Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet otthon arcfesték-szerű kenceficét gyártani? fórum

Hogyan lehet otthon arcfesték-szerű kenceficét gyártani? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 26. 17:45
Ha jó minőségű a szemhéjpúdered, akkor nyugodtan!
2012. okt. 26. 17:42
Igen, bár az a "nem muszáj"-kategória... A lényeg a sápadt fej és a beesett szem. Az utóbbit szemfestékkel tervezem, bár most így nem is tudom, rá merjem-e kenni a gyerekre... :O
2012. okt. 26. 17:41
De a feketéhez kell valami, nem?
2012. okt. 26. 17:41
Találtam egy receptet, ahol kukoricalisztet kever össze arckrémmel. Szerintetek? Egyébként a hintőpor se rossz ötlet. Festék nem kellene bele, mert nekem fehér kell.
2012. okt. 26. 17:39
Szerintem a liszt simán megtapad, vagy babahintőpor...és ételfesték
2012. okt. 26. 17:38
talán inkább hintőpor..ha előtte bekrémezed az arcát,egy darabig biztos fennmarad.A szájára meg negrócukor,vagy feketeribizlilekvár,vagy áfonya
2012. okt. 26. 17:34

Hát, igazából olyasmire gondoltam, ami a kamrában van... :)

Liszt... Mittudomén... :)

2012. okt. 26. 17:31
pl pasztell krétával. De az drága. Nekem van, egyszer, mikor nem találtam a rúzst, piros pasztellt és halványrózsaszín szájfényt kevertem össze. Senki nem vette észre :D
2012. okt. 26. 17:30

Sziasztok!


Holnap egy rögtönzött halloween-es buli lesz, szeretnénk elmenni a gyerekekkel. Már ki is találtam, hogy mik lesznek, de kellene arcfesték. Viszont a boltban nem volt (csak örök áron, amit egy alkalomra nem vettem meg).

Az érdekelne, hogy szerintetek lehet-e itthon valami kencét gyártani? A lényeg az lenne, hogy a gyerek arcát szeretném sápadt-fehérre, a száját pedig (talán) feketére festeni (vámpíros cucc lenne, sápadt arc és beesett szemek a tervem és esetleg fekete száj). Van valakiek esetleg kipróbált recept-ötlete, vagy meg lehet ezt egyáltalán valósítani?

2012. okt. 26. 17:27
Hogyan lehet otthon arcfesték-szerű kenceficét gyártani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook