Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudnám kiszedni a szönyegből az étolaj foltot?Párszor már próbáltam, halványodott, de mindig vissza feketedik! fórum

Hogy tudnám kiszedni a szönyegből az étolaj foltot?Párszor már próbáltam, halványodott, de mindig vissza feketedik! (tudásbázis kérdés)


8. agis
2009. márc. 2. 09:11
Mosogatószerrel...
2009. márc. 1. 22:55
A ruhákból, mindig hintőporral szedjük ki az olajat, beledörzsöljük, és úgy mossuk ki. Lehet, h ennél is beválna
6. Icus
2009. jan. 29. 14:47
Bár én csak ruhából probáltam, kivenni, abból sikerült: Itatós papírt tettem a foltra és megvasaltam. Fokozatosan melegebb vasalóval, nehogy neleégessem. Amikor az ítatóson megjelent a zsír folt, arrébb tettem és megint vsaltam rajta egy kicsit. Így nekem eltűnt a folt.
2009. jan. 29. 14:35
Jar mosogatószerrel.
2009. jan. 28. 13:57
Rendes szappannal, vagy vanish-szappannal. Nálam a szappan bevált, de én ruhával kísérleteztem. Nekem a kémia órán javasolta a tanár, hogy az olajat szappannal szedjem ki.:)
2009. jan. 28. 13:57

be kell dörzsölni és felporszívózni

nekem bevált

2009. jan. 28. 13:57
Szia! Nekem is volt hasonló gondom és vettem Wanish száraz szőnyegtisztítót
2009. jan. 28. 13:37
Hogy tudnám kiszedni a szönyegből az étolaj foltot?Párszor már próbáltam, halványodott, de mindig vissza feketedik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook