Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet msn címet megszüntetni? fórum

Hogyan lehet msn címet megszüntetni? (tudásbázis kérdés)


14. Meda
2011. jún. 30. 20:42

De lehet a fiókot véglegesen megsztüntetni!

Már töröltem. Korábban Én is azt hittem, hogy magától megszűnik, de nem. A FIÓKOT a levelezőben lehet megszüntetni.

Tehát MSN cím véglegesen megszüntethető.

A következő:


1. Bejelentkezés a levelezőbe email címmel és jelszóval


2. Jobb felső sarokban a megadott NÉV mellett van egy nyíl, arra mutatni és lejön a menü.


3. A menüből a "FIÓK" választása és klikk.


4. Megjelenik a FIÓKOD adatai :)


5. Ott "Egyéb beállítások"-nál a kék színű

"A fiók megszüntetése" , azt választva, klikk.


6. Előjön egy újabb ablak, megkérdezi, hogy biztos, hogy meg akarod szüntetni a fiókot?

Mivel igen, az MSN jelszót is be kell gépelni.


Remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 21. 12:42
Nsn címet hogy lehet véglegesen megszüntetni?
12. monidavi (válaszként erre: 11. - Monidavi)
2008. júl. 14. 06:59
Bocs, gyerekkel a kezemben írok, és most olvastam vissza hogy egy kicsit kusza a mondatszerkezet. De remélem azért érthető.
11. monidavi (válaszként erre: 10. - Aniani63)
2008. júl. 14. 06:57
Hát, én se régen kezdtem el használni, de ennyi elég is volt belőle. Nem hiszem hogy Te, vagy bárki örülne, ha a barátnőd nevében üzeneteket küldözgetnének. Illetve ha a Te nevedben írnának másoknak. Pontosan nem is tudom mit kaptam, mert csak egy link volt, és mivel azt hittem a barátnőm írt. Mikor válaszoltam volna, derült ki, hogy be se volt jelentkezve. Én, hülye fejjel mégis rákkattintottam. És egy olyan oldalra lépett ahol minden felé villog hogy te vagy az x-edik látogató, katt ide és nyersz y összeget. Szóval tele volt az oldal vírussal. Azonnal kiléptem. Én befejeztem az msn-el az tuti. Vannak más hasonló chat-rendszerek is.
2008. júl. 14. 06:46

mostanában egyre gyakrabban látom,hogy többen meg akarják szüntetni a msn-t,miért?

én még nem foglalkoztam vele,ne is tegyem?mi a baj vele?

9. 70feba11fd (válaszként erre: 8. - Monidavi)
2008. júl. 13. 08:13
Ja értem! Akkor félreértettem az előbb bocsi!
2008. júl. 13. 08:07
Nem magam töröltem, hanem csak az adataim a profilomból, meg a partnereimnek írtam hogy ezen már ne keressenek, és töröltem őket a partnerlistáról. Szóval az msn fiókom meg van még, be is tudok lépni, de nem fogom többet használni.
7. 70feba11fd (válaszként erre: 6. - Monidavi)
2008. júl. 13. 07:55
Idáig még nem kaptam, hisz Te sem írtad le hogy törölted magad! De hátha tényleg valaki majd leírja!
6. monidavi (válaszként erre: 3. - 70feba11fd)
2008. júl. 12. 21:10
Akkor most hátha választ kapsz te is! :)
5. monidavi (válaszként erre: 4. - 451d525bd6)
2008. júl. 12. 21:09
Köszi, már töröltem minden adatom, a címjegyzékem, mindent. Majd holnap hozok létre másikat.
2008. júl. 12. 20:09
Hm... szerintem nem kell megszünetened, elég, ha választasz egy újat és azt megadod a barátaidnak, a régit meg nem fogod használni... megszünetni nem tudom, h lehet-e
2008. júl. 12. 20:07

Szia!


Ezután már Én is érdeklődtem itt, sajna senki nem válaszolt!

2008. júl. 12. 19:35
Egy barátnőm felhívta a figyelmem, hogy egy elég gusztustalan oldal neve ugyan az mint ami az én msn címem. Szeretném megváltoztatni, de még jobb lehhe ha törölni tudnám magam. Tud valaki segíteni?
2008. júl. 12. 19:33
Hogyan lehet msn címet megszüntetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook