Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet sárga izzadtságfoltot hónaljból kiszedni? fórum

Hogyan lehet sárga izzadtságfoltot hónaljból kiszedni? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 15. 09:54
Koszonom mindenkinek a valaszokat.
8. cb82b220ce (válaszként erre: 7. - 3799e1fce4)
2011. márc. 14. 15:16
Régen én is mindig stifteket vagy golyósokat használtam aztán azt mondtam elég, a fújós is ugyan olyan jó mint a többi.
2011. márc. 14. 15:14
Már a golyós deo is sokkal kíméletesebb, a fújós meg egyáltalán nem foltoz.
2011. márc. 14. 15:14

Én a helyedben mindenképp elmennék egy hormonvizsgálatra, ugyanis az erős izzadást az okozhatja például, főleg ha szülés után jött csak elő. vagy ugyebár a szülés utáni túlsúly, de ez nem tudom mennyire érint téged. Én hallottam már többektől a szódabikarbónát, hintőport mint izzadásgátlót, de pl a garnier naturals dezodor is piszok erős és még jó illata is van:)


clorox-szal próbálkoztál? az egy jó fehérítő és nem sárgul tőle a ruha...legalábbis nálunk az jött be. de ésszerűbb lenne a problémát helyrehozni, mintsem kidobálni a pólókat:)

2011. márc. 14. 15:14
És igen, egyet kell értsek! A stiftek az okai többnyire ennek!!!
2011. márc. 14. 15:13

Hááát, durva foltokra nekem nagyon bevált a vanish szappan. Este beáztatom a ruhákat (biopon áztatóval) reggel átgyúrom, a foltot vanish szappannal átdörzsölöm külön, be a gépbe és kimosom. A legjobb a NAP! Napon szárítani a ruhákat, attól fehérek lesznek.

De sajna ha felsőnek nagyon sárga a hónalja, azon egy idő után már ez a technika sem segít... :)

2011. márc. 14. 15:12

Milyen dezodort használsz?


Amúgy nekem a Tide minden foltot kiszed.

2011. márc. 14. 15:11
Az biztos, hogy nálam is volt ilyen DE! Nem minden esetben az izzadás teszi, sokszor a dezodor is ezt a hatást éri. Én pl ezért hagytam el a stifteket és társait és fújós dezodort használok, nincs már ilyen problémám egyáltalán.
2011. márc. 14. 15:00
Imadom a feher ruhakat,de sajnos egy viselet utan mar csak otthon vehetem fel mert besargul a honom alatt es semmivel sem tudom kiszedni a foltot.Sajnos szules utan nagyon kezdtem izzadni.Valami jo hazipraktikat nem tudtok? Vagy valami jo mososzert ami nem hazudik? Vagy csak az ecetes ollo veszi ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook