Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet elűzni a galambokat? fórum

Hogy lehet elűzni a galambokat? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 9. 14:37
Én elkapnám. Isteni leves van belőle.(Persze, csak ha nem nagyvárosi "ólomdús" szárnyasról van szó)
2008. nov. 6. 11:33
Hessssssssssssssssssssssssss!
2008. okt. 31. 13:36
Légpuskával
2008. júl. 21. 08:29
SSSSSSS....Heessssss!hm nem volt viccessss!
2008. júl. 7. 13:57

Szélhárfa??? Valahol van egy csúnyaság, de úgy elrejtettem...ilyen állatok vannak rajta.

Hallottam a nylonzacsit is, de az aztán tényleg nem egy szép látvány!

18. Újév
2008. júl. 7. 13:56
aGGatnak
2008. júl. 7. 13:56
Hmmm...én is sajnáltam, de nem akartam, hogy telesz.rják a cipőmet, mert úgy mellékesen arra rakta a fészket. Egy nyitott szekrényen cipők vannak, amit nem hordunk...
16. Újév
2008. júl. 7. 13:55

Sokan cd-ket és neylonzacskókat agatnak oda, hogy az a fényével ill. a zörgős zajával elijeszti őket...

Esetleg valami szélhárfát tegyetek az ablakba...

2008. júl. 7. 13:51

ÚÚÚ, én is útálom őket! De a húsukat szeretem!

Vegyél egy puskát:), csak vicceltem-)

2008. júl. 7. 13:42
Nálunk 3 éve oda akartak költözni a galambok. Én megsajnáltam őket, nem dobtam le a tojást. Kikeltek a kisgalambok, rá egy hétre pedig széttépte mindkettőt egy ragadozómadár. Azóta nem láttam őket. Viszont tavasszal mindig próbálkoznak a galambok, de sikerült elijeszteni őket az állandó megzavarással.
2008. júl. 7. 13:42
Hát remélem! Talán ma próbálkozom, úgyis meghallom, ha ott motoszkálnak, és akkor becsukom az ablakot éjszaka közepén!
12. pemete
2008. júl. 7. 13:24
Éjjel szerintem a galambok is alszanak!
2008. júl. 7. 13:09

Tehát folyamatosan újrarakták a fészket???


Ne mááá!


Gondoltam, hogy nem ez a jó megoldás, mert addig úgyse nyugszanak. De azt mondta a barátom, ő nem akar még egyszer fészket dobálni...

De éjjel is rakhatnak fészek (vagy mikor alszanak???), mert ha nappal csukva van az ablak, az nem gáz, mivel akkor mindegy...egyelőre, átmenetileg...csak éjjel tudjak aludni, legyen levegő...

10. pemete
2008. júl. 7. 11:25

Sajnálom hogy le kell mondanod róla.:( Nekem is 5 éves korom óta ez volt a vágyam, és csak most lehetett, hogy tavaly különköltöztünk a párommal!

Visszatérve a galambokra, Apukám úgy szoktatta le őket az erkélyről, hogy minden nap elzavarta őket, és kidobta a fészküket, amit aznap raktak, ha esetleg tojás is volt, azt is. Meg minden olyan helyet eltorlaszolt, ahol kényelmesen lehettek volna. Egy idő után rájöttek, hogy nem olyan jó hely az az erkély! Pár hétig próbálkoztak, de utána feladták! Kitartás, és sok sikert!!!

2008. júl. 7. 10:24
Sajnos én 44 m2-t kicsinek találok egy nagy kutyának! Nem is tudnék itthon lenni vele....ebbe nem akarok belemenni, mert az én legnagyobb vágyam, hogy legyen egy kutyám, de ilyen körülmények között inkább lemondok róla! :-(
8. pemete (válaszként erre: 7. - Pemete)
2008. júl. 7. 09:53
teljesen
2008. júl. 7. 09:52
Az enyém eljesen jól érzi magát a lakásban!
6. zsuzso100 (válaszként erre: 5. - Pemete)
2008. júl. 7. 09:46
A panel sajnos nem a legmegfelelőbb kutyatartásra!
2008. júl. 7. 09:42
Nekem erre nagyon jó módszerem van! KUTYA!!!
2008. júl. 7. 09:38
Ez engem is érdekelne:)
2008. júl. 7. 09:38
Huhogj rájuk! :DDD
2008. júl. 7. 09:33

Beépített teraszunk van a hálószoba végében, ahol az ablak mindig nyitva van.

Pár napja két galambot vettem észre, estére a teraszra fészket csináltak, és le is rakott egy tojást. Ezt - sajnos - kénytelen voltam kitenni, azóta csukva van az ablak, de a galambok minden nap itt ülnek az ablakban, van, hogy csak idenéznek, vagy hogy folyamatosan.

Hogy tudnék megszabadulni tőlük, hogy végre ebben a melegben éjjel nyitott ablaknál aludhassak?

2008. júl. 7. 09:31
Hogy lehet elűzni a galambokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook