Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet a szőrbenövést megelőzni? fórum

Hogyan lehet a szőrbenövést megelőzni? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. hamyka (válaszként erre: 6. - Hamyka)
2013. ápr. 30. 15:49
bár kicsit kérdéses hogy melyik boltból vásárolja meg az ember a Remington PG 6060 készletet hogy megkapja az ajándékot...
6. hamyka (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka87)
2013. ápr. 30. 15:48

lehet érdemes lenne egy ilyet meg próbálnod:


Remington PG 6060 110 percet írnak hogy ennyit bír az akksi, csak akkuról megy, sok kiegészítő van hozzá,sőt! ha elolvasod a Remington promócióját akkor ajándékba kapsz hordozható cuccot amibe van akku és mindig feltudod tölteni,

bár a hivatalos oldalon 160 percet írnak hogy ennyit bír az akku, kérdés hogy mi igaz belőle..


a Remington PG 6050 ugyanez, de hálózatról is megy, akkuról is, csak 40 percet bír az akku, kicsit kevesebb kiegészítő van hozzá, de a lényeget tartalmazza, promócióban nincs benne,


remélem segítettem


írj és üdv: Hamyka


ui: mielött megkérdeznéd nem dolgozom a Remingtonnak, és rá tukmálós eladó sem vagyok hogy már pedig igenis vedd meg, ez csak kis segítség, én az eléb említett 2 termék között vacinálok hogy veszek

5. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka87)
2013. ápr. 30. 15:45

Én is az átdörzsölést javaslom! DM-ben, Rossmann-ban vannak ezek a szivacsszerű cuccok, szárazon elég merev meg érdes dolgok, de vizesen tök jó!

Jahh, nekem is volt ilyen gondom ugyanez miatt, heti 2-3x zuhanyzáskor megcsináltam, pár hét alatt szinte teljesen megszűnt!

Testradírra meg tipp: testápolóba kell belekeverni a lefőtt kávézaccot! Szerintem az is jó, és nagyon simává teszi a bőrt!

4. r-iett (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka87)
2013. ápr. 30. 15:44
luffa szivacs
3. Bibi25 (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka87)
2013. ápr. 30. 15:44
Keverj ossze daraltkavet soval,olivaolajjal,v barmilyen olajjal,s azzal dorzsold at.Amugy ez az egesz testen alkalmazhato,nagyon puha lesz tole a borod.
2. de Luca (válaszként erre: 1. - Gyöngyuszka87)
2013. ápr. 30. 15:40
Zuhanyzásnál dörzsöld át szivaccsal a bőröd. Azért nem írok testradírt meg egyéb okosságokat, mert tök felesleges erre pénzt kiadni, a szivaccsal ugyanúgy le tudod dörzsölni a hámrétegedet.
2013. ápr. 30. 15:37

Sziasztok!


Abból a célból írok, hátha erre téved egy hozzáértő :D


Olyan problémám van, hogy évek óta epilátorral szőrtelenítek, azonban a szőrbenövés sajnos már szinte állandó jelenség a lábamon.


Itt a nyár,a rövidebb ruhák szezonja, és olyan bosszantó, hogy hiába szőrtelenítek, a kis fekete benövések lerombolják a "sima láb" illúzióját.

Tudom, hogy ez nem "életbevágó" kérdés, van nekem is ennél igazibb problémám, kérlek ne nézzetek felszínesnek.


Érdekelne, hogy ezt, hogy tudnám "kezelni", kialakulását megelőzni. Esetleg lehet-e ez egy figyelmeztető jel egy komolyabb/ más jellegű egészségügyi probléma kialakulására/meglétére?


Köszönöm előre is a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook