Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? fórum

Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? (beszélgetős fórum)


824. e6339f1e43 (válaszként erre: 823. - D57f965cbe)
2009. febr. 1. 17:25

szia Derilla, örülök, hogy sikerült megcsinálni a gépedet. :)) látom, van magyar nyelv is.:))

mi újság veled?

2009. febr. 1. 16:21

Sziasztok!

Megjöttem én is."Helyrepofozták " a gépünket,remélem evvel a virusvédővel egy darabig kibirja.AMit a lányok nem mentetek le cd-re,annak nyoma veszett,de gondolom pótólhatók.

Nálunk ma szép napsütétes idő volt,a tegnap havazott egy keveset,de el is olvadt.

822. Napsugi60 (válaszként erre: 815. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 15:00

:-))))

Akkor halmozzuk az élvezeteket: almát eszem, ropog a fogam alatt és közben a talpam alatt a friss hó ropog......:-))))

821. cabcd72c72 (válaszként erre: 820. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 14:53

Imre.


Csak a babás naplóidnál érdekes a témakör, mert olyan több is lehet.


Naplód, viszont csak EGY lehet!

820. tuti-tui (válaszként erre: 819. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 13:19

Szia Laci!

Nagyon ritka az a szitu, hogy nem értek Veled egyet, mivel nézd csak meg milyen lehetőségeket kínál a Napló indításkor Hoxa:


"Naplód témaköre: -babás -várandós -diétás -párkapcsolatos -a világ dolgairól -mindennapjaimról"


Az igaz, hogy én írtam cikket a naplózásról, ill. a blog írásról, de hogyan lehetne "vegyes salátát" csinálni az ilyen témakörökből? Pl., ha én a mindennapjaimról akarok írni, akkor (szintén pl.!) a "világ dolgait" már nehezen tudom beilleszteni, mint személyes hozzászólást! Főleg, ha valóban semleges, de fontos témáról szeretnék indítani naplót: pl. környezetszennyezés, globális felmelegedés, gázellátás, stb. Lehet, hogy én is érintve vagyok, de "ne mán", hogy egy naplóban legyen az, hogy ma malacsültet ettünk a vendégeimmel és folytatásként, környezetszennyezés: miért nem kell a szelektív hulladék már Kínának sem? :-)) Érted ugye, miről beszélek?! :-)


Természetesen el fogom olvasni "evasom" dominós naplóját, mivel Ő is régi "ismerősöm" és lehet, h ötletet is meríthetek, hogyan folytassam a dominós naplómat; vagy valóban nyissak baba naplót is? :-))) Köszi az ajánlást, az ilyen nem is reklám, hanem baráti segítség! Üdv! Imre. :-)

819. cabcd72c72 (válaszként erre: 818. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 12:28

Nem reklám akarna lenni, de "evasom" nictársunk nyitott egy dominózós naplót, ha jól láttam úgyan több is van. Nézzed meg és utána dönts, hogy babanaplóként nyítsz-e másikat.


Miért csak egy Naplót enged nyitni a Hoxa portál? Kérdésedre Neked jobban kéne tudni a választ, mivel e témában cikket is írtál. Az én megitélésem szerint, aki magának Naplót vezet a valós életbe, az nem 2-5 különféle naplót ír, hanem csak EGYET és abba írja bele búját, bánatát, örömét. Vagy nem jól godolom?


Képzeld, ha egy építkezésen az építési Napló szakmánként készülne, jó lenne az valamire, ha az építkezés történéseit szeretnéd vissza keresni? Szerintem nem.


Még is ki tudd élni ilyen írányú hajlamaidat, az nyíthat baba naplót. Szerintem itt a név nem konkrétan a Babákról szól, hanem a fő Naplód babáíról.:-))

818. tuti-tui (válaszként erre: 811. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 12:12

Nahát, már megint én! :-)))))

Laci, én csak azért nem válaszoltam a fórumon, mert Adél és Kati #804., #805. hozzászólása alapján úgy véltem, hogy a téma lerendezve, viszont nagyon szépen KÖSZÖNJÜK, hogy a fórumon is megírtad, lehet, hogy ez segíteni fog a többi fórumtársnak is! Egyébként nem értem, hogy miért csak a baba naplóból lehet több, mivel én szerettem volna a dominós és a "hétköznapi" naplómat különválasztani, de valóban csak a címet engedte megváltoztatni, hiába "pipáltam ki" egész más tartalmat és írtam be új címet, maradtak a régi naplóbejegyzések, így visszaállítottam... :-) Csináljak a dominóimnak egy kis baba naplót? :-)))

2009. febr. 1. 12:02

EZ NEM SEMMI, AZ ÜZINEK CSAK A FELE MENT ÁT! :-)))


Az előbbi válaszomból lemaradt: "előkerítettem" már Neki a tavaszt, és minden fórumozómnak, mivel kb. 10 napja már a kertemben nyíló hóvirágról mesélek, és az adatlapomon is hóvirágom fogadja a látogatóimat: igaz, ezek még tavalyi képek, de majd készítek az idei "friss" hóvirágokról is fotókat... :-) Remélem beéri azzal is, és még ha valóban bejön a "szép idős" jóslat, akkor Katinak egy rossz szava sem lehet: házhoz szállítottam Neki (és mindenkinek, persze) a tavaszt... :-))


Köszi a gratulációt, de már 308 pontos vagyok és a sorvégem Joker! :-) Mégis, nagyon nehéz előre haladni, esetleg a 4 hetes listákon lehet egy kicsit látható eredményt elérni, mivel a többiek is nagyon szépen haladnak... De, így a jó!!! :-)

816. tuti-tui (válaszként erre: 810. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 11:58
Az előbbi válaszomból lemaradt: "előkerítettem" már Neki a tavaszt, és minden fórumozómnak, mivel kb. 10 napja már a kertemben nyíló hóvirágról mesélek, és az adatlapomon is hóvirágom fogadja a látogatóimat: igaz, ezek még tavalyi képek, de majd készítek az idei "friss" hóvirágokról is fotókat... :-) Remélem beéri azzal is, és még ha valóban b
815. tuti-tui (válaszként erre: 813. - Napsugi60)
2009. febr. 1. 11:40

Szia Ildikó!


Nem tudom mennyire követted hozzászólásaimat, de én végig vagy szép havas időt; vagy kellemes, napos, enyhe időt kívántam! :-) Ki ne örülne a szép hópelyheknek, a gyönyörű időnek, de nem is ebből volt már itt mindenkinek elege, hanem a ködös, szmogos, esős, szürke napokból, de abból nagyon elegünk volt erre a télre! Különben a dal szövege, nem úgy van, hogy "nyikorog a friss hó a talpam alatt", hanem "almát eszem, és ropog a fogam alatt.." :-)))) Remélem, jött a mosoly! :-)

814. tuti-tui (válaszként erre: 810. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 11:32

Sziasztok!

Nagyon szép napot mindenkinek! :-)

Laci, én úgy ígértem, ahogy különben is van: "január, február, itt a nyár", de látom már február elsején tavaszt szeretnétek, pedig nagyon klassz idő van, és állítólag hamarosan még ettől is melegebb lesz... :-) Kati persze mindent behajt rajtam, de így a jó, nem hagyja, hogy ellustuljak... ;-) :-)) Épp most kaptam egy viccet, nos ennek alapján, mindenki maga döntse el, hogy valóban hideg van-e nálunk? Íme a mai vicc adag:


Tag felhívja az orosz rokonait:

- Hány fok van most nálatok?

- -16.

- Jól van akkor, mi már nagyon aggódtunk, mert itt nálunk a hírekben azt mondták, hogy kint nálatok sokkal hidegebbek vannak!

- Jaaa! Hogy kint? Ott -51!!!


Nos... :-)))

2009. febr. 1. 08:25

Sziasztok

Csodaszép reggelre ébredtem......minden fehér....és nagy pelyhekben esik a hó.

Igaz már mindenki a tavaszt várja , de nekem ez is tetszik. Nincs hideg és jókat lehet sétálni a puha hóban. Élvezem ahogyan nyikorog a friss hó a talpam alatt...:-))))

2009. febr. 1. 08:13
Hát most elgondolkodtam, nekem is kéne naplót írnom. Még barátkozom a gondolattal.
811. cabcd72c72 (válaszként erre: 800. - 9bbaa658f2)
2009. febr. 1. 08:10

Rákattintasz a Napló(i)d szövegre. A megjelenő ablakba új napló, majd címer addsz /csak olyant enged, amilyn még nincs/ és a tartalmát bekategorizálod. Megteszed az első bejegyzésed és mentés.

Ezzel létrejött a Naplód, csak egy naplód van, a baba naplóból több is lehet.


A naplód minden bejegyzését kitörlöd, megszünik a naplód is.


Jó Napló írást kívánok.


Képeket kétféle képpen tudsz bele rakni, saját géptől Tallózással, vagy a kép kijelölésével, másolással.

810. cabcd72c72 (válaszként erre: 808. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 08:01

Gratulálok.



A tavaszigéreteted, behajtja ám rajtad Kati, addig mondja naponta, mig valahonnan elő nem "keríted" Neki.:-DDD

809. e6339f1e43 (válaszként erre: 808. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 04:39

ezt az OFF-olást !! uff :DDDD

mellesleg valami tavaszt ígértél MÁRA!!esik a HÓ!!:((

na, jó munkát magamnak!! :))

2009. febr. 1. 00:01

VÉGRE!!! Megvan a 300 pontom!!!


Pontszámod: 300. Ezzel 1357. helyen állsz a toplistán.

Az elmúlt 4 hét eredményei alapján 94. legjobb eredmény a tied.

807. tuti-tui (válaszként erre: 803. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 31. 23:26

Sziasztok! Nem tudom itt vagytok-e még, és őszintén sajnálom, hogy holnap is dolgoztok többen is, Neked azonban küldök egy kis humoros dolgot, remélem tetszeni fog, bármikor olvasod is el! :-)


Megy a nő kocsival a sivatagban, de lerobban a kocsija. Szerencsére arra megy egy indián, és elviszi a nőt a legközelebbi benzinkútig. Az indián közben nagyokat ujjongat. Amikor odaérnek a benzinkúthoz és leszáll a nő, az indián bedob egy "juhét". A benzinkutas megkérdezi, hogy miért ujjongatott az indián. A nő azt mondja:

- Nem tudom, én nem csináltam semmit, csak ültem, és a nyereg szarvába kapaszkodtam.

Mire a benzinkutas:

- Hölgyem tudta, hogy az indiánok nem használnak nyerget?


Remélem "jó volt", legyen nagyon szép napotok holnap is, és még munka közben se felejtsetek el bennünket! :-)

Szép jó éjt minden fórumozómnak! Üdv! Imre. :-)

806. d57f965cbe (válaszként erre: 754. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 31. 21:10

Szia Adel!

A gepem meg csak felig jo,de lehet netezni,vagy is veletek beszelni.

Mind irom el a..y..z,mar panaszkodtam ,hogy miert.Igy meg az atlagosnal is lassabban irok.

A naplot nekem is a lanyom inditotta el,ezert en nem tudok tanacsot adni.Viszont az jo ,ha lesz naplod,s ne mondd azt ,hogy nem erdekes az eleted.

En is eleg szurkenek talalom az enyemet,foleg ,hogy most nem is dolgozom.Lefenymasolhatnam a napjaimat,olyan egyformak.De igy csak akkor szoktam beszelni ha egy kicsit depis vagyok.

De mostanaban mar egyre jobban vagyok, s hatarozottan jot tett nekem ,hogy ilyen kedves baratokra leltem.

S meg azert is jo a naplo ,mert volt nehany kedves idezetem a my computerben s a virus megtamadta a gepet,s minden elveszet,de a naplomban megmaradt egy par.

805. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 804. - E6339f1e43)
2009. jan. 31. 20:57
Jó lesz a rövidebb is köszi szépen tündér vagy.
804. e6339f1e43 (válaszként erre: 800. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 31. 20:54
rövidebb, vagy hosszabb változat kell?? :))
803. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 772. - Tuti-tui)
2009. jan. 31. 20:52
Ti is hiányoztok majd!Nagyon jó kis csapat ez.Holnap reggel nem olvashatom új vicced.Már nem indul jól a napom.:D(
802. e6339f1e43 (válaszként erre: 799. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 31. 20:52

igen, most sokkal könnyebb :))

én meg 5 körül, mert csak 4-ig leszünk nyitva.

801. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 773. - Tuti-tui)
2009. jan. 31. 20:50
Hidd el bejön.Ha kislány jön hozzánk maguktól takarítanak.Olyankor csillog a szoba.
2009. jan. 31. 20:48
SOS sürgős nem tudom létrehozni a naplómat .Valaki leírná ha ideje engedné megköszönöm esetleg priviben mindegy hogyan.Holnap este megnézem majd köszi előre is.
799. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 796. - E6339f1e43)
2009. jan. 31. 20:46
Vigaszként én is akkor kelek és este nyolcra érek haza.:D(
798. d57f965cbe (válaszként erre: 793. - Tuti-tui)
2009. jan. 31. 20:19

Hat persze,jon februar,s majd egesz honapban kerdezhessuk<februar,hol a nyar>

S 2/an a medve is kinez a barlangjabol.

Maskulonben be se ment,mert nalunk, Kommandon,ami a legmagasabb hegyi telepules a megyeben,halalra kostolt egy embert.A hirekben azt mondtak,hogy nem a medve volt a hibas. Miert jart ott az ember,ahol nem kellett volna.

797. Napsugi60 (válaszként erre: 796. - E6339f1e43)
2009. jan. 31. 20:12

Igen.....Azt hiszem a ..a dominós fórumra gondolsz..

Nem akarom Imi elől kiolvasni a betűket....:-)))

De panasz nem lehet rám mert az utolsó 1 hónapban minden bejegyzést elolvastam.

Azért nem is igen maradt időm írni.....mert mire elolvasm az összes hozzászólást, már mennem is kell dolgozni, vagy aludni....:-))))

796. e6339f1e43 (válaszként erre: 795. - Napsugi60)
2009. jan. 31. 19:56

szia napsugi. én- részemről ma nem garantálom, mert reggel 4 órakor kelek.

de meglátom, mit tehetek ez ügyben!:)) nem szeretném, ha miattam bárki unatkozna !:))

de addig is tudok ajánlani egy másikat, amit már sokan elkezdtek, de még SENKI sem olvasta el végig!

ugye kitalálod, melyik az ? ! :DD

795. Napsugi60 (válaszként erre: 793. - Tuti-tui)
2009. jan. 31. 19:45

Mi ez a nagy szaladgálás....és ilyen korai pihenés????

Mit fogok akkor reggel olvasgatni ha Ti Katival nem beszélgettek egész éjjel??:...:-)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook