Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éljem túl? Hogy vészeljem át a napokat? Hogy csináljam? fórum

Hogyan éljem túl? Hogy vészeljem át a napokat? Hogy csináljam? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. ápr. 4. 19:25
Egyébként nem vagyok egyedül, anyuékhoz költöztem, máshova nem mehettem mert egy fizetésből nem tudnám fizetni.
22. cb82b220ce (válaszként erre: 12. - 3cde375c32)
2012. ápr. 4. 19:23
Annak a nőnek egyébként gyereke vagy és párja és közben velem barátkozott face-n.... És nem először fordul elő, hogy valakivel összejön és megcsalja a párját.
21. júliusi (válaszként erre: 19. - Globus)
2012. ápr. 4. 19:09
Köszi,még nem láttam, de megnézem ezt a fórumot.
2012. ápr. 4. 19:08
Sajnálom a történteket. Az érzéseiden csak az idő tud majd segíteni. Én a helyedben elgondolkodnék azokon a dolgokon, amiket már rég szerettél volna csinálni, csak valahogy sosem volt rá időd..tedd meg most! Ha egy régi barátod, rokonod, volt iskolatársad látogatása már rég esedékes lenne, menj el hozzájuk! Válts frizurát, vagy vásárolj magadnak egy rég kiszemelt szép ruhát, cipőt...vagy amit már rég szerettél volna. Meglátod, ezek az apróságok feltöltenek, és jó érzéssel töltenek fel. Én személy szerint problémás helyzetben szeretek emberekkel beszélgeti-minden másról a problémámon kívül. Ilyenkor kicsit "kikapcsolódok" a saját gondjaimtól...
19. globus (válaszként erre: 15. - Júliusi)
2012. ápr. 4. 19:08

Éppen ez ugrott be nekem is, ide megírhatóak a sztorik:

[link]

18. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 17. - Júliusi)
2012. ápr. 4. 19:07
ha nincs gyerek, komplett család talán még könnyebb.de mikor már nagyobb gyerekek vannak, akkor már nehezebb akár még újrakezdeni is ,ha eljön az igazi
2012. ápr. 4. 19:06
Én kimentem biciklivel egy távolabbi elhagyott hegyre, és a hegytetőn ordítottam ki magamból a fájdalmamat...Utána kicsit könnyebb volt.De nagyon sok idő kellett a "megemésztéshez"...
16. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 15. - Júliusi)
2012. ápr. 4. 19:06
nálunk mindketten.de nekünk nem okoz gondot.elég idősen találkoztunk, hátunk mögött sok-sok kalanddal.már nem kell. elég volt. inkább a regeteg munka, és a gyerekek
2012. ápr. 4. 19:04
Ez a Face sok baj okozója lett manapság,úgy látom.Nálunk szerencsére csak én vagyok fent közösségi oldalakon....
14. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 9. - Júliusi)
2012. ápr. 4. 19:03
értem. de szerintem nem kell a dühöt sem kiadni.én még mindig hiszek abban ha valamivel leköti magát, gyerek, munka, esetleg tanulás, szórakozás a barátokkal az segít.pláne ha van olyan ember akinek kiöntheti a lelkét. lehet ez sorsszerű is. mert így legalább könnyebben megtalálja az igazit
13. EsztyMorgan (válaszként erre: 12. - 3cde375c32)
2012. ápr. 4. 19:03
Ez nagyon igaz: a dühöt ki kell adni. Én sírtam, és szitkozódtam.. meg - ne nézzetek hülyének - de volt olyan, hogy kimentem a kertbe, néztem a karácsonyi fényeket és közben félhangosan magamnak beszéltem. Persze sírtam meg minden.. de akkor úgy éreztem, hogy egy kicsit könnyebb a súly a vállamon.
12. 3cde375c32 (válaszként erre: 8. - Júliusi)
2012. ápr. 4. 19:01

azzztageennyóómindenségit annak a nőnek..hogy száradjon be neki mindenhol

igen,a dühöt ki kell adni(mert különben téged mérgez),ne keress nekik mentséget..csak nem kell az arcukba mondani,ha nem akarod

11. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 4. 19:01

8 év nagy idő. Ha valóban a végleges szakítás mellett döntesz, akkor nehéz idők lesznek.

Velem is történ hasonló. Nem is olyan régen, decemberben. A sztori rövid lényege, hogy a párom egy kolleganőjével elkezdett beszélgetni Facen. Ezzel még nem is lett volna bajom, de amikor megtudtam, hogy miről beszélnek, borult a bili. Kibeszélték a szexuális szokásaikat, és hogy mi lesz HA majd szexre kerül, hogy ki mit és hogy szeret. Ne tudd meg mekkora balhét csaptam, összepakoltam és hazamentem. A párom majdnem hogy térden állva könyörgött, mert persze eleinte azt mondta, ez csak egy vicc, ne vegyem komolyan. De én nem tudtam nevetni..:(( igaz, hogy nem tették meg, de beszéltek róla, ami önmagában nekem rosszul esett, és hogy most beszélek róla, ugyanúgy rosszul esik :(( Én akkor eldöntöttem, hogy vége, de ő nem akart belenyugodni, és rábeszélt, hogy találkozzunk és beszéljük meg. Mikor megkérdeztem, hogy miért..? Nem tudott választ adni, azt mondta, nem tudja, miért tette, hülye volt. De mondtam: nekem ez nem válasz. Aztán nagy nehezen beismerte: féltékeny volt, és ebből indult az egész. Egyáltalán nem értettem meg, és nem is voltam jobban, a magyarázattal meg nem tudtam mit kezdeni. Időt kértem. Nálunk az volt a szerencse, hogy nem történt meg a dolog.. így egy kis szünet után újra tudtam kezdeni, de azzal a feltétellel, hogy még egy ilyen hasonló, és akkor tényleg vége, hiába szeretem. De ha tényleg lefeküdt volna azzal a nővel.. azt már én se tudtam volna megbocsájtani, így is nehéz volt.

A bizalmamat így is elvesztette, és még most is azon van, hogy újra bízzak benne. Néha megy, néha nem. Én csak azt tudom neked tanácsolni, hogy talán egy beszélgetést még megérdemel a kapcsolat. És ha tényleg nem tudsz megbocsájtani, támaszkodj a barátokra, a szüleidre, testvéreidre..stb. Nekem azokban a nehéz időkben sokat segítettek a húgaim és édesanyám. Komolyan: ha ők nem tartják bennem a lelket.. sokkal nehezebb dolgom lett volna. Drukkolok!

2012. ápr. 4. 19:00

Telefonon beszéltünk, nem egyszerű szótlanul lezárni valamit ami 8 évig tartott. Egyszerűen nem az.

Most jött rá mit veszített és nem tudja miért csinálta és blabla és sír és sír és csak sír....hogy éveket vár rám, hogy velem akar élni. Tudom, hogy bánja de nem tudok ezzel mit kezdeni, hónapokon keresztül bizonytalanságban éltem, kerestem kutattam.... Ha egyszer megtette miért ne tenné meg újra.

Nem tudnék már vele együtt lenni de rettenetesen fáj, hogy vége, hogy így vége.

2012. ápr. 4. 19:00
Bocsi,de én nem azt tanácsoltam, hogy álljon bosszút...
2012. ápr. 4. 18:58

Utána jöhet a figyelemelterelés, sport, munka,utazás, szórakozás...

De én legszívesebben örökre elaludtam volna:( szerencsére ott voltak a gyerekek,és mivel a nő is javasolta,hogy akasszam fel magam,inkább azért se tettem:))

És milyen jó döntés volt...

7. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 6. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 4. 18:57
ha vannak barátaid, akkor beszélgess velük sokat, beszéld ki a dühöd, adj ki magadból mindent. a bosszú rossz tanácsadó, helyes ha nem fogadod meg.
6. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - Júliusi)
2012. ápr. 4. 18:56
Nem állok bosszút senkin.
2012. ápr. 4. 18:56

Sajnálom, ami veled történt.Tudom ,milyen érzés...:(

Sírj,üsd a párnádat,vagy ami jól esik, de add ki a dühödet.Mert nekem ez volt az első reakcióm.Azt nem tanácsolom, hogy a volt párodon, vagy a nőn add ki a dühödet,bár legszívesebben én is azt tettem volna..

2012. ápr. 4. 18:55
küldök én is egy jelet, egy lóherét. hátha szerencsét hoz
3. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 4. 18:54
ha van gyerek ,gondolj rá, hogy miatta kell hogy erős legyél, ha nincs, feledkezz bele a munkádba ,már ha van.foglald el magad valamivel, találj ki valami elfoglaltságot, barátnők,kikapcsolódás stb..
2012. ápr. 4. 18:53

erre most nem tudok mást,csak jelet küldeni..

nagyon sajnálom:(

2012. ápr. 4. 18:49

8 évnyi együtt élés után összepakoltam a cuccaimat és eljöttem. A volt, leírni is nehéz, hogy volt...párom megcsalt a saját lakásunkban egy ..... jelzőt nem írnék....


Az egész tél környékén kezdődött mikor face-n elkezdtek beszélgetni. Rákérdeztem, azt mondta csak dumáltak stb... Utána nagyjából megnyugodtam majd 3 hét múlva kiderült újra, hogy megint beszélnek. Sírt, könyörgött, hogy csak azért kereste, hogy bocsánatot kérjen tőle amiért én megvádoltam, hogy megcsal vele és, hogy tudjunk ezentúl is rendesen járkálni az utcán.


Aztán megváltozott.

Elég rossz volt már a kapcsolatunk. Teljes mértékben megváltozott, ajándékokat vett, figyeles volt, főzött, rengeteg mindent.


Aztán egy nap vmit éreztem, hogy túl szép, hogy igaz legyen...és a gépén megtaláltam egy kamu face profilt ahol arról írnak mennyire szeretik egymást, milyen jó volt együtt és ott derült ki, hogy első alkalommal szexeltek most hétfőn.


Felébresztettem és megvádoltam, remegett mint a kocsonya.


Kérlelt hogy bocsássak meg, nem tudja miért tette, fogalma sincs és bánja az egészet.


Én elköltöztem, nem tudok neki megbocsájtani, nem megy...ilyet nem tudok és bár utálom, hogy ezt tette velem mégis még szeretem és nagyon nehéz felfogni, hogy vége mindennek....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook