Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan győzzem le a lustaságomat? fórum

Hogyan győzzem le a lustaságomat? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Gaby82)
2013. aug. 8. 20:49

Az a baj, ha a barino is has.beallitottsagu, akkor mindig lesz egy ,aki inkabb visszahuzza a masikat.

Motivacio kell!

Mi a celod? Gondolom azt tudod akarmilyen alakod is legyen, hgy magatol nem marad ugy semmi sem! Jon az a franya gravitacio es a kor elorehaladtaval az anyagcsered is megvaltozik, ha nem teszel ellene egyre carabb lesz! Ugyanez a kornyezetedre is ervenyes, de az szamomra az az erthetetlen kategoria, hgy vkiben ennyi igenyesseg nincs...:-S Es ezzel egyenes aranyban akkor a kosz is no, mint a gaz? Waaaaa

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Adruzs)
2013. aug. 8. 20:41
Ez kamu.
2013. aug. 8. 20:36
Kell Neked egy nagy adag motiváció! :) Nekem az segített, hogy listába szedtem a terveimet/vágyaimat, kiragasztottam az álomalakommal együtt.. azóta tornázok minden egyes nap :D
8. 121ed3f48d (válaszként erre: 1. - Adruzs)
2013. aug. 8. 20:23
Csak a kezdet nehéz. Ha elkezded majd a rendrakást,vagy a tornát,nem tudod majd abbahagyni.
2013. aug. 8. 20:16

Szerezz egy barátnőt,akivel pl.eljárhatsz sportolni,ösztönzitek egymást..stb.

Egyszer próbáld ki,hogy megcsinálod a dolgaidat és utánna ülj le tévézni vagy olvasni..sokkal nyugodtabban fogod megtenni:)

2013. aug. 8. 20:16
Az szerintem segítene, ha megpróbálnál korán felkelni és ha nem is futni vagy tornázni, legalább biciklizni vagy sétálni tempósan legalább 20 percet. Meglátod , utána több lesz az energiád és amolyan tettre késznek érzed majd magad. Csak a kezdet nehéz.
2013. aug. 8. 20:14
De amúgy nem csak a sima teendőkben vagyok lusta, hanem pl le szeretnék fogyni és tornáznom kéne, képtelen vagyok nekiállni :-\
2013. aug. 8. 20:11
Senki, és így csak tornyosulnak a teendők. Tudom, hogy ez rossz...
2013. aug. 8. 20:10
Kelj fel és tedd a dolgod,így. És ki csinálja meg helyetted?
2013. aug. 8. 20:07
Sok-sok akaraterővel ! Írj elő magadnak mindennapra egy bizonyos mennyiségű nemszeretem munkát !
2013. aug. 8. 20:02

Sziasztok!


Az lenne a problémám, hogy iszonyatosan lusta vagyok és nem tudom hogyan változtathatnék rajta.

Ez abban nyilvánul meg, hogy képes vagyok egész nap semmit tenni, fetrengeni, olvasni, aludni, enni felváltva pedig egy csomó dolgom lenne és nem haladok semmivel. Hogyan változtathatnék?


Köszönöm előre is a segítségetek :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook