Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet elérni, hogy egy adott személy ne lássa az adatlapom iwiwen? fórum

Hogyan lehet elérni, hogy egy adott személy ne lássa az adatlapom iwiwen? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 8. 13:32
Sehogy. Max. álnéven leszel fönt.
20. SuzieQ (válaszként erre: 18. - Agnes1219)
2010. júl. 12. 19:25

meghívót kell neki küldeni. igényelhetsz az adatlapodon!

Ha ismerősnek akarok jelőlni, akkor meg az adatlapján jelöld be,h ismerős.

2010. júl. 12. 18:37
ha törlöd magad
2010. máj. 24. 13:14
sziasztók hógyan,lehet,valakit.az,IWIWRE,/fel venni? KÖSZI,AZ.INFÓT.ÁGNES1219
17. knakx
2010. máj. 24. 10:54
lehet hogyen csak most csatlakozom ehez a temahoz de megis megkerdezhetem hogy mivel zaklat teged
2010. ápr. 29. 02:38
Szerintem sehogy, de nem lenne rossz ötlet.
2010. ápr. 27. 16:22
Alakult már egy klub, amelyik épp azért jött létre, hogy a wiw-en is lehessen látni, ha valaki megnézi a lapodat. Még nem kapott engedélyt a programra, de már több ezer a tagok száma, akik szeretnék ezt a szolgáltatást.
14. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 11. - 6924121179)
2010. ápr. 26. 13:24

A profilja nem a tárolt változat, hanem friss új képpel, ma reggeli belépéssel de még mindig a régi 2007-es reg. idővel.

Elvileg ha letiltott volna( üzemeltetői-modis segitséggel, mert egyedül erről nem tud rendelkezni az iwiw rendszeren belül nincs ilyen opció) akkor nagyon valószínű, hogy a böngészőből sem tudnám megnézni mert kiirna valamit. Onnan viszont gond nélkül látom.

Mostanában amúgy nagyon rossz az iwiw, semmi nem működik normálisan sokszor be sem enged, ha mégis akkor pár perc után kidob, üzenetet irni nem lehet,a képek sem jönnek le és hibaüzenetek tömkelegével találkozni nap mint nap. Elég instabil rendszer.

2010. ápr. 26. 13:17
Nem lehet letiltani, hogy ne lássa. Volt egy próbálkozás, de néhány nap alatt a wiwgazdák helyreállították. Bárki megnézhet. Ha nem akarod hogy lássanak, lépj át más közösségi oldalra, ott lehet tiltásokat feltenni.
12. 99279bb06f (válaszként erre: 9. - Elfelejtett jelszó)
2010. ápr. 26. 13:10

Megéri, hogy ennyi időt foglalkozol vele? Hagyd a fenébe!

Biztos a nevén változtatott valamit, akkor már nem találod meg. Az előzményeknél viszont az oldalt mentette, nem a nevét, azért találja meg a gép. Maradt minden ugyanaz, nem törölte magát, hanem csak átírta a nevét. Ha törli és újat ír, akkor viszont nem találtad volna meg.

11. 6924121179 (válaszként erre: 5. - Elfelejtett jelszó)
2010. ápr. 26. 12:42
Az lehet, hogy nálad az előzményekben ott volt, az iwiwen pedig törölte magát, ha nem találod! Vagy átírta a nevét, lerövdítette, stb! Ha az ismerősei között ott van, így rá tudsz keresni, akkor még iwiw tag!Ha viszont nem találod, akkor nincs ott!!
2010. ápr. 26. 12:42
Rámentem az adatlapjára a "Jelentem" gombra és jelöltem, hogy zaklat. Fikció, de az a gyanúm Ő is igy csinálta. Kap ő erről értesítést?
9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 7. - 546185aeac)
2010. ápr. 26. 12:36
Igen, az iwiw szokott ilyet de már ezt is ellenőriztem. Megnéztem a testvére ismerősei közt ahol korábban volt de ott sincs, senki ismerősei közt nem találtam.
2010. ápr. 26. 12:30

két fajta profil van

az egyik a kíváncsiaknak,ide elég a minimum

a másik, azoknak akiket bejelöltél ismerősnek,

2010. ápr. 26. 12:29
Újabban csinálja az iwiw...pár napja...beírsz vkit, és nem dob ki rá találatot, mintha nem is lenne regisztrálva....de sok lépésben rá tudsz találni. Pl ismerőseid ismerősei közt, de ott sem a keresőben, hanem annál a betűnél ahol épp lennie kell. Tehát, ha D betűs, akkor értelemszerűen kb 2.-3. oldalon
2010. ápr. 26. 12:25
Sehol nem találtam olyat, hogy profilom elrejtése bizonyos személyek elől.
5. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 4. - Be5fb1cdcc)
2010. ápr. 26. 11:43

A böngészőben látni, hogy mely oldalakat látogattam az elmúlt időszakban. Ott néztem meg az adatlapját ma. Ezt leszámitva iwiwen egyáltalán nem elérhető számomra, mintha fent sem lenne.

Nem tudom hogy csinálta, valahol biztosan letiltotta a megjelenését rám vonatkozólag. Nem tudtam,hogy ilyet is lehet.

4. be5fb1cdcc (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2010. ápr. 26. 11:39
előzmények?
2010. ápr. 26. 11:38

ha feljelented, letiltatod... vagyis kizárod az iwiwről...

nem hiszem, hogy lehet letiltatni bárkit is... egyébként van az iwiwen egy cím, ahová küldhetsz levelet ilyennel kapcsolatban!

2010. ápr. 26. 11:38

A következő a helyzet: Volt egy ismerősöm, akit én töröltem, de aztán megpróbáltam rákeresni és nem találtam. Gondoltam törölte magát iwiwről, ezért nem találom a keresőben sem. MOst viszont az előzményeknél megtaláltam az adatlapját és még ma is be volt lépve. Tehát mégsem törölte magát. Elképzelhető, hogy letiltott engem valahol, hogy számomra ne jelenjen meg az adatlapja?

De hol lehet ilyet?

2010. ápr. 26. 11:36
Hogyan lehet elérni, hogy egy adott személy ne lássa az adatlapom iwiwen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook