Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan adtad tudtára a párodnak, hogy apa lesz? fórum

Hogyan adtad tudtára a párodnak, hogy apa lesz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
67. rexona
2009. júl. 15. 14:03

Én ezt már olyan jól kitaláltam! De sajnos nem pozitív a teszt! :-(


Pedig már tudom a módját, hogy hogyan közölném.

2009. júl. 15. 14:01
Nem vetettem be semmi romantikus furfangot. A kétcsíkos tesztet odaadtam apukának. (mind a három terhességemnél így jártam el.) Apa így is nagyon örült neki!!!! (mivel nem egy romantikus alkat felesleges időhúzás lett volna mindenféle kiscipő-vásárlás...stb, meg hát én is türelmetlen voltam, alig vártam, hogy tudassam vele!)
65. tari
2009. júl. 15. 13:07

Sziasztok!


Mi 1évig vártuk, hogy szülők lehessünk!

Amikor pár napot késett a menstruációm mindig közösen néztük meg a tesztet,sok sok csalódással, de egyszer csak pozitív lett:))


Nagyon örültünk és vártuk a kis Manókát!:))

Amikor eljött az ideje boldog kis családdá lettünk!:))

2009. júl. 15. 13:02

nálunk nem semmi furfang


nem szóltam neki, hogy azt sejtem baba lehet a pocakban, vettem egy tesztet. Nem akartam, hogy csalódott legyen ha mégsem vagyok terhes. egy vasárnap reggel korábban keltem fel és megcsináltam és két csíkos lett

vigyorogva ébresztettem fel a férjem és az orra alá dugtam a tesztet. Szegény még nem ébredt fel, azt sem tudta mi az. Először azt hitte lázmérőt mutogatok neki. Aztán leesett neki. Ugrott a nyakamba és el sem akart engedni.

Még aznap elment venni még egy tesztet, hogy tuti legyen.


Nem bírtam volna magamban tartani egy perccel sem tovább!


Múlt héten múlt egy éve, hogy ez történt. :)

2009. júl. 15. 13:01

Sziaszok!


A mi történetünkben sajnos semmi rendkívüli nem volt.

Én reggel már nem bírtam magammal (3 napja késett) és megcsináltam a tesztet. mivel 3 perc után csak a kontroll csík látszott nagyon mérges lettem és kezdtem összepakolni, hogy kidobom. Na ekkor megláttam, hogy még van 2 perce! :D

Kivártam és egy halvány derengést láttam csak a teszt ablakban, azt hittem, hogy csak a szemem káprázi, ezért futás a szobába, villany fel és az orra alá dugtam, hog mit lát. Szegény még aludt és csak annyit mondott, hogy két vonal, egy vékony meg egy vastag; nekünk ez most jó?

Aztén 2 nap múlva a második + eredménnél csak felhívtam, mert dolgozott és türelmetlen volt.

Remélem másnak sikerül kreatívabban megoldani!

62. Ildenc (válaszként erre: 61. - Tendy)
2009. ápr. 19. 17:27
Gratula!
61. tendy
2009. ápr. 19. 15:24
Nekem tegnapelőtt lett + a tesztem. Előtte már én is sokat gondoltam rá, ha összejönn, hogy szeretném közölni a párommal. A héten pont távol volt, mikor megcsináltam a tesztet. Egy percig sem bírtam várni és felhívtam. Megkérdeztem ép mit csinál mondta, hogy mos. Erre közöltem vele, hogy évvégén igen sokat fogunk mosni. :) Rögtön leesett neki, hogy baba lesz. Máskép szerettem volna közölni, de egyszerűen nem tudtam magamban tartani.
60. moki-kopi (válaszként erre: 56. - Tereteri)
2009. ápr. 5. 15:32

szia!

nem gyanakodott, mert a nemvárt mensi napján (azaz hajnalán) már megcsináltam a tesztet ;)

59. Ildenc (válaszként erre: 56. - Tereteri)
2009. ápr. 5. 13:21

Szió!


Az én férjem nem gyanakodott az elmaradt mensi miatt, mert előtte is elég rendszertelen volt. Szerintem mindenki tud egy kicsit csalni a napokkal.

Az én férjem nem tartja fejben a ciklusaimat.

:)


Sok sikert a babához!

Majd írd meg, hogy adtad tudtára.

58. Vercsy
2009. ápr. 2. 14:21

sziasztok!

En miutan a ferjem elment dolgozni,elmentem anyukamhoz es ott csinaltam meg tesztet.hat alig hittem szememnek ketcsik lett/csak mert mi 2.5evet vartunk bebire/aaaa ezt nem hiszem el,irany patika ujjabb teszt.az is ket csik.Nagy siras rivas hamar elmendunk kiscipelloket venni.Keszitettem szenvicset ferjemnek es belecsomagoltam a meglepit:-)bevittem melohelyere,majd eljottem.5perc mulva mar csorgott is telefonom:-).................mondanom se kell mekkora volt az orom!!!

2009. ápr. 2. 11:14

Sziasztok!

Nagyon tetszenek a történetek, igazán kreatívak vagytok! :) Sajnos nekem nem sikerült meglepni a páromat, mert rájött... Valentin-napkor akartam neki az ajándék közé becsempészni a pozitív tesztet, de pár nappal előtte rákérdezett, és én nem tudtam neki lódítani. Végül csak odaadtam a tesztet a szerelmesek napján, és örült is neki, mrt mondta, hogy ő még eddig nem látott terhességi tesztet. :)

2009. ápr. 1. 21:41

Azta, hogy mennyi szép történet van. :) Csak azt nem értem, hogy a férjeknek nem voltak gyanúsak a mensi kimaradásától jövő reggeli rosszullétek? :) Az enyém tuti gyanút fogna... Legalább annyira, hogy nincs-e valami bajom.

Nekem az 5. héten volt egy vetélésem, szóval baba nincs még, de a férjem mártotta be a pálcikát, ami kétcsíkos lett... addigra már nagyon gyanakodtunk.

55. lisa35 (válaszként erre: 52. - Ildenc)
2009. márc. 31. 12:28
Ez nagyon jó:)))))
54. Ildenc
2009. márc. 30. 10:38

Van egy újabb ötletem,hogyan lehetne a következőnél elmondani a remek hírt!


Arra gondoltam, hogy úgyis mindig én készítem apa ebédjét a munkahelyére és abban az esetben egy kis valamit rejtenék el a zacsiban, amiben el lenne rejtve egy üzenet, hogy jön a második baba.

Így a munkahelyén érné a nagy meglepi.

Ahogy ismerem rögtön szétkürtölné a többieknek és biztosan nagyon örülne.

53. moki-kopi (válaszként erre: 52. - Ildenc)
2009. márc. 16. 09:55

Ez de jóóóóóóóóóóóóóó!

na majd a következő gyereknél :DDDD

52. Ildenc
2009. márc. 16. 09:48

Sziasztok!


Most jutott eszembe, hogy az egyik ismerősöm is a kreatív módját választotta a jó hír közlésének.


Írt egy bevásárlólistát és a cukor és liszt közé beírta, hogy "terhes vagyok"!

Együtt mentek bevásárolni és odaadta a listát a párjának. Amikor átfutotta, rögtön megakadt a szeme a lényegen.

Nagy volt a boldogság. Rögtön vettek is egy kis ruckót a pindurkának a bevásárlóközpontban.

:)


Szerintem ez is eredeti!

51. Kata75 (válaszként erre: 41. - Ildenc)
2009. márc. 11. 08:34

Köszi! Nekem is nagyon tetszett a Ti történetetek, igazán egyedi és romantikus volt:)


Egyébként mi is már a gyerkőcök születése előtt is majd minden évben jártunk az állatkertben, és persze azóta még inkább:)

Emlékszem mikor már tudtuk, hogy sikerült, de a létszámot még nem (2hét múlva volt kb.az első UH), akkor voltunk egy szép augusztusi napon. Olyan boldogok voltunk, bár én szinte 1 mellékhelységet sem hagytam ki, hogy ellenőrizzem minden rendben van-e, illetve pisilni:)

2009. márc. 10. 09:34
Hát ezek nagyon édes történetek mind. Az állatkertes-apa leszel gravírozású ékszer és a postán küldősek tetszenek a legjobbak. Úgy gondolom, hogy ez nagyon emlékezetes és nagy nap egy pár életében, mindenképp maradandót kell. Mi még kicsit messze vagyunk ettől, de biztos, hogy valami frappánsat fogok kitalálni és az is biztos, hogy mi is bőgni fogunk majd, mint az ovisok... Leendő nagymamákról meg a dédikről nem is beszélve.:):):)
49. bomee
2009. márc. 9. 15:36
ja persze örömünkben :-)
48. bomee
2009. márc. 9. 15:36

A teszt után vettem még egy tesztet, hogy akkor ezt most tényleg tuti?! A férjemnek csak kicsit volt gyanús, hogy hajnalok hajnalán mi a francért szaladgálok én idegesen a városban. Hazafelé megvettem neki a Macsó Papák c. könyvet.

Mikor átadtam nézett rám bambán, rá kellett szólnom, hogy ugye tudod miért kapod!! Erre a nyakamba borult és bőgni kezdtünk mint a szamarak.

2009. márc. 9. 08:32

Nekem nem olyan nagy és kigondolt volt a baba híre,olyan spontán:

Már 2hete késett mikor megcsináltam a tesztet,így hétfőn reggel.Mikor kijött a 2csík,el sem akartam hinni. Délbe jött haza barátom melóból ebédelni,és mikor hazaért odanyomtam a kezébe a tesztet,míg én készítettem a kaját. Megkérdezte h ez mi??Visszakérdeztem h szerinted?? NA akkor már vett is az ölébe egyből:):)

46. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 45. - Moki-kopi)
2009. márc. 8. 10:58
akkor holnap nagy nap lesz ismét :)) remélem tényleg tudsz majd képet mutatni nekünk :)
45. moki-kopi (válaszként erre: 44. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 7. 19:05
hétfőn megyek, remélem kapok képet, vagy legalább lefényképezhetem.
44. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 42. - Moki-kopi)
2009. márc. 7. 19:01

:) akkor igazi meglepi volt a kis Rizs részéről :)

voltatok egyébként azóta már orvosnál? nincs újabb UH fotó? már nagyon kíváncsi vagyok rá :)

2009. márc. 7. 18:59
újra elolvastam a történeteket és újra bőgtem.... :)
42. moki-kopi (válaszként erre: 28. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 7. 18:57

sziasztok!

Bellykém, és tudom miért ilyen baromi korán???? a hőmérőzés miatt, mert azt álmodtam, hogy tuti még tovább esett a hőm és nincs baba... felkeltem kettőkor, megmértem, valóban esett a hőm, ezért bánatombann lepisiltem a tesztet, gondolván,hogy tutira nincs baba..... aztán mégis volt :) szép erős csíkkal jelzett.

41. Ildenc (válaszként erre: 35. - Kata75)
2009. márc. 7. 18:51

Gratula! Rázott a hideg, amíg olvastam!

:)

40. 5ac9665679 (válaszként erre: 31. - Ildenc)
2009. márc. 6. 21:49
Én is bőgök:)
39. Kata75 (válaszként erre: 38. - 2c1d5b9264)
2009. márc. 6. 20:29
Úgy legyen:)
38. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 37. - Kata75)
2009. márc. 6. 20:23
Köszönöm, aranyos vagy :) én is remélem hogy hamarosan beszámolhatok róla! ki is fogok találni olyan frakpáns tudatási módot, hogy az csak na :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook