Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? fórum

Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? (beszélgetős fórum)


674. e6339f1e43 (válaszként erre: 634. - Tuti-tui)
2009. jan. 29. 22:42
szívesen segítek ,ha van kérdésed,de nem emlékszem, hogy erről mikor kérdeztél. lécci' kérdezz újra :)))
673. e6339f1e43 (válaszként erre: 640. - Tuti-tui)
2009. jan. 29. 22:37

:)))

eléggé elálmosodtam ezért lefeküdtem.nem voltál egy ideig és azt hittem, te is alszol már, hallottam is valami horkolás félét!:DD

672. tuti-tui (válaszként erre: 670. - D57f965cbe)
2009. jan. 29. 20:00

Szia Erika! :-)

Valóban nagyon meglepetésszerűen jössz, aminek nagyon örülünk; sajnos éppen olyan gyorsan távozol is, de legalább ezt a kis szabad idődet ránk szánod, és azt hiszem ez igazán megtisztelő számunkra! :-)

Eszelek, de lehet, hogy Laci vagy Józsi még nálam is jobb tippel fog majd előrukkolni a képek feltöltését illetően! Az én tippem: szinte minden komolyabb fotósnál lehet fényképezőgépről adatokat, képeket másolni CD-re, DVD-re vagy más adathordozóra! Amennyiben klasszikus papírképekkel állítasz be és (olyan kedvük van, persze) még azt is meg tudják oldani, és a CD olvasóról már simán gépre lehet pakolni a fotókat! :-) Természetesen meg vagy értve, ill. a lányok, ha Ők nem akarnak magukról képet a Hoxán, a döntésüket elfogadjuk, de valamit csak találsz, amit meg tudsz osztani velünk... Nem szeretnék tolakodni, nekem sincs még a Hoxán fotóm, csak segíteni próbáltam, remélem hasznát veszed majd! Azért is írtam a fórumon és nem priviben, hogy akinek hasonló gondja van, ez is 1 megoldás! :-) Gyere máskor is, amikor időd engedi, mi sem vagyunk állandóan a gép előtt, tisztelet a kivételnek!!! :-)) Üdv! :-)

671. Napsugi60 (válaszként erre: 670. - D57f965cbe)
2009. jan. 29. 19:28

Szia Derilla

Sajnálom hogy mindig ilyen rövid időre tudsz csak maradni. Mire észre vesszük hogy itt vagy már búcsúzol is.

Neked is jó éjszakát , ha már nem tudsz vissza jönni.

670. d57f965cbe (válaszként erre: 664. - Tuti-tui)
2009. jan. 29. 19:16

Megvolt a vacsi,s mÍg valamelyik csajszi ki nem tesz a gép mellől addig itt leszek.Talán a tegnapi ,vagy tegnapelőtti fórumban irtam,hogy nagyon szép képeket készitettünk Csikszentdomokoson és a Szent-Anna tónál,de ezeken a képeken a lányok vannak s ők nem akarnak a hoxára felteni képet.

De másképp se tudjuk mi feltenni ,mert nincs adatkábelünk,igy valakit mindig meg kell kérjünk,hogy segitsen.

Most jött a nagylányom,mehetek olvasni vagy nézni a hirekben ,hogy mi van nálatokfelé.

Jó éjszakát kivánok nektek,s legalább gondolatban még maradok...

669. tuti-tui (válaszként erre: 668. - Napsugi60)
2009. jan. 29. 19:07
Ezzel kapcsolatban kaptál privit, amire most látom, hogy már jött is a válasz... :-) Nagyon nagy itt a forgalom! :-))
668. Napsugi60 (válaszként erre: 667. - Tuti-tui)
2009. jan. 29. 19:03

sajnos Adélnak nincsen naplója így olyan szép képet, vagy köszöntőt nem tudok neki küldeni.

Esetleg képeslapot az email címre az azt hiszem ott van az adatlapján...oda Te is üldhetsz...:-)))

667. tuti-tui (válaszként erre: 665. - Napsugi60)
2009. jan. 29. 19:00

Szia!

Örülök, hogy nem csak én köszöntöttem fel Adélt neve napján, annak ellenére, hogy a nagyobb hatás kedvéért még bakiztam is: 2x írtam, hogy tőlünk! :-)

Remélem, Neked van az alkalomhoz illő html kódod, Adél részére, amit ide a fórumra is bemásolhatsz, nem kell priviben küldeni! :-) Természetesen, Rád van bízva, hogyan kedveskedjünk kedves ismerősünknek! :-)

666. tuti-tui (válaszként erre: 660. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 29. 18:54

Szia!

Lehet, hogy feledékeny vagyok, azonban most nem:

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK ADÉL és a lehető legszebbeket kívánom! :-)

Sajnos, nekem nincs html kód, amit bemásolva a naplódba meg tudnál nézni, de remélem valamelyik fórumtársam kisegít majd és itt, vagy priviben egy szép képpel is kiegészítik a gratulációt! :-)

Sok-sok boldogságot és fogadj el tőlünk 1 virtuális virágcsokrot tőlünk, sok szeretettel! :-)

665. Napsugi60 (válaszként erre: 660. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 29. 18:52

Szia Adél

Annyira sajnálom hogy elkerültük egymást !


Azért én mégis ide írom....majd holnap elolvasod.


NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!!!!

664. tuti-tui (válaszként erre: 661. - D57f965cbe)
2009. jan. 29. 18:47

Szia Erika! Inkább még egy kis türelemmel leszünk, de ne a netről vegyél le fotót, hanem saját családi- vagy tájképeket kérek inkább... :-) Úgy nem olyan érdekes, ha csak raksz fel valamit...

Máskor szólj előre, hogy siessek privit írni, nem tudtam, hogy ilyen gyorsan sikerül géphez jutnod! :(( Annak is örülök, ha egyáltalán ezt a válaszom el tudod majd olvasni, és nem sürget a párod, vagy a lánykáid! Üdv! :-)

663. tuti-tui (válaszként erre: 657. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 29. 18:42

Kedves Adél! (nálam ez még nehezen fog menni, mivel a valós életben is nehezen tudom megjegyezni a neveket és arcokat, összekapcsolni a kettőt, meg pláne! - volt is ebből néhány kellemetlen szitu :D)

A zárójelben levőt csak azért írtam, ha esetleg a látogatóim száma majd idővel meghaladja a tagság számát! Nahhh, Ildikó erre mit fog akkor lépni? :DDD

Aki Monthy Python, és a hazai követője Galla Miklós, meg a többiek humorát megérti, annak már nem hiszem, hogy gondja lenne az angol humoroddal! Akinek pedig nem érthető, majd megy a privi, csak győzzél válaszolni... ;-) :-))

2009. jan. 29. 18:34
Nem is tudom kinek válaszoljak gyorsan, így inkább közös hozzászólást kaptok! :-) Nagyon örülök, hogy benéztetek, még ha csak rövid időre is, de annak már kevésbé, hogy csak bejelentitek, mentek tovább... :((( Nem szerettek már úgy, mint régen! :-)))
661. d57f965cbe (válaszként erre: 660. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 29. 18:27

Ne búsúlj kedves Adél,én melleted vagyok mikor lehet,de nem mindig lehet.Most a lányaim nincsenek itthon,de mindjárt kellene vacsorát, készitsek a páromnak,csak szóltam neki hogy még 10 percig birja ki.

Máskülönben szivesen látnálak bármelyiketeket Erdélyben,ha majd tesztek egy körutat.Probáltam legalább az adatlapomra feltenni az erdélyi,számomra kedves tájakról képeket de nagyon gyatra a választék amit a neten találtam,nemigazán tükrözi a táj szépségét.

2009. jan. 29. 18:05
Az előbbit kár volt írnom.Már megint a régi ...el vagyok nyomva ez nem ér négy férfi mellett egy gyönge nő brühühü...Át kell adnom a gépet a fiúknak.holnap pedig dolgozom.De holnap után jövök hozzátok.Viszont látásra pajtások.
659. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 658. - D57f965cbe)
2009. jan. 29. 17:46
Esetleg hóhányó bankrabló?Megyek segítek úgyis szeretném látni Erdélyt.Tudod ha mi nők összefogunk...
2009. jan. 29. 17:41

mégiscsak kaptam bónuszként egy pár percet a kicsi lányomtól ,hogy benézzek hozzátok.

Egészen jól elszórakozom a beszólásaitokon,de irogatni nincs sok időm.

Ami a munkahelykeresést illeti talán bankrablónak én is elmehetnék,mert ahhoz képest milyen kicsi a városunk,van bank elég.Viszont hóhányó nem lehetek

mert most nálunk nincs hó.

Na itt van a virtuális mosoly::-)))

2009. jan. 29. 17:40
Kedves Imre! Nekem néha kicsit angol a humorom de idővel majd megszokod remélem.Talán ezért tűnik úgy mintha nem érteném mit mondasz.Értem én de a kerti partira kialakul majd.Vagy az 1000.hozzá szólásnál már alakulhat.
656. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 655. - Tuti-tui)
2009. jan. 29. 17:32
Már én is gondolkodtam rajta állítólag minden tizediket fogják el..Veszünk egy szexi fekete harisnyát..Arcra fel!Mert arcom néha van.:D)
655. tuti-tui (válaszként erre: 654. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 29. 17:12

Szia! Nagyon örülök, hogy végre Te is itt vagy, már olyan régen nem találkoztunk! :-) Nem jól értetted, amit írtam: gondoltam, ha már olyan kevés bankrablót fognak el, akkor... tra-la-la, tra-la-la, nem szóltam semmit, nehogy még próbálkozás előtt lebukjak! :-)))

Nem irigylem munkátokat és annak ellenére, hogy általában autóval közlekedek, nagyon is meg tudom érteni a gyakori sztrájk hullámokat a vasútnál... Gondolom, anyagilag sem díjazzák ezt a nem éppen hálás munkátokat, de politikus vagy bankrabló sem lehet mindenki!!! :DDD Nem is tudom, melyiket válasszam?! ::angyali arc:: :-)

654. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 642. - Tuti-tui)
2009. jan. 29. 17:00
A vasúthoz ne gyere egy elég a csapatban.Eleget kínlódok a hajléktalanokkal ,nem kívánom senkinek és a kedves utasokat sem.Ha váltani akarsz ajánlom a váltó futást helyette az is lefáraszt majd.
2009. jan. 29. 16:46
Látom nyugi van, mentem én is havat lapátolni, nem várom meg, hogy leessen... :DDD
652. tuti-tui (válaszként erre: 651. - Napsugi60)
2009. jan. 29. 16:28
:-((((( <idézet egy "klasszikustól" a fórumomról :-)
651. Napsugi60 (válaszként erre: 649. - Tuti-tui)
2009. jan. 29. 16:24

Majd estére válaszolok...

Most mennem kell...

Szia...



Azért csak kiprovokáltam azt a köszönést.....:-))))

650. tuti-tui (válaszként erre: 646. - Napsugi60)
2009. jan. 29. 16:24
Csókolom, csókolom, csókolom... :-) Ez most olyan "Anettkás" köszönés volt, de remélem egy mosolyt ez is megér?! :-)
649. tuti-tui (válaszként erre: 646. - Napsugi60)
2009. jan. 29. 16:22

Szia és sok szeretettel fogadlak!

Épp most jöttem át, megláttam, hogy a kedven fórum témámban van új hozzászólás és örülök, hogy ide is benéztek időnként! Remélem jön még vendég: ma délutánra, estére többen is jelezték... :-)

Nagyon szépen köszi, amit küldtél, de sajnos még nem válaszoltál az előző levelemre, :-( pedig érdeklődéssel várom üzidet! :-)

648. Napsugi60 (válaszként erre: 646. - Napsugi60)
2009. jan. 29. 16:21
:-(((((
647. tuti-tui (válaszként erre: 645. - Cabcd72c72)
2009. jan. 29. 16:17
Erika az (egyik) kedvenc hölgyvendégem, ne tessék Őt bántani, szeretettel várjuk! :-) Hogy én milyen szépen tudok bókolni, teljesen oda vagyok... :-))
2009. jan. 29. 15:45

Sziasztok


Itt is köszönök, hátha itt valaki visza is köszön.

A másik fórumon úgy sem köszönt vissza senki....:-(((

645. cabcd72c72 (válaszként erre: 641. - D57f965cbe)
2009. jan. 29. 14:53
Erika, ha nem fenyegetésnek szántad, akkor reméljük itt leszünk mi is, ha fenyegetés, akkor úgy csinálunk, mintha nem lennénk itt.:-)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook