Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan kell rendelni a Wishről? Mik a tapasztalatok az oldalról? fórum

Hogyan kell rendelni a Wishről? Mik a tapasztalatok az oldalról? (tudásbázis kérdés)

2021. jan. 9. 22:08

A Wish-től tavaly áprilisban megrendeltem egy fólia sátrat. Átutaltam az árát. Az áru a mai napig nem érkezett meg. A Customer Support-tal számtalan levélváltás történt. A végén azt közölték, hogy az ügyet lezártnak tekintik. A pénzemet nem utalták vissza, lényegében ellopták. Senkinek nem ajánlom ezt a tolvaj céget.

Gyula

2018. júl. 23. 19:35
Figyelj rá, hogy a szállítási költség is hozzáadódik az árhoz, ha két darabot veszel, akkor kétszer!
7. Bless the child (válaszként erre: 6. - Sasha.)
2018. júl. 22. 20:06
Mastercard és Visa kártyát fogad csak el
2018. júl. 22. 19:57
Köszönöm a segítséget.
2018. júl. 22. 19:36
4. Bless the child (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 22. 19:35
Rendszeresen rendelek onnan, teljesen megbízhatókat, ha valami nem jön meg, visszaküldik a pénzt. Töltsd le, ott minden le van írva. Magyarul van, bankártyával is fizethetsz, nem muszáj paypal számla. Nagy értéket nem rendeltem még, párszáz ft-os cuccokat érdemes. A babaholmikat nagyon hamar megküldik
3. Minnie.3 (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 22. 19:26
Én is kíváncsi vagyok saját tapasztalatokra mert eddig énsem mertem rendelni.
2. 45ba38a594 (válaszként erre: 1. - Sasha.)
2018. júl. 22. 19:20

Ennyiben tudok segíteni, sok minden le van írva, de más oldalak is foglalkoznak vele, csak be kell írni a Googl-ba.


[link]

2018. júl. 22. 19:04

Szeretnék rendelni az oldalról babaholmikat és egyéb babás kismamás dolgokat de sajnos nem tudom, hogyan kell...

Kell hozzá tökéletes angol tudás?

Mi kell hozzá? (Bankkártya, paypal, vagy csak bankszámlaszám?)

Mi a menete?

Ha nem érkezik meg az áru vagy nincs raktáron mi a teendő?

Tudna nekem valaki ebben segíteni, elmondani a tapasztalatát az oldalról?

Előre is köszönöm a segítséget. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook