Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? fórum

Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 7. 13:40

hmmmm, nem hogy okoskodjak, de próbálj meg ide-oda írogatni és lassan lesznek ismerőseid is :)


mivel ez itt nem egy társkereső oldal, nem hiszem, hogy a csajok azonnal urgranának rád (kép sincs fenn rólad, ami alapján eldönthetnék, hogy szimpi lennél-e vagy sem) - itt barátokat, beszélgetőtársakat, lehet "ellenségeket" találhatsz, akikkel keményen lehet vitázni .... egyszerűen csak be kell illeszkedni


ha mégis történnie kell valaminek, az meg úgy is megtörténik


de azért annyit hozzá tennék, hogy ha ilyen módon kell párt keresned, hát .... nem vagyok benne biztos, hogy meg is találod, ha már a való életben nem vagy rá képes :( ez nem sértés akart ám lenni, nehogy elvegye a kedved az itt léttől, egyszerűen csak az én meglátásom

13. tuti-tui (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 13:35
Félreértettél. Nem csak rólam van szó, és én ide nem "vadászni" jöttem; viszont azt hiszem, nagyon sokan csevegnének, közös témáról, problémákról és nem csak nyilvánosan a fórumon, ahol sokan csak a pontok miatt firkantanak valamit! A taglisták úgy készülnek, hogy nem, kor, lakhely szerint, vagy akár véletlenszerűen is. Tudom, ez nem IWIW, nem társkereső, de a TVN sem az, mégis nagyon hasznos a tagság megismerése céljából, mindenki érdekében! :)
12. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:22
De mi alapján akarsz keresgélni a tagok között? Ha pl úgy, hogy szőke, 20 éves, ez v. az érdekli .... stb, olyan nincs. Marad a beszélgetés, olvasgatás .... :o))))
11. tuti-tui (válaszként erre: 9. - 8ee31e318f)
2008. dec. 7. 13:16
Nem a hülyeség hiányzik, sőt nem is a klasszikus módon vett ismerkedés érdekel, csak szétnézni lenne jó ITT, de látom már tovább is küldesz innen. NEM ilyen segítségre számítottam a Hoxán, de igazad van, nem kötelező nekem itt leragadni, viszont nem is fogom 1-2 szintemen aluli beszólás miatt itthagyni a Hoxa lapját! Látom, vannak itt nagyon értelmes tagok, akik miatt ÉRDEMES ITTMARADNI! :)
10. tuti-tui (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 13:12
Akkor kérek egy kis segítséget, mivel nálam csak a "Törzstagság" ugrik be (azaz a legaktívabb 50 tag), valamint a "Most kattintottak" listája, de olyat nem találtam, hogy "tagok listája" vagy "tagkereső". Létezik, hogy van ilyen, csak én nem találtam rá? Köszi minden segítséget!!! Pux! :)
2008. dec. 7. 13:11
ha ismerkedni akarsz, nezd meg a wline chat-et, vagy a brutal chat-et. ott lehet, es baromkodni, es mindenfele ertelmetlen dologrol ertelmetlenul beszelgetni. de neha azert ossze ossze jon egy jo tarsasag.
8. Zizisicc (válaszként erre: 7. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:08

:oDDDDDDDDDDDD

Ez is egy szempont!

7. tuti-tui (válaszként erre: 3. - Zizisicc)
2008. dec. 7. 13:08
Megfogadom a tanácsod: szétnézek a recepteknél és aki nagyon jót tud főzni, (bár a recept eredménye a neten nem látható) annak az oldalára ugrok, hisz a férfiakat úgyis (általában) a jó kajával lehet "megfőzni"... :D
6. Rosa (válaszként erre: 1. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:07

Szia!

Üdv. a Hoxán!Szerintem is keress olyan fórumot,ami érdeklődési körödnek megfelelő.Van sok csevegős fórum is,és vannak itt férfiak is,nem csak te.Meglátod hamar találsz ismeretségeket.

Sok sikert!

2008. dec. 7. 13:07
De hogy érted a taglistát? Milyen elv szerint rendszerezve? Mert ugye taglista itt is van. :o)
2008. dec. 7. 13:04
Az lesz... Próbálgatok dominózni is, de mivel mind kiraktam, kezdőként még nincs pontom, hogy vegyek az aukción, így 17 órági (fel)akasztózom magam és a fórum témákban böngészek! Azért akkor is HIÁNYOLOM A TAGLISTÁT, gondolom ezzel nem vagyok egyedül?!
2008. dec. 7. 13:02

Hát, itt nem feltétlen az ismerkedés a főprofil. Olvasgass, beszélgess. Ha vki felkelti az érdeklődésed kattints a nevére, megnézheted az adatlapját, ahonnan többet megtudhatsz róla. Vagy nem. :o))))

Sok sikert, és üdv a fedélzeten! :o))

2. 9d6cbcbded (válaszként erre: 1. - Tuti-tui)
2008. dec. 7. 13:00
Szia!Szerintem kacsolódj be különböző fórumtémákba! Biztos találsz olyat, ami neked is tetszik. Jó mulatást!
2008. dec. 7. 12:52
Elnézést kérek, nagyon friss tag vagyok itt és még nem nagyon találom fel magam. (Talán csak azért, mert férfi vagyok? :)) Egyébként a TVN törzstagja vagyok és ott azért könnyebben lehet ismerkedni, szavazgatni, játszani, de viszont ITT IS TETSZIK, csak a tagságot nem találom sehol. Megjelenik a "Törzstagság" és viszlát! Nem kimondottan nősülni szeretnék és látom ez inkább olyan "női" lap, de én mégis szeretném itt (is) jól érezni magam! Üdv! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook