Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy szokjam meg, hogy új munkaterületen dolgozok? fórum

Hogy szokjam meg, hogy új munkaterületen dolgozok? (beszélgetős fórum)


1 2
2. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 18. 09:54
Mondd el minden reggel HANGOSAN, hogy szerencsés vagyok, hogy végül megtaláltam a helyem, hogy azt csinálhatom, amit mindig is szerettem volna, szeretek a növényekkel dolgozni, elfáradok estére, de érzem, hogy hasznos és jó dolgokat csinálok. Önszuggesszió. Működik!
2022. febr. 18. 09:48
Szóval én világ életemben tudtam hogy kertész akarok lenni vagy bármi ami a kertészkedéssel foglalkozik és sajnos nem olyan irányban indultam el így leginkább gyári, betanított állásokat pályáztam meg és most valami fordulatot vett az életem és pár napig sikerült bekerülnöm egy kertgondozó munkahelyre ami nagyon tetszett elsőre mert tökre egyedül voltam szinte, nem voltam 30-50 emberrel egy területen, szabadban voltam és még az se zavart ha reggel fagy volt vagy hideg és hamar eltelt az idő. Viszont pár nap és jött a kiábrándulás, főleg nap végén amikor éreztem az izomlázat mindenhol. Más munkánál nem volt ilyen de nem is számítottam rá valahogy. De nem is ez volt a gond több ok volt ami miatt azt a munkát nem folytattam de most szerencsére találtam egy jobb állást ugyan így kertész szakmában és ezt viszont nem szeretném ott hagyni. Nagyon szokatlan nekem igazából, hogy belevágtam olyanba amit még nem csináltam de végül is mindenre megtanítanak. De igazából szociális fóbiám van és ez is néha rátesz hogy hiába tetszik valami pár nap és lelépek mert menekülés érzetem van. Ha sikerül ez a munka és úgy fog alakulni, hogy mondhatom magamról hogy kertész vagyok hogy szokjam meg hogy új szakterületem van? Amúgy nagyon szerettem csinálni, sőt végre úgy éreztem hogy közelebb vagyok a természethez, nem muszáj alapon csináltam olyan munkát amit amúgy se akartam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook