Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mióta lehet látni, hogy az iwiwen ki nézi az adatlapomat? fórum

Mióta lehet látni, hogy az iwiwen ki nézi az adatlapomat? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 30. 06:27
Ez nem olyan, mint a fecebookon? Letöltöd, és az lát aki szintén letöltötte?
2010. nov. 9. 20:31
Ja és akkor egyetlen X.Y-al kavar,pedig fönt voltam vagy 6 adatlapon,az tuti...:D
2010. nov. 9. 20:29

De ha végigcsinálom csak ezt kapom:


Iwiw telepítés

0 hozzászólás Írta mibajod 3 hete

Hiba történt!

A rendszer túlterhelt, vagy nem teljesítetted a lépéseket!

Címkék: iwiw who view ki nézett meg - Kategória: Közösség


Na,ez most így nagyon érdekes...:O

2010. nov. 9. 20:27

Na,valami ilyesmi szöveg:


Iwiw - Ki nézte meg az adatlapomat?

0 hozzászólás Írta mibajod 1 hete

Bizonyára te is szeretnéd tudni, hogy ki nézte meg az iwiw adatlapodat, de eddig a rendszer nem adott rá lehetőséget!

Most egy külső alkalmazással megtudhatod, hogy ki nézegeti a profilodat!



De cserébe az alkalmazásért én is kérnék tőled valamit!



Nyomd meg az alábbi Megosztás gombot,majd a felugró ablakban a Megosztom gombot!!



Ha a fenti két lépést teljesítetted, akkor tudod letölteni az alkalmazást, az alábbi linkre kattintva:

iwiw who viewed me_app_telepítés


Használd egészséggel!


:OOO

2010. nov. 9. 20:25
A hírfolyamban jelenik meg.Vagy mi...Most is beléptem és egyből a hírfolyam oldal fogadott,hogy X.Y 55 perce megnézett(?).Meg alatta hogy én (???) 2 órája...Valaki tudja,hogy műxik?Honnan tudom,hogy nekem már megvan?Azt írta,hogy nem sikerült.Akkor?Jó lenne a készítőit elérni,vagy valami információt,kvázi: használati utasítást találni...Nem?
2010. nov. 9. 18:34
nem alkalmazás,én úgy hallottam,hogy külön program kell hozzá,amit neked kell telepíteni a saját gépedre.
2010. nov. 9. 18:20
Na.Van-e valakinek bővebb infoja?Én ma felmentem iwiw-re és ez az opció fogodott: ha letöltöm ezt a külső alkalmazást,látom,hogy ki nézte meg az adatlapomat.Két lépésben el kell fogadni,utána egy linkre kattintani,hogy letöltődjön.Próbáltam,de túlterheltség miatt nem sikerült.Van akinek sikerült és használja?Megjelenik a többi "alkalmazásai" jelecske között ez is?Vagyis látható-e,ha valaki letöltötte?Tapasztalat? :O
15. globus (válaszként erre: 14. - B73e24f31f)
2010. nov. 7. 15:05
Én is vacillálok rajta. A tagok egy bizonyos (...) része nem arra használja, amire való. Miért van az, hogy bármit szét tudnak barmolni, és fel sem fogják?
2010. nov. 7. 13:21
Már annyira unom ezeket a baromságokat az iwiw-en, hogy esküszöm letörlöm magam a francba!
13. klarika5 (válaszként erre: 11. - Miracle 2008)
2010. nov. 7. 13:14

Akkor ne hagyj bennünket kétségek között! Mert én kaptam ilyen körüzeneteket, hogy ha nem kóldöm el 100 mbernek, akkor az iwiw úgy veszi, hogy nem létezek, és kizárnak. Na én írtam a Gépháznak, hogy hogyan gondolják ők, hogy engem arra akarnak rávenni, hogy 100 embert zaklassak...Visszaírtak saját emailre, hgy ilyet ők soha nem kérnek, ez kamu.

Úgy látszik, ez ügyben is az illetékest kell megkeresni:)

12. 06bfdda89d (válaszként erre: 11. - Miracle 2008)
2010. nov. 7. 13:12
Akkor ez is egy letölthető alkalmazás?Ez így viszont fair lenne!:) Tájékoztass,ha megtudtál valamit.:)
11. miracle 2008 (válaszként erre: 8. - Klarika5)
2010. nov. 7. 13:10

Nem, de egy ismerősöm igénybe vette ezt az alkalmazást. És ez az iwiw által jött úgy, mint az egymás szemében vagy a ki öregszik hamarabb.

Utána nézek, mert ez most tényleg nem úgy tűnik, mintha kamu lenne! :(

10. 06bfdda89d (válaszként erre: 6. - Klarika5)
2010. nov. 7. 13:10

Pl.győzelemérzetet ad,információt arról,hogy tényleg lesöpörték,vagy csak műbalhé az egész és presztízs-kérdés...Aj,gyerünk már,nehogy ezek ismeretlen életérzések legyenek nektek,mert rögtön irigykedni fogok!!!:DDD

;)

2010. nov. 7. 13:09
Ismét egy " ügyes" hülyeség :S
8. klarika5 (válaszként erre: 5. - Miracle 2008)
2010. nov. 7. 13:06
Te látod, hogy valaki megkukkolt? Mesélj! Hol és hogyan?!
2010. nov. 7. 13:06
Sziasztok. csalás, adathalászok. ne dőljetek be
2010. nov. 7. 13:05
Erre én is kíváncsi volnék, de lehet, hogy összevonják ezt a fórumot, mert már létezik ilyen kérdés, nem is egy. Egyesek szerint nem, mások szerint vásárolni lehet valami programot, amivel igen.Szervezni szervezték, hogy akkor megzsarolják vele az iwiwet, de áll. nem indult el. De miért öröm az valakinek, ha rájön, hogy pl a halálos ellensége kukkolja?
5. miracle 2008 (válaszként erre: 2. - Kitta73)
2010. nov. 7. 13:04
Pont ma láttam! :(
2010. nov. 7. 13:04
Te meg tudod nézni, hogy kik látták a Te adatlapodat?
2010. nov. 7. 13:03

nincs ilyen.

irtak is rola az iwiwen hogy ezek csalok akik ezt az üzeneteket küldik és az iwiwnek nincs ilyen programja

2010. nov. 7. 13:02
Az iwiw ilyen funkciót még nem csinált,ha rá klikelsz látni hogy külső helyről jön,
2010. nov. 7. 12:59
Mióta lehet látni, hogy az iwiwen ki nézi az adatlapomat? Ez tényleg valós dolog már? Úgy látom, hogy létező dolog az iwiw által!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook