Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éljem túl? Hogy vészeljem át a napokat? Hogy csináljam? fórum

Hogyan éljem túl? Hogy vészeljem át a napokat? Hogy csináljam? (beszélgetős fórum)


1 2 3
53. cb82b220ce (válaszként erre: 52. - 657cb515d9)
2012. ápr. 7. 08:32

Persze!

Miután megdugta is oda jött hozzám a nap folyamán 4szer és kért, hogy legyen gyerekünk mert ő gyereket akar tőlem de nem akkor mondta először.

52. 657cb515d9 (válaszként erre: 51. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 7. 08:29
Már szó volt gyerekről is?
51. cb82b220ce (válaszként erre: 50. - 657cb515d9)
2012. ápr. 7. 08:26

Bele gondoltam.

Akár még gyerekünk is lehetett volna így...

Istenem.

50. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 7. 08:22
És egyébként abba gondolj bele, hogy mi lett volna, hogyha nem találod meg azt a kamu facebook profilt??? Meddig csinálta volna??
49. 657cb515d9 (válaszként erre: 46. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 7. 08:21
Én sem gondoltam volna magamról, amikor mi szakítottunk, persze ez nem ilyen durva volt, mint a Tiétek. Ilyenkor el kell foglalni magadat, a gondolataidat és lekötni valamivel magad..
48. cb82b220ce (válaszként erre: 42. - Ca39633091)
2012. ápr. 7. 08:06
sajnos akkor egyedül maradok mert nem hiszem, hogy túl tudnék élni egy ilyen dolgot újra.
47. cb82b220ce (válaszként erre: 44. - 3cde375c32)
2012. ápr. 7. 08:05

Soha nem tudnék.

Azzal ha megtenném és vissza mennék magamnak hazudnék, és következnének újra a nyomorúságos napjaim.

46. cb82b220ce (válaszként erre: 43. - 657cb515d9)
2012. ápr. 7. 08:04
Nem is tudtam magamról, hogy ennyire erős tudok lenni. Hogy napról-napra megtanulok felállni és a megaláztatást túl élni.
45. cb82b220ce (válaszként erre: 41. - Korcsogeva)
2012. ápr. 7. 08:03

Rettenetesen rosszul hangzik.

Az én volt párom is csak akkor bánta meg amikor már eljöttem.

Előtte nem, előtte neki tette a szépet és neki mondta, még sokszor, sokszor.... Ha nem derül ki még hónapokig ezt csinálták volna.

44. 3cde375c32 (válaszként erre: 38. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 7. 07:48
szerintem tényleg megbánta,ezt jelezhetik a rosszullétek.Ezzel együtt megértem,hogy rossz érzéseid vannak,és nem tudod megbocsátani.
43. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 7. 07:04
Nagyon sajnálom! Látszik, hogy nagyon erős vagy, maradj is ilyen! Így a helyes, csak nem értem miért csinálta...
42. ca39633091 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 7. 06:14

Sajna a pasik ilyenek én garantálom hogy mindegyik.Tisztelet a kivételnek persze.Együttérzek veled tartsál ki bármilyen nehéz.A pasikat nem tudja se Isten se nö megváltoztatni és akkor dug félre amikor akar és utána lerendezi azzal hogy de nem jelentett semmit...De ismerös ez a szöveg:-)Ezt valahol tanitják nekik!

Ha már eldöntötted és elköltöztél kezdj uj életet és ne pazarold rá az életet még gondolatban sem,Én pasiznék ezerrel.Valaki csak lesz aki felviditana egy picit.Meg mennék fodrászhoz meg vennék uj rucikat,ez kell hogy jól érezd magad a börödben!Sok szerencsét!

2012. ápr. 7. 00:02

Én irigyellek azért, mert a tied megbánta. Az enyém hét év és 2+2 gyerek után talált magának valakit, mert rájött, engem nem szeret, és ő boldog akar lenni. És nem bánja, és bocsánatot sem kér, de válni sem akar, mert neki így jó. Teljes KO. Egyszer már újrakezdtem, 2 gyerekkel, most van négy, az utóbbi éveket az ő cégével és a gyerekekkel töltöttem, egzisztenciám 0, erőm egy újhoz még annyi se...

Nem akartam offolni, ne haragudj.

Én innen úgy látom, ha te szereted, EGY botlást még kibírhat a kapcsolat, de nagyon nehéz feldolgozni. Hogy ne jusson eszedbe az a másik, mikor átölel, az hosszú idő. És az is tuti, hogy bárkivel leszel, valamiben mindig meg kell alkudni. Tökéletes kapcsolatot én még nem láttam.

40. cb82b220ce (válaszként erre: 39. - Júliusi)
2012. ápr. 6. 22:28

A csajjal csak ennyi volt, 1 dugás, semmi több.

Nem akar tőle semmit, engem akar és nem tudja miért tette amit tett. Ennyit tudok mondani.


Nem volt még ilyen problémája régebben.

2012. ápr. 6. 22:25

Örülök, hogy jobban vagy !:)

Nem semmi,hogy a volt párod meg rosszabbul van,volt ilyen problémája régebben is?

A csajjal együtt vannak még, vagy szakítottak ?

2012. ápr. 6. 21:12

Sziasztok! Viszonylag jól meg könnyebben telt ma a napom.

Nem vagyok szadista. beszéltem vele. Hiába, 8 év az 8 év, még ezek után is. Nagyon rosszul van. Vérzik az orra és fáj a mellkasa. Tegnap este össze esett a lakásban. Elhiszem neki, nem hazudik. Aggódom érte de nem tudok ezért vissza menni, mondtam neki.

Felhívhat, beszélhetünk.

Holnap egyik közös barátunk elmegy megnézni.

Minek csinálta, tudhatta volna, hogy ez lesz a vége.


Biztos annak köszönhetően amit csinált de nem hiányzik, hogy érezzem, sem pedig az érintése. Undort érzek, semmi mást.


Aggódom érte és még szeretem mert a családom volt de ennek a több hónapnyi szenvedésnek nem teszem ki magam, egyszerűen nem tudnék benne többé bízni, nem megy.


Nem akarok mással sem kapcsolatot és biztos nem most lesz az majd. Semmi kedvem az új kapcsolathoz sem. Gondolom, hogy majd mindennek eljön az ideje.

2012. ápr. 6. 10:43

Fel a fejjel!!! Az már jó jel, hogy eljutottál oda, hogy kiírod magadból....

Én is csak azt tudom tanácsolni, add ki magadból a dühödet...kapcsolódj ki..tereld el a gondolataidat....

Én sem tudnék megbocsátani ilyen helyzetet...mert ahol a bizalom már egyszer elveszett.....ott sohasem lesz 100%-os

36. ccdd4ca270 (válaszként erre: 17. - Júliusi)
2012. ápr. 6. 08:18
ez nagyon jó, én is hegytetőn üvöltök.:)
35. ea010c7029 (válaszként erre: 33. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 6. 07:51
Az...,de annak kell lennie,hiszen szeret(t)ed. Az lenne a rossz,ha egy legyintéssel el tudnád intézni az egészet.
2012. ápr. 6. 07:26

Tegnap is írt, hogy tudja nem tudok megbocsájtani de majd talán egyszer idővel, majd talán évek múlva....



Francokat!!!

Biztos, hogy nem.


Teszi nekem a szépet, hogy kézbe veszi az életét, hogy bizonyítson nekem.


Magáért tegye ne értem, nálam már semmi esélye.

Hónapokon keresztül hazudott, nincs bocsánat, ilyet én nem tudok megbocsájtani. Nem teszem ki magam annak, hogy sose legyen nyugton. Elég volt 4 hónapig félni, hogy mit csinálhat. Elég!


Remélem eltelik egy pár hét és a lelkesedése alább hagy engem meg szépen elfelejt.

33. cb82b220ce (válaszként erre: 31. - Ea010c7029)
2012. ápr. 6. 07:24

Próbálom terelni a gondolataimat, nagyon is!!!

De nem könnyű, iszonyat nehéz.

32. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 30. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 5. 21:25
gondold végig mit vesztettél hogy elhagyott, és mit nyertél.lehet nem ő volt az igazi
31. ea010c7029 (válaszként erre: 30. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 5. 21:18
Túl fogod,hidd el! Arra gondolj,hogy egy újabb napon vagy túl,és minden nappal könnyebb lesz. Próbáld tudatosan terelni a gondolataid,hogy ne agyalj rajta folyton... Nagyon nehéz időszak ez,de ezután csak még erősebb leszel!:)
2012. ápr. 5. 20:55

Rettenetes volt a mai nap is, rettenetes.

Nem tudom, hogy fogom túlélni, fogalmam sincs.

29. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. ápr. 5. 13:52

ülj le, és gondold végig! Biztos, h még mindig szereted? Biztos, h azt érzed? Nem lehet, h inkább az elmúlt 8 év alatt megszoktad, h nem vagy egyedül, és most a helyed sem találod, és csak hiányzik? ...de piszkosul?..... (én már jártam így, ezért írom ezt. És másoknál is láttam már ilyet....)

Mert ez a reakció tök természetes....

Amúgy, azt írod, h nagyon megromlott a kapcsolatotok..... Gondolj arra, h ha valóban így van, akkor még ha meg tudnál bocsájtani, és visszafogadnád, akkor sem lenne működőképes ez a dolog köztetek. 8 év mondhatni kis idő az egész élethez képest.....

28. Bucóka20 (válaszként erre: 24. - Krissy789)
2012. ápr. 4. 21:20

Én is hasonlót éltem át.

3év után egy veszekedés után külön mentünk exemmel(ő mondta ki a végét)rá 2 hétre meg már oda is költözött az új nőjéhez. Volt barátom 24 a csaj,pedig 30.

Mindezt 3év után,mármint 3évig voltunk 1ütt.


Ez történt 3 hónapja,első két hét nekem borzalmas volt,aztán kinyílt a Világ és lassacskán rájöttem,h nem állt meg az élet.

Még vhol szeretem és fáj...de az életem azóta megváltozott és szerencsére nem negatív irányba.:-)



Annyira nehéz ezt megélni,elcsépeltnek hangzik amúgy,de csak az idő,barátok,család,hobby,munka...ezek tudnak segíteni.És a kitartás,hogy ne hagyjuk el Önmagunkat!:)

27. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 25. - Styxia)
2012. ápr. 4. 20:42
így van
26. cb82b220ce (válaszként erre: 25. - Styxia)
2012. ápr. 4. 20:26

Köszönöm szépen a kedvességed.

Rettenetes, ne is éld át soha de soha!!!

25. Styxia
2012. ápr. 4. 20:09

Öszíntén sajnálom, és sajnos nem tudok neked éppkézláb tanácsot adni. Velem ilyen még nem történt - vagy nem tudok róla- de remélem nem is fog. Viszont ha csak belegondolok hogy a párom velem csinálná ezt, nagyon nagyon söt iszonyatosan összetörnék és a padlóra kerülnék. Idén kezdtük mi is a nyolcadik évünket együtt....Rettenetes lehet neked, de minden tiszteletem hogy nem alázkodsz meg, és van annyi önérzeted hogy ott hagytad.

Sokan beszélnek sokszor megbocsájtásról, de tudod nekem eddig az volt a környezetembe a tapasztalatom sajnos, hogy mindíg azt használták lábtörlönek aki megbocsájtott...

Az pedig szerintem sem válasz hogy "nem tudom miért csináltam..hüje voltam"...egy bankrablás, vagy gyilkosság után sem fogadják el ezt válasznak.

Lehet jobbra-balra magyarázni de úgy gondolom hogy, egy férfi ha elkötelezte magát akkor igenis tudjon parancsolni a farkának!- bocs hogy így fejezem ki magam.


Nálunk se a párom sem én nem vagyunk fent Facebookon mert nincs rá igényünk..a barátaival élöben tartja a kapcsolatot és én is az enyéimmel, ezért értelmét is veszti a dolog.


Minden esetre nagyon sok kitartást kívánok neked, és talán gondolja arra hogy az aki, ennyi évet sutba dob egy ilyen kétszínü "lotyó" miatt, az nem érdemel meg téged.

2012. ápr. 4. 19:30
Ezek a pasik meghülyültek idén! Az én párom 7 év után csalt meg egy kolléganőjével és költözött el néhány hete - ha jól tudom, rögtön hozzá. Az első két hét nehéz volt ugyan, de rájöttem, hogy több barátom van mint amennyiről tudtam, most meg már úgy gondolom, hogy ha megnyerte a csaj, hát vigye! Én lekötöttem magam: rengeteget csavarogtam a városban, hívtam barátnőket, többször voltam szépségszalonban, stb. Nem könnyű, mert szeretem még, de én ennél jobbat érdemlek. Mondd Te is gyakran ezt magadnak, és egy idő után rájössz, hogy igaz is! :) Fel a fejjel!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook