Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan gyógyulhatnék ki az inzulinrezisztenciából? fórum

Hogyan gyógyulhatnék ki az inzulinrezisztenciából? (tudásbázis kérdés)


9. Zebra25 (válaszként erre: 8. - Luck86)
2014. máj. 17. 19:44
A fogamzásgátló sem jobb, sőt.....de majd a doki úgy is mondja, hogy mi a teendő.
2014. máj. 17. 18:47
Én még nem szedek gyógyszert, nem is szeretnék. Igyekszem életmódváltással helyrehozni a dolgokat, de ez a szőrösödés borzasztóan zavar. Most szedek fogamzásgátlót, Dienille- t az arcom miatt, de ez csak átmeneti megoldás.
7. Zebra25 (válaszként erre: 5. - Luck86)
2014. máj. 17. 18:40

Nálam nem oldotta most meg. Mosz mondjuk nem szedek rá gyógyszert, de a szőrösödés meg maradt. Mikor régebben szedtem rá, nagyon sokat segített a szőrösödésben is.

Most megpróbáltuk 1 évig gyógyszer nélkül, de sajnos nem faca, pedig diétázom és sportolok.

6. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 5. - Luck86)
2014. máj. 17. 18:34

Nálam is ez okozhatja a fokozott szőrösödést, mivel a hormonjaim rendben vannak. Nekem azt mondták, hogy a terhesség majd megoldja, de vszlg nem oldotta meg a gondot, mert a szülés óta is fentáll ugyanez a gond, és a terhesség alatt is ugyanígy volt. :(

Én már beletörődtem, még ha utálom is. Több százezret költöttem már mindenféle lézeres szőrtelenítésekre, de nem lett eredménye egyiknek sem! :(

2014. máj. 17. 18:13
De nálam fokozott szörősödést is okoz, vagyis ennek tulajdonítom, mert a problémáim közül ez okozhatja csak. Ha nem lehet kigyógyulni, akkor a szörősődést is fogadjam el? Vagy a diéta és a sport általi szintentartás megoldja ezt a problémát?
2014. máj. 17. 18:11
kigyógyulni nem lehet egyenlöre, csak szinten tartani és akkor nem lesz belöle cukorbetegség.
2014. máj. 17. 18:02
A diéta és a sport nagyon sokat segít.
2014. máj. 17. 17:54
Diéta, sport és ha szükséges, gyógyszer.
2014. máj. 17. 17:53
Sikerülhet, vagy egyenes út vezet a cukorbetegséhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook