Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? fórum

Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? (beszélgetős fórum)


854. cabcd72c72 (válaszként erre: 853. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 23:07

Ebben aztán nincs szőke.:-)


A nyuszika megy az erdőben, találkozik az öszvérrel:

- Én vagyok a nyuszi. Hát te ki vagy ?

- Én vagyok az öszvér.

- Az meg mi ?

- Apám ló volt, anyám szamár.

Megy tovább a nyuszika, találkozik a farkaskutyával:

- Én vagyok a nyuszi. Hát te ki vagy ?

- Én vagyok a farkaskutya.

- Az meg mi ?

- Apám farkas volt, anyám kutya.

Megint megy tovább a nyuszika, zümmögést hall a feje felett:

- Én vagyok a nyuszi, hát te ki vagy ?

- Én vagyok a lódarázs. A nyuszi eltöpreng, majd megszólal:

- Na, menj a fenébe

853. tuti-tui (válaszként erre: 852. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 23:04
:-)) Ugyan Laci, vajon melyik hölgy tiltakozna egy fiatal ügyvéd ellen, akár szőke, akár nem... :DDD
852. cabcd72c72 (válaszként erre: 850. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 22:59
Látod, Zsazsának nem tetszet, mert nem volt kihangsúlyozva a fiatal asszony szőkesége.:-))DD
851. cabcd72c72 (válaszként erre: 849. - Ba80)
2009. febr. 1. 22:56

Akkor csak neked.:-))


Két szõke nõ ül a buszon. Be van párásodva az ablak, az egyik rajzol magának 2 pontot az ablakra, hogy kinézzen rajta.

Mondja: Én itt most kinézek!


Mire a másik dühösen letörli a két lyukat az egész ablaküvegrõl és azt mondja: Na itt te most nem nézel ki!

850. tuti-tui (válaszként erre: 848. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 22:56
:-)))))) Laci, Laci, ez nagyon jó volt... :-)) Visszavárunk holnap is!!! :-)
849. ba80 (válaszként erre: 848. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 22:35

:))


Jó éjt!

2009. febr. 1. 22:33

Mai utolsó.


Egy idős ember egy gyönyörű fiatal lányt vesz feleségül. A nászéjszakán azonban az öreg szíve

felmondja a szolgálatot, és meghal.


Néhány nap múlva az elhúnyt férfi fiatal ügyvédje kopog be az özvegyhez:

- Üdvözlöm, asszonyom, azért jöttem, hogy a kedves férje utolsó kívánságát teljesítsem.

847. ba80 (válaszként erre: 844. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 22:31
hát,erre megint csak annyit:olvastál a gondolataimba..:)
846. ba80 (válaszként erre: 845. - Napsugi60)
2009. febr. 1. 22:29

:DDDD


Ezt akartam én is,kellett nekem megszólalnom.

845. Napsugi60 (válaszként erre: 843. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 22:26

DDDDDDDDDDDDd


Bumeráng.....

844. tuti-tui (válaszként erre: 842. - Ba80)
2009. febr. 1. 22:25

pedig olvashattad, mennyire féltünk Lacival, hisz mindketten nem győztünk elégszer bocsánatot kérni!!! :-)) persze, ha nincs fenekelés, akkor bátrabbak leszünk, de azért senkit sem bántunk, mindenkit szeretünk... :-)

erre mondhatnád Te, hogy minek Neked az ellenség, ha ilyen barátaid vannak?! :P :DDD

843. cabcd72c72 (válaszként erre: 840. - Ba80)
2009. febr. 1. 22:23

Akkor egyedi eset:


Melbourne-ben történt az év elején. A Nyugati Körút, Western Ring Road autópályán a rendőrség először bemért egy kocsit, amely 6 km/órával gyorsabban haladt a megengedettnél. Utána mentek, megelőzték és leállították. A vezetővel közölték a tényeket és 135 dollárra megbüntették. A kormánykerék mögött ülő személy megköszönte a bírságról szóló okmányt és elővette a hivatalos Munkavédelmi Ellenőr igazolványát. Majd ő is kiállított egy számlát, ahol bűnösnek találta a túlbuzgó rendőrt, mert a rendkívül forgalmas úton nem viselte a különben kötelező rikító színű foszforeszkáló mellényét. A büntetés 800 dollár.

842. ba80 (válaszként erre: 839. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 22:15
nem,azért arra itt az éteren keresztül,még misem vagyunk képesek...:D
841. ba80
2009. febr. 1. 22:14
ja és ezt elfelejtettem....:)
840. ba80 (válaszként erre: 838. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 22:13
mert az vagyok,de én még nem találkoztam olyannal aki hivalkodna vele,egyedinek képzeltem magam eddig..
839. tuti-tui (válaszként erre: 835. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 22:03
:-))))) Ez nagyon jó!!! Persze tetszett a "szókés" is, de azt nem merem megírni, mert jön Zsazsa és a végén "mindkettőnket elfenekel"... :-)) Köszi a vicceket Laci! :-) Elfelejtettem felvenni a dominómat, olyan jókat nevettem! :-)
838. cabcd72c72 (válaszként erre: 834. - Ba80)
2009. febr. 1. 21:58

Tényleg bocsánat:-))


Hadd kérdezzem meg, miért hívalkodtok azzal, hogy szőkék vagytok?:-))

837. tuti-tui (válaszként erre: 834. - Ba80)
2009. febr. 1. 21:57

Mentségemre:


(Elnézést kérek minden szőke nőtől, akiket épp úgy szeretek, mint a barnákat, feketéket, vöröseket. . . ) :-) Már, ha engedik persze! :-))


Egyébként akartam még írni hozzá egy rövid szöveget, és a mosolykát is, hogy hangsúlyozzam, nem a szőkék ellen van, de közben megnyomtam az entert, vagy valamit... :-))) Úgy látszik, őszülök lassan... :-) Nahhh, most akkor jönnek az őszülő hölgyek is? :-)) Üdvözletem! Imre. :-)

836. cabcd72c72 (válaszként erre: 834. - Ba80)
2009. febr. 1. 21:56

Bocsi.


Ha egy szőkét és egy barnát egyszerre dobnak ki a tízedik emeletről, melyik esik le előbb a földre?

- A barna, mert a szőke megállt megkérdezni az utat.

- A barna, mert a szőkét fenntartja az légüres feje

2009. febr. 1. 21:53

Akkor a házigazda kérésére:


Tanév kezdete van, leküldi Isten Szent Pétert a Földre, nézze meg, mit csinálnak az egyetemi hallgatók.

Jár-kel Szent Péter, mikor visszamegy, kérdi tőle Isten, mit látott.

- Hát, az orvosi egyetemen tanulnak, a jogon úgyszintén. De a Műegyetemen... csak buliznak.

Év közepén megint leküldi Szent Pétert. Mikor visszajött, megkéri, mondja el mit látott.

- Az orvosi egyetemen szakadtak bele a tanulásba, a jogon ugyanúgy. De a Műegyetemen buliznak, lógnak, szórakoznak.

Év végéig többször megismétlődik a helyzet, mikor is vizsgaidőszak előtt megint lemegy Szent Péter, mikor visszajött, kérdi Isten tőle:

- Nos, mit láttál?

- Az orvosin reggeltől estig, megállás nélkül tanulnak, izgulnak, a jogon szintén.

- Hát a Műegyetemen?

- Ott már csak imádkoztak...


- Imádkoznak? Jó! Ezeket átengedjük.

834. ba80 (válaszként erre: 833. - Cabcd72c72)
2009. febr. 1. 21:28
a mentségem:szőke vagyok:DD
833. cabcd72c72 (válaszként erre: 832. - Ba80)
2009. febr. 1. 21:25
Vigyázz Imre, mert az elkapásról nem beszélnek, nem úgy mint Te a nátháról.:-)))
832. ba80 (válaszként erre: 831. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 21:14
minden szőke nevében tiltakozom:D,3-szor dobjuk fel..:))
2009. febr. 1. 21:08

Sziasztok!

Engem nem kell félteni, hiszen "nem olyan fából faragtak engem", hogy egy kis vírus elbánjon egy ilyen emberrel, mint én; viszont akinek van gyermeke, annak nem kell mesélni, hogy milyen rossz érzés, nézni a szomorkás, beteges arcukat! Ilyenkor hiányzik a "csintalankodás", az "elevenségük" is, mivel, Ők ugye még nem lehetnek számunkra "rosszak", esetleg egy kicsit elevenebbek, mint azt kellene... :-)))


Az alábbi már előre el volt készítve, most csak bemásolom, remélem benéztek még a következő DominÓráig, én pedig mentem lázat mérni... :(


Akinek esetleg nem tetszett, és nem nagyon "szőke", már ami a humorérzékét illeti, azoknak csemegéztem még egy kicsit és ezt találtam:

V I Z S G A

Vizsgázik a szőke nő a főiskolán. A teszt igaz-hamis kérdésekből áll. Nem tud dönteni, elővesz egy pénzérmét. Ha fej akkor igaz, ha írás akkor hamis. Így dobálgatja a pénzérmét. Fél óra alatt a többiek készen is vannak. Eltelik még fél óra, és a szőke nő még mindig dobálgatja a pénzérmét. Odamegy a tanár és ezt mondja:

- Mi ezen a nehéz, hiszen a többiek már fél órája végeztek?!

Mire a szőke nő:

- Én is készen voltam akkor amikor ők, csak ellenőrzöm a válaszaimat.


(Elnézést kérek minden szőke nőtől, akiket épp úgy szeretek, mint a barnákat, feketéket, vöröseket...)

830. e6339f1e43 (válaszként erre: 828. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 20:41

szia TUI. jobbulást kívánok nektek,sajnálattal hallom,hogy ti is elkaptátok! a lányom is emiatt három hétig beteg volt, holnap kezd dolgozni. én még mindig köhögök, tehát vigyázz magadra és a kislányodra. gyógyuljatok meg hamar.


Te főleg azért mert semmilyen mulasztást nem fogadunk el!:))


Az ötleteid pedig nagyon jók, nekem tetszik.

és az előző viccek is.

a "tavasz" kérdést elhalasszuk gyógyulásodig! :DD


ja és nem volt az még ezer év! :))

829. d57f965cbe (válaszként erre: 827. - Tuti-tui)
2009. febr. 1. 20:20

Szia Imre!

Öszintén aggódóm minden kedves barátomért,mikor hallom ,hogy betegek vagytok ,vagy bárki a családotokból. Nálunk még nem dühöng annyira ez a járvány,de ma délben már hallottam egy orvos beszédét a helyi rádióban evvel kapcsolatosan.

Képzeld pont ma este kaptam 1 visszajelzést Bozsikétől aki azt a fórumot inditotta az NF-el kapcsolatosan.

Most majd fogom vele tartani a kapcsolatot,mert adott elérhetőséget.

Minden betegnek gyógyulást kivánok,mindenkinek egy szép hetet!

Mikor szabad lesz a gép majd jelentkezem.Erika

828. tuti-tui (válaszként erre: 826. - E6339f1e43)
2009. febr. 1. 19:57

Szia Kati!


Milyen jó memóriám van, emlékszem a nevedre, pedig már ezer éve nem találkoztunk a Hoxán! :-)))) Jó, hogy végre nálam is van mit "visszaolvasni" épp azon törtem a fejem, hogy naponta friss jelentés, névnap és egyéb adatok várnának benneteket, na meg persze 1-2 vicc is, attól függ mire van igény... :-) Remélem tetszik az ötlet?! Úgyis itt "lógunk az akasztófán", fórumozunk, vagy dominózunk, Hoxa függő társaság lettünk! :-)))

Ez most jutott nemrég eszembe, volt időm elmélkedni, mivel Józsi és Laci után, úgy látszik mi is elkaptuk "lánykámmal" az influenza vírust, vagy csak "sima náthát", majd megmondja holnap a doki... Én jól tűröm és nem is nagyon zavarna, de a lányom egész nap torokfájásra panaszkodott... :((

Nálad mi újság, hogy telt a munkanapod? Üdv! :-)

827. tuti-tui (válaszként erre: 825. - D57f965cbe)
2009. febr. 1. 19:46

Szia Erika!


Most, hogy "gyengélkedőn" vagyok, én is épp azon gondolkoztam, hogy lementek minden fontos cuccot a gépről, (nem lehet tudni, hogy mikor kapja el tőlem a gép a vírust! :DDD), de előbb még le kell cserélni a DVD írót is, arra sokkal több adatot tudok menteni és a fontos programokat is persze, hogy az új telepítés után ne kelljen rohangálni és mindent újból beszerezni, telepíteni, stb. :-)

Akkor remélhetőleg többet látunk majd körünkben, most már "nem menekülsz", jó a gép, a társaság is, tehát várunk minden nap... :-)

826. e6339f1e43 (válaszként erre: 825. - D57f965cbe)
2009. febr. 1. 17:51

oké. jó étvágyat! megyek olvasni.:))

a TITKOT én is láttam.

825. d57f965cbe (válaszként erre: 824. - E6339f1e43)
2009. febr. 1. 17:48

SZIA!

Annak nagyon örvendünk hogy most már jó a gép,még a csajoknak lesz munkája mig a lementett dolgokat visszamásolják,s van amit ujra el kell valakitől kérni ,pl.A TITOK cimü film.

A másik kérdésedre a választ megtalálhatod a mai naplómban,de amÚgy jól vagyok.

Most megyek a vacsit előkésziteni, de szeretnék még visszajönni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook