyton ezen járni,még fiatal vagyok... s annyi minden vár még rám,ha az élet úgy akarja,akko úgyis az utamba sodorja ismét... :)de most hagyni kell ot,élje az életét :)és énis fogom :)

37. mano088 (válaszként erre: 35. - Jucusss89)
2010. máj. 21. 12:37

bemosolygott? :) ez mit jelent? :) és akkor most a régi inkább félre téve és jön az új? :) örülök neki, hogy ez történik veled, hidd el sokat segít majd..akárhogy is alakul.. :)


háát nem tudom mit csináljak..lehet hagyom az egészet és nem fizetem be..utálni fog a csaj,aki ajánlotta,de már ez se érdekel...mert sajnos a tandíjam nem vár és a vizsgák se,anyuéktól meg már nem szeretnék sokat kérni,mert egy keveset igy is kölcsön kell kérnem.. :S nah lehet már el is döntöttem.. :) aztán lehet megbánom, de ááááá nagyon nem tudom mi legyen..

2010. máj. 21. 12:27

[link]


Mano olvasd el ezt :) Nekunk valo...

A csalódások,fájdalmak,szakítások,kudarcok visznek csak előre...

35. Jucusss89 (válaszként erre: 34. - Mano088)
2010. máj. 21. 12:15

Húúú :) Hát nemtudom,azt neked kell tudnod,h mire koltod a saját pénzed...Jól gondold meg :)

Hát új pasi jelolt van a láthatáron ma olvastam el tole az uzit :) bemosolygott nekem :) heheee :)

34. mano088 (válaszként erre: 33. - Jucusss89)
2010. máj. 21. 12:07

Nananaaaa mesélj csak, kitől és milyen üzit kaptál?? :)) Nem ér csak ilyen félszavakat idedobni nekünk! :))


Én most azon agyalok,hogy befizessek-e egy hát számomra nagyobb összeget, hogy belekezdhessek egy vállalkozásba vagy inkább hagyjam? :S Kellene a pénz másra is, de ma van a befiz.határidő szóval nem tudom.. :S pedig szívesen csinálnám úgy érzem..

2010. máj. 21. 10:57

:) Sziasztok csajok :)

Tegnap nem sikerult a vizsgám,sebaj :) Még 2x mehetek :)meg amúgyse voltam vmi yool,nagyon rosszul lettem hazafele:( este meg már majdnem osszepotyogtam itthon...De mára már kialudtam magam :) s reggel volt 1édes pasitol uzim :)Hmm :)

32. mano088 (válaszként erre: 31. - Jucusss89)
2010. máj. 16. 22:48

Köszi szépen és Te se búslakodj! ;) Kéz és lábtörést a vizsgákhoz..az elkövetkezendő kb 6hét már nekem is erről fog szólni..szép kis terápia.. :)) igazán el tudnék képzelni valami kellemesebbet is.. :D

Jóéjt! :)

31. Jucusss89 (válaszként erre: 28. - D560948772)
2010. máj. 16. 22:17

:-) a remény hal meg utoljára...

Koszonom a tanácsot :)

Asszem elteszem magam :)Holnaptól neki kell állnom tanulni is,me mindjárt itt az 1.vizsgám... :(

yooéjt mindenkinek :)

Mano fel a fejjel :)

2010. máj. 16. 21:07
jah lehet az elejét félreérthetően írtam..szóval Jucussal mindketten tudjuk :)
2010. máj. 16. 21:06

Édesméz,szerintem mind ketten tudjuk,hogy nagyon is igazad van..én 1-2szer már tapasztaltam,hogy pl az akiért epekedtem,na megfogadtam,hogy egyszer még úgymond futni fog utánam..így lett.. :) a mostaninál is még régebben,amikor már úgy voltam,hogy na jó nem akarok tudni róla,jelentkezett.. :) és persze kibékültünk..

Csak hát nehéz mindig pozítívan és ezzel a tudattal hozzáállni,hogy na nem érdekel..én azt hiszem talán most kezdek eljutni arra a pontra,hogy na jó akkor egy ideig inkább hagyjuk egymást..lehet jobb is lesz így..de ha erre jelentkezni fog...megverem! :DDDD

28. d560948772 (válaszként erre: 27. - Jucusss89)
2010. máj. 16. 20:45
Sose felejtsd el, SEMMI NINCS VESZVE... visszajön, ha még TE IS AKAROD! ... /de csak ha nem szenvedéssel töltöd az idődet/ ... és nem fogod akarni, borítékolom itt és most! :DDD
27. Jucusss89 (válaszként erre: 26. - D560948772)
2010. máj. 16. 20:43
értlek... :) Remélem,akkor majd énis kinovok belole :) meg h csak az elején ilyen rossz... :)
26. d560948772 (válaszként erre: 25. - Jucusss89)
2010. máj. 16. 20:39

Nah.... látom fiatalka vagy, megmondom, hogy én ezeket (nem volt túl sok szerencsére) hogyan szoktam túlélni annak idején... eleve, fiatal voltam, és csini.... tehát bele magam az életbe, magamra figyeltem, magammal törődtem.... nem foglalkoztam Vele, ugyanis SEMMI NINCS VESZVE. Jön majd még az én utcámba - alapon.

Sport, művelődés, új frizu... kozmetikus... barátok, bulik, minden amit megkívántam ilyenkor.... ez óhatatlanul változtatott rajtam kicsit és elterelte a gondolataimat (mindamellett, hogy a pakliban benn hagytam, hogy vissza jön még... lehet, hogy 1 lehet 2,3,4 év múlva, de tudtam, hogy jönni fog), ha még én is akarom... és szinte kivétel nélkül bepróbálkoztak újra, de addigra persze én már nem akartam, mivel az ember egy idő után tovább lép érzelmileg is.

De azzal, hogy meghagytam magamban, hogy jönni fog még... és ráálltam a jobb leszek, több leszek ek vonalra.... így erősödtem, és természetesen jobb és több is lettem. = "kinőttem" a volt páromat, és többé már nem kellett. :o))))

Nemtom érthető-e, de nekem mindig bevált. ;o)

25. Jucusss89 (válaszként erre: 24. - Mano088)
2010. máj. 16. 20:19
:( énis így vagyok ahogy Te meg így érzek... Csak nálam ez kb 1hónapja tart... :(
2010. máj. 16. 19:54
Sziasztok! Olvasom miket írtok és hasonló szituban vagyok én is..kb 2hónap után most érzem úgy,hogy hagyom a dolgot,mert nem látok Rajta semmit..semmi olyat,hogy érdekelném még..bár fogalmam sincs,hogy történhetett mindez ilyen hirtelen..2 hónapja Ő már úgy veszi,hogy szakítottunk,én talán most kezdem úgy érezni..csak abban reménykedem,hogy egyszer,valamikor még együtt leszünk...
23. Jucusss89 (válaszként erre: 22. - Sellobaby.)
2010. máj. 16. 15:53
:-) ment a privi...
22. sellobaby. (válaszként erre: 21. - Jucusss89)
2010. máj. 16. 13:45

Kicsilány!

Kifejtettem priviben a véleményem. Itt még annyit, hogy SOHA ne higgy másnak, mindig Magad bizonyosodj meg az ilyen dolgokról! Ha szereted, adj neki időt, de kérlek, ne add fel!!!

21. Jucusss89 (válaszként erre: 20. - Laura1130)
2010. máj. 16. 11:10

Igazad van... Vhol legbelul reménykedek,de ha már mindenkinek azt mondja,h szakított velem,vagyis a legjobb a barátaimnak,akkor sztem már o igy gondolja...

Biztos nehéz lesz,de ... muszály...

20. Laura1130 (válaszként erre: 19. - Jucusss89)
2010. máj. 16. 10:09
Hát ez így van ahogy írod.De néha a tovább lépés a legfájdalmasabb,leghosszadalmasabb dolog az életben.Mert úgye nem úgy működik hogy egyik napról a másikra megy.És én meg úgy gondolom remény az mindig van.Mindent helyre lehet hozni..vagy is többet kell probálkozni valaki feladja de valaki boldogan éli az életét az mellett akiért küzdőt.Ha én is így tettem volna lehet ennél is boldogabb lennék...
19. Jucusss89 (válaszként erre: 18. - Sellobaby.)
2010. máj. 15. 22:21
Ez az amit nemtudok... De ma megint elkezdtem gondolkodni,h nincs értelme kuzdeni... Hiába minden... :( úgy érzem,mi már nem leszunk újra 1pár :( szomorú vagyok miatta,de nem fogom tonkre tenni miatta az életem...Tovább kell lépnem úgy érzem... Minden rosszban is lehet valami yoo... :(
18. sellobaby. (válaszként erre: 16. - Jucusss89)
2010. máj. 13. 23:45
Naja, a máséban a szálkát, a sajátjában a gerendát sem... Egy szakításhoz két ember kell, ahogy olvasom, el is ismered a hibáidat, ami nagyon jó. Na de...ha az a pasi tényleg szeret(ahogy ő ezt mondta), akkor miért is nem áll(t) eléd, hogy jó lenne megbeszélni a hibákat?
2010. máj. 13. 22:21
elcsesztem...túl hamar kerestem...utálom ezt az érzést,ami most bennem van...hiányzik,szeretem,de gyűlölöm amiért szenvedek miatta...áááá elegem van!!!! :((
16. Jucusss89 (válaszként erre: 15. - Sellobaby.)
2010. máj. 13. 09:43
:) Beszélgettem a haverja bnojével akivel nagyon yooban vagyok,s o azt mondta nekem,h mikor mi szakitottunk,akko neki azt mondta,nem azért szakitott velem,mert nem szeret,hanem azért,mert besokalt tolem... :D állitolag a viselkedésemmel voltak problémák,de azé ez nemcsak 100%-ig az én hibám,én csak úgy viselkedtem,ah néha o velem... :)
15. sellobaby. (válaszként erre: 14. - Jucusss89)
2010. máj. 12. 20:35
Na, ezt fejtsd ki! Akkarom! Most! Azonnal! :D
14. Jucusss89 (válaszként erre: 13. - Sellobaby.)
2010. máj. 12. 20:25

Koszonom :-)

és megint megtudtam 1infot... :) azt h 100%,h még mindig érez irántam vmit :) ez yoo :))

13. sellobaby. (válaszként erre: 12. - Jucusss89)
2010. máj. 12. 19:21
Kitartás, sok sikert a szerelmedhez és a vizsgáidhoz is!
12. Jucusss89 (válaszként erre: 41. - Sellobaby.)
2010. máj. 12. 17:28
:) Megpróbálok kitartani...Meglátom,hogy mi lesz h ha betartom,h nemfogok jelentkezni neki semmi :) s levettem a képeket meg minden arra jutaló jelet,h hiányzik a kozosségi oldalakrol :) úgyh kovetkezik a 2hét pihi,amit tanulással fogok eltolteni,mivel kezdodik a vizsga idoszakom...
2010. máj. 7. 15:05
Akkor engem miért talált meg még 1 év múlva is?
2010. máj. 7. 15:03

Nem kezd ki bárkivel, arra mérget veszek.

Láttam, milyen. Még csak beszélgetni sem hajlandó.


Az a fajta, aki az órát leadja és angolosan távozik.

2010. máj. 7. 13:33
akkor sehogy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook