Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy szedjem ki a szőnyegből a fikusz nedvét? fórum

Hogy szedjem ki a szőnyegből a fikusz nedvét? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 7. 10:39
Házi szappant még nem sikerült beszerezni, viszont némi ecetes vízzel határozottan láthatatlanabb lett a folt. Meg sikálással... Még nem tökéletes az eredmény.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - _anatha_)
2012. aug. 1. 17:58
Bocs, rákerestem, és sok helyen kapható háázi szappan. Otthoni eljárást is írnak a neten, tehát könnyen beszerezhető. Be kell írni a keresőbe, hogy Háziszappan.
2012. aug. 1. 11:50

Köszi a tippeket! Házi szappanról nem hallottam még. Gondolom ez nem a hagyományos fajta, és nem is a mosószappan valamelyik fajtája...

Levágni sajna nem lehet, nem olyan hosszú a szőnyeg szála, de próbálkozom akkor egyelőre a héten valamelyik nap az eddigiekkel.


Köszi!

Aztán ha még van valakinek csodatippje, ossza meg pls!


Szép napot!

2012. júl. 31. 20:57

Köszi, és hol veszel házi szappant?

Én bármilyen olcsó szappant szoktam foltokra használni (kicsit nedvesen a foltba dörzsölöm, úgy teszem a ruhát a gépbe, és remek!), és az akadozó fiók sínjét is száraz szappannal kenem be.

Azt a tippet kaptam, hogy érdemes megpróbálni a fikusz nedvét "levágni" a szőnyegről, ha nem itta be teljesen, tehát a szönyegszálak tetejét levágni. A szőnyegtisztító a másik tipp, és én megpróbálnám a szappant is.

5. dobipa3 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2012. júl. 31. 18:03
Tudom nem ez volt a kérdés, de csak megjegyzésként írom, hogy kb. 1 éve használom a HÁZI SZAPPANT még edények súrolásához is, a lehető legolcsóbb és legegyszerűbb tisztítószer. Az ötletet én is úgy kaptam, először vonakodtam a fényes edényeim miatt, de nem karcos, gyönyörű, foltokhoz is! Próbáljátok ki!
2012. júl. 31. 17:26
Vanish szőnyegtisztító sampon, házi szappan, hajsampon; hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2012. júl. 31. 17:20
Megkérdezek valakit, ha van válasz, megírom!
2012. júl. 31. 17:18

Sziasztok! Feldőlt a fikuszunk, és néhány levele letört, a nedve pedig foltot hagyott a szőnyegen. Egyelőre sikertelenül próbáltuk kiszedni a nyomát...

A szőnyeg nem fehér, úgyhogy valami olyen módszer kellene, ami nem szedi ki a szőnyeg színét sem! Segítség!!!

2012. júl. 31. 17:16
Hogy szedjem ki a szőnyegből a fikusz nedvét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook