Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan esküdjünk és mulassunk kevés pénzből? fórum

Hogyan esküdjünk és mulassunk kevés pénzből? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
13. Sünciné (válaszként erre: 7. - Dedc93f75e)
2010. jan. 14. 11:59
Egyetértek Veled! A lányomnak nyáron lesz az esküvője és Ő is hercegnő akar lenni! Ők nyolc éve vannak együtt. Ilyen alkalom egyszer van az életbe! Igaz nekem a második volt de akkor is buliztunk hajnalig. Bár nem volt fehár ruhám de azért vettem egy alkalomhoz illőt!
2010. jan. 14. 11:57

Szia!


Nekem kell a "kiskirálylányosdi" dolog, ha nem olyan méretekben, mint egyeseknél.


Ha egyszer gyerek lesz, nem úgy szeretném az esküvőm elmesélni, hogy apátokkal ebédszünetben kiszaladtunk, aztán összeházasodtunk.


Egy pár dolgot már összegyűjtöttem, amivel lehetne a költségeket csökkenteni, ha gondolod, cserélhetünk ötletet :)

2010. jan. 14. 11:57
Képzeljétek olyat is hallottam, hogy valaki kölcsönből csinált egy nagy lagzit és a menyasszonyi táncból kb a kétszerese visszajött...
2010. jan. 14. 11:56
Az egyik ismerősömék, a saját lakásukban tartották a "lakodalmat". azt mesélte, hogy nagyon jó volt, mindenki bulizott, persze nem voltak sokan, csak a család és egy-két barát. Ráadásul nem is pénzhiány miatt, hanem nem akartak nagy felhajtást.
2010. jan. 14. 11:56
És ha én szeretnék bulizni egy jót, DE az anyósomékat tiszta szívemből utálom?...
2010. jan. 14. 11:55
nem tudom ki hol lakik, de vidéken jobb áron ki lehet jönni egy lagziból. még zenekart is tudok ajánlani meg helyet is. csak nyilván van egy fontossági sorrend ki hova rakja a pénzét.
2010. jan. 14. 11:55
Mi is együtt vagyunk több mint 9 éve és van egy lassan két éves kislányunk, de attól még hercegnő szeretnék lenni. Ez lesz életem első és egyetlen ilyen eseménye...
2010. jan. 14. 11:54
igazából nekem sem a több száz fős bulira, meg sok fogásos kajára lenne igényem, de szeretnék azért menyasszonyi ruhában férjhez menni, akár csak a legközelebbi hozzánktartozókkal. nekünk mindenképpen lenne polgári és templomi esküvő is lesz valamikor...
5. 18ba5935e0 (válaszként erre: 1. - Dedc93f75e)
2010. jan. 14. 11:50

Kicsi esküvőt kell tartani. :-)


A mi esküvőnkön kb. tizen voltunk, én vettem magamnak egy fehér kosztümöt, a férjem egy szép öltönyt, bementünk a házasságkötő terembe (ott csak a fotóst és egy zenészt kértünk fel, aki a bevonulás, gyűrűhúzás és gratuláció alatt a megbeszélt zenéket játszotta) és összeházasodtunk.

Majd elmentünk egy étterembe, ahol kajáltunk, jót beszélgettünk, majd mindenki hazament. 100 ezer alatt kijött az egész.

Van, akinek szüksége van a királylányosdira, meg a felhajtásra esetleg a hite miatt egy templomi szertartásra, de mások, mint mi is, bohóckodásnak tartottuk (nem a hitet, azt tisztelem másokban, annak ellenére, hogy én vagyok hívő). Lehet, hogy azért, mert mi akkor már 9 éve együttéltünk, tehát gyakorlatilag semmi nem változott az esküvőtől, ráadásul átmentünk ezidő alatt néhány dolgon és mi már nem is a kezdeti rózsaszín felhőben házasodtunk össze, hanem már kiforott, stabil érzelmek mellett, ehhez pedig nincs szükség külsőségekre.

2010. jan. 14. 11:49
sziasztok. tetszik a téma, mi is szeretnék esküvőt, ez nem is lenne baj, csak szeretnénk házat újítani ami nagyon muszáj, és a kettő együtt húzós. párom azt mondja menjünk el két tanuval. az meg nekem furcsa.nyilván a ház az első. de nem tudom hogyan haladjak.
2010. jan. 14. 11:46
Szerintem ha Ti csináltok mindent ( kaja, sütemények ) Ti viszitek az italt és nem egy puccos helyen akkor meg lehet oldani! Nálunk is így volt, igaz nekünk a második! Béreltünk egy klub helyiséget és kb. 300.000.-Ft-ba került 30 főre! Nagyon sok étel-ital megmaradt! Túlszámoltuk magunkat!
2010. jan. 14. 11:45
Ez engem is érdekelne... Éppen esküvő előtt állok.
2010. jan. 14. 11:41
Hogyan esküdjünk és mulassunk kevés pénzből?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook