Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell az óvodai gyümölcsleves ízéhez hasonló gyümölcslevest főzni? fórum

Hogyan kell az óvodai gyümölcsleves ízéhez hasonló gyümölcslevest főzni? (tudásbázis kérdés)


23. 448f1a930a (válaszként erre: 18. - Marcibaba)
2010. júl. 11. 11:43
próbáld meg tojássárgával sűríteni
2010. júl. 10. 20:38

sziasztok.

Elolvastam a fórumot, furák ezek a gyerekek mi?

Az enyém 6 éves nem eszi meg itthon a húslevest.

Mint tudjuk az ovodai húsleves, messze nem húsleves, ő tésztalevesnek hivja. Azt megeszi.

A hajam szála az égnek áll, amikor közli velem hétvégén, az igazi finom húslevesre, hogy az bizony neki nem kell.

:D

21. zebracsikó (válaszként erre: 20. - Marcibaba)
2010. júl. 10. 20:33

pedig abban nincs is liszt.

csak étk.keményítő

2010. júl. 10. 20:32
nekem a vaníliás puding is túl lisztes ízt eredményez
19. zebracsikó (válaszként erre: 18. - Marcibaba)
2010. júl. 10. 20:30
készítsd vaníliás pudingporral a liszt helyett a habarást, nem fogsz csalódni !
2010. júl. 10. 20:29

nekem nem ízlik a mi ovis gyümilevesünk, viszont mifelénk most rengeteg meggy van, és ha lisztes habarást teszek rá a férjem nem szereti, mert szerinte túl érződik a liszt íze, hiába csak keveset teszek bele, én úgy szoktam hogy főzőtejszínt elhabarok 1 kanál étkezési keményítővel, és ezt öntöm rá a gyümölcsre, nos mióta így készítem a nagyfiam imádja és a férjem is töménytelen mennyiséget képes megenni, mersze az ovisra biztos nem raknak főzőtejszínt.

Ezt azért írtam hogy ha így megpróbálod biztos fini lesz.

2010. júl. 10. 20:03
ne feejtsük el a sót!! Az ovis gyümölcsleves kicsit mindig sós is. :))
16. 5776ca0007 (válaszként erre: 15. - Gaboradam)
2010. júl. 10. 18:53
Sziasztok! Ebbe igazad van!
2008. szept. 25. 19:48
Főzz egy normál otthoni gyümölcslevest, aztán rontsd el + víz+cukor+liszt.
2008. szept. 22. 13:13
Olyan rossz gyümölcslevest csak az óvodában képesek előállítani.
13. rexona (válaszként erre: 9. - Rozália)
2008. júl. 6. 14:45

Igazuk van a gyerekeknek. általában tényleg ilyen kaják vannak. Hús, tészta, krumpli....


De ha nagyon érdekel letudom írni egy óvoda komplett menüjét is. reggeli, ebéd, uzsonna. Hidd el az otthoni finomabb.

De a gyerekek szeretnek együtt enni, ha látják hogy mindenki eszik, kínálgatják, adogatják az ételt az óvónénik. Hamarabb megkóstolják, ha látják hogy a másik is eszik.

12. rexona
2008. júl. 6. 14:40

Én ovis gyümölcslevest eszem, de egyáltalán nem vagyok tőle elájulva. Mindig híg, és a színe sem szép.


Én otthon vaníliapudinggal sűrítem. Nekem bejött. És nekem az otthoni ízlik jobban.

11. lufi
2008. júl. 5. 18:46
Az én anyósom pedig minimális liszttel és joghurtitallal csinálja. Isteni finom. Jobb mint tejjel.
10. lufi
2008. júl. 5. 18:45
A húgom anyósa szakács, ő azt mondta, hogy ők a gyümölcslevest vaniliás pudingporral habarják.
2008. júl. 5. 16:09
Ne is mondjátok! Megőrülök, hogy az ikerunokáimnak nem ízlik semmi, amit én főzök... Mindig faggatom őket, mit esznek az oviban, de még csak 4 évesek, általában csak azt mondják, hogy husit, vagy tésztát, ezzel, meg azzal...:)
2008. jún. 7. 09:38
Az óvodai gyümölcslevesben befőtt van magyarul az a leves tele van cukorral pfff... szerintem ne főzz olyat csak a gyereked fogait teszed vele tönkre.
7. ea9bff1b44 (válaszként erre: 4. - Direne)
2008. ápr. 13. 16:56
A műlt héten a tejbegrízről egy egész fórum szólt,próbáld megkeresni. A legtöbb hozzászóló az egy liter tej, 1 dl gríz arányt mondta.
2008. ápr. 12. 23:28

Szia! Hozzávalók: 20-20 gramm fagyasztott meggy- szilva- és őszibarack (befőtt is lehet) és 20gramm alma; 1dl tej; 1 dl víz; 5 gramm búzaliszt; 8-10gramm kr.cukor;egy csapott kiskanál vaníliacukor;5 gramm citrom; 2-3szem szegfüszeg és 1 darabka fahéj(kb egy 5 ft-os nagyságú). Ez 1 ovis gyerek adagja természetesen szorozd meg annyival ahány főre főzöl, felnőtteknek ennek duplájával számolhatsz.

Meggyet szilvát kimagozod, az almát meghámozod és a barackkal együtt kockára vágod. 1dl vízben felteszed főni ízesíted a fahéjjal szegfűszeggel és a citrom héjával. kb 10 perc alatt megfő, behabarod a tejben simára kevert liszttel, kiforralod és izesíted cukorral, vaníliacukorral és citromlével.A gyümölcsök ízétől függően lehet még egy kis cukrot hozzáadni, ha pedig hígnak találod kevés tejben elkevert liszttel még ráhabarhatsz. Konyhán dolgozom és a gyerekek valóban nagyon szeretik,de Mylene-nek igaza van, itthon én sem tudom olyan finomra főzni mint nagy mennyiségben a konyhán.Azért ha van kedved próbáld meg...

2008. febr. 22. 07:22
kérdezzetek rá az oviban, már ha ott főznek.. nálunk pl Pest mellől szállítják..
2008. febr. 21. 20:44

Nálunk is: a gyerek az ovis főzelékeket/leveseket még úgy ahogy megeszi.Amit én főzök, azt nem.

Az biztos, hogy vékonyabban" főznek, mint otthon.

Engem az ovis tejbegríz izgatna, mert bárhogy próbáltam, eddig még sose sikerült "azt" az ízt eltalálnom. :-(

2007. ápr. 6. 20:08
A levesekkel megvagyok áldva. Csináltam sima hétköznapi húslevest. Elfelejtettem hogy nem minden húst szabad beletenni és pár perc erejéig beletettem egy füstölt oldalast aztán a párom közölte hogy ezt nem kellett volna mert ez nem bableves, ki is vettem azonnal ,de már késő volt. Ettünk belőle aznap még finom volt .Aztán másnap furcsa volt az íze de ettünk belőle(este a hűtőbe raktam)kb1 órán belül egymásnak adtuk a kilincset, még jó hogy csak 2en vagyunk.Ez egy jó recept a béltisztításhoz.
2007. ápr. 6. 10:40
Sajnos nem tudom az eredeti receptet. Szerintem azért olyan finom, mert nagy adagban készítik el, így az ízek jobban összeállnak. Én bablevest próbáltam készíteni,de nem sikerült olyan finomra.
2007. márc. 24. 17:27
Ha ismered az eredeti receptet mond el. köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook