Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell elvégezni a NAV adóbevallást, ha ki akarom egészíteni egyéb jövedelemmel? fórum

Hogyan kell elvégezni a NAV adóbevallást, ha ki akarom egészíteni egyéb jövedelemmel? (tudásbázis kérdés)

7. syria (válaszként erre: 5. - Ikebana3)
2017. márc. 21. 21:13
Ez mindig is így volt. 5 évre visszamenőleg meg kell őrizni az igazolásokat.
2017. márc. 19. 22:02

Már 16-án túl voltam rajta.

Kiegészítettem, szkeneltem, beküldtem, nyilatkoztam az 1-1%-ról, várom, hogy utaljanak.:)

Már korábbi években is a ÁNYK-val készítettem a bevallásom, de ez az új felület még egyszerűbb.

5. Ikebana3 (válaszként erre: 3. - Syria)
2017. márc. 18. 23:09
De azokat az igazolásokat ami alapján kiegészítetted, jó megtartani, mert ellenőrzésre bekérhetnek és akkor kell. Főleg, ha nagyobb összegű visszatérítésed van.
4. Remoni (válaszként erre: 2. - Kutymuty)
2017. márc. 18. 15:10
Igen, elég ha elkészíted és május 20-ig beküldöd, akkor az lesz az érvényes verzió.
2017. márc. 18. 14:30

Ha rendelkezel ügyfélkapuval, akkor belépsz.


"A "Tovább" gombra kattintással Ön a NAV által készített bevallás tervezet megtekintő nézetébe jut. Ebben a nézetben az adatok nem módosíthatók. Amennyiben változtatni szeretne a NAV által készített tervezeten, kérjük, kattintson a "Módosítás" gombra."


Ha nincs ügyfélkapud, ezért papíron kaptad, akkor papíron nyújtod be a sajátodat.

2017. márc. 18. 14:07
Oké hogy tervezet meg minden, de ha a munkabérem mellett van még egyéb jövedelem,amit szeretnék beleírni, akkor mit kell tenni? Jelezni kell hogy nem jó a tervezet, vagy elég ha elkészítem a saját bevallásom, feladom postán és akkor automatikusan azt fogja elfogadni a NAV?
2017. márc. 18. 14:06
NAV adóbevallás, ha ki akarom egészíteni egyéb jövedelemmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook