Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet kijönni a friendzónából? fórum

Hogy lehet kijönni a friendzónából? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 1. 09:18
Nem hiszem, hogy van rá általános módszer, amivel ki lehet kerülni a barátzónából. Nem igazán tehetsz többet, mint hogy magadat adod. Hátha olyan típus, akinél idővel alakulnak ki az érzelmek. Persze némi kedveskedés sosem árt. De ha neked érzelmileg túl megterhelő várni és reménykedni, akkor jobb, ha nem csináltok közös programokat.
2023. júl. 31. 23:11

Ha utalt már rá, hogy csak barátságot érez irántad akkor hiába kérdezel rá, mit szeretne, valószÍnűleg az lesz a válasz, hgoy csak barátkozni. Ettől függetlenül megteheted.

Azt nagyon nehéz megmondani, hogy lesz-e ebből több, de az esetek nagy többségében szerintem nem. Néha előfordul, hogy valaki egy idő után elkezd többet érezni, de erre nincs garancia. Neked kell eldöntened, hogy megéri-e a bele fektetett energia úgy, hogy a végén a legnagyobb valószÍnűséggel semmi több nem fog belőle kijönni szimpla szimpátiánál (tehát a jelenlegi szitunál).

2023. júl. 31. 22:34

Nyugodtan tegyél úgy, mintha te is csak barátkozni akarnál, vagy tűnj el magyarázat nélkül, ezek a legjobb ötletek.🤦‍♀️

Mi lenne, ha elmondanád, hogy te párkapcsolatban gondolkozol, és örülnél, ha ő is.

2023. júl. 31. 21:27
Azért nem ártana tisztázni ki mit akar pontosan. Nyugodtan mondd meg hogy te többet is el tudnál képzelni. Aztán meglátod majd ő mit mond. Ha nem akr többet, még mindig eldöntheted neked ez elég-e el tudod-e így fogadni a helyzetet. Ha nem akkor tényleg nem kell erőltetni a barátkozást.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 31. 21:19
A kapcsolatot nem kell megszakítani, hanem fogadd el a válaszát, h csak barátkozik. Ő tudja legjobban, mi nem.
2023. júl. 31. 20:59

Interneten megismerkedtem egy nővel jól érezzük magunkat, sokat nevettünk, nagyon sokat beszélgetünk, közös programokat csinálunk, de utalt is már rá hogy inkább csak a barátságot érez irántam...

gondolom ez a híres neves barátzóna amiben most kerültem, viszont én csak egyre többet gondolok rá, jó lenne ha több kialakulna köztünk. Nem tudom mi a helyes cselekedet ilyenkor, szakítsam meg a kapcsolatot, mert ebből soha nem lesz több vagy várjak és csináljatok sok sok programot és eljött az a pont amikor kipattan a szikra... szerintetek mi a helyes cselekedet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook