Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan altassam 8 hós babám? fórum

Hogyan altassam 8 hós babám? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. júl. 19. 10:50
Lehet, h néhány nehéz estétek lenne, de le kellene szoktatni a kézben altatásról, hiszen 45 kilósan sem fogod tudni kézben elaltatni. Le kell tenni, hagyni sírni, majd szépen megszokja, h ő már nagy baba, egyedül is el tud aludni
2019. júl. 19. 10:32

Lehet már fóbiás a rácsos ágytól azért ébred fel..

Nekem a 2 kicsi 7 hós koruktól gyerekágyon alszanak,odabújok és elalszanak...a nagyobbik kicsi csak simit igényel.

Babakocsiban is szoktuk őket altatni egyébként,mert a fehér zaj 1 éves koruk körül elvesztette varázsát :)

3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Blue24)
2019. júl. 19. 10:26
Picit kellene jobban etetni elalvás előtt, és ha a gyomra tele van alszik. Nappal, meg nem kellene hagyni sokat aludni, hogy este legyen fáradt. Esetleg ne legyen nagyon melegen betakarva, mert a melegtől is felébred.
2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Blue24)
2019. júl. 19. 09:53
Én a fehérzajt próbáltam,bejött ;)
2019. júl. 19. 09:39
A kiságy az ágyunk mellé van tolva, eddig mellkason elaltattuk utána áttettem a kiságyba aztán kézben állva énekelve aludt el úgy teszem be, de mostanában ha leteszem utána felébred. Hallottam a suttogó módszerről mert már nahyon nehéz is cipelni érzem a derekam 😞 köszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook