Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudnám elriasztani a galambokat a teraszunkról? fórum

Hogy tudnám elriasztani a galambokat a teraszunkról? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 30. 15:59
Ki kell löni öket
9. Zarahell (válaszként erre: 8. - Havasigyopár)
2009. máj. 16. 08:05

Barátnőm is vizipisztolyozta őket. :)

Nem emlékszem, mennyire volt hatásos.

Mert ő meg kint festett az erkélyen, és ott volt az állványa. Aztán elég gáz lett volna, ha letrottyolja a galamb. :S

2009. máj. 16. 06:13

Szervusztok.

Nevetségesnek tünik,de én mindennap hesegettem,olyan szelidek,hogy rörtön visszaszálltak,ekkor az az ötletem támadt,hogy vegyek egy vizipisztolyt,na ez bevált,lassan elszoktak,mert rémes nyáron milyen bözös az ürülékük,és fertöző is.

2009. máj. 16. 01:09

Cd-ket is szoktak kiakasztani.


Nálam az vált be, hogyha ott vannak, megütögetem az ablakot és mennek is el. Kb. 2 nap alatt sikerül elüldözni őket így.

2009. máj. 15. 22:06

Bocsi, nem köszöntem. Sziasztok. :-)


Itt van még egy:


[link]


Hátha valamelyiknél találsz használható ötletet. :-/

2009. máj. 15. 22:03

Itt egy másik topik:


[link]

2009. máj. 15. 21:58

Szia!


Mikor panelben laktunk, a párom szunyoghálót szerelt az erkély korlátra, és a falon rögzitette, igaz, igy nem lehetett jó mélyen kinézni, de se galambok, se légy,se szunyog.

Kicsit költséges, de nekünk nagyon jó volt.

2009. máj. 15. 21:14
nagyon szépen koszi az otletet! már idegbajt kapok toluk.kiprobálom hátha bejon nálam is.esetleg szerinted a szélkelep is (vagy hogy is hivják az a csilingelo kis micsodát?) hatásos lenne?
2009. máj. 15. 20:26
Annak idején, amíg albérletben laktam, úgy tudtuk távol tartani az ablakoktól, illetve az erkélytől őket, hogy szalagokat ragasztottuk párkányra, az erkély felső részére, a korlátra (átlátszót, nem kell úgy kinéznie mint egy színes cirkuszi pavilonnak :) ). A légmozgás miatt folyamatos mozgásban voltak, ezért nem szálldostak arrafelé.
2009. máj. 15. 18:08
pár napja koltoztek be.állandoan itt vannak.végig bombázzák a teraszt is.valami kiméletes otlet ami elriasztja innen oket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook