Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet egy nárcisztikus emberrel kijönni? fórum

Hogy lehet egy nárcisztikus emberrel kijönni? (beszélgetős fórum)


13. pteri (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 7. 19:39
Egy barátnőm szerint a férfiak, vagy unalmasak, vagy bunkók. Te is így gondolod?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Pteri)
2020. dec. 5. 06:37
Pont ez a baj, sokkal normálisabb a többi férfi, mégis bennük semmi pluszt nem érzek.
11. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 5. 05:10
Menekülj amìg lehet...
10. 0c4eeadbce (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 21:30
Kerüld
2020. dec. 4. 21:17
Szerintem, ha még az elején jártok, úgy lehet vele legjobban kijönni, ha jó messzire elkerülöd.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Pteri)
2020. dec. 4. 21:12

Jézusom, tényleg.

És még gyerekeik is lehetnek.

7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 20:45
Milyen a többi érdeklődő pasi, ha pont vele foglalkozol? Egyébként, igen , egy narcisztikusnak jó párja lehet egy önbizalom hiányos mazochista.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 17:28
Ha haviszinten van, akkor is sok, de van aki úgy is boldog, ha naponta belerúgnak. Mindenki a maga életének kovácsa.
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 17:28

Hogy őszinte legyek, tulajdonképpen csak egy nőt ismerek aki nagyon narcisztikus, ami nem elég véleményt alkotni a témáról.

De azt mondhatom, hogy maradj nagyon távol tőle.

(Ha pedig van olyan érzésed h de majd Te megváltoztatod, akkor nagyot tévedsz. Senkit nem tudsz megváltoztatni, saját magadon kívül.)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2020. dec. 4. 17:18
Amikor nincs vita, akkor boldog vagyok, de lassan heti szinten vannak nézeteltérések.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 17:10
Ha már most ilyen, mit vársz tőle később? Boldog vagy mellette? Ha igen, ne kérdezz másokat, ha nem vagy elégedett, lépj tovább, nem nekünk kell vele élni. Simán jól érzem magam, ha valaki mégis ilyen embert vélaszt.
2020. dec. 4. 17:10
Mit akarsz ezek után még tőle?
2020. dec. 4. 17:02

Egy ismerősön keresztül megismerkedtem egy férfivel. Az elején, amikor nem beszéltünk annyit, nem volt vele baj, de mióta többet beszélünk teljesen kiakadok rajta. Ismerkedünk, ha kérdezek tőle valamit, akkor úgy veszi, mintha én kritizálnám őt, s rögtön támad, azzal jön, hogy én nem ismerem őt.Ha valami nem úgy történik, ahogy eltervezi, akkor megharagszik rám, hetekig nem beszélünk s rendszerint én kezdeményezem a békülést. Mindig megkapom, hogy neki annyi nője lehetne, amennyit akar, de ha én mondom neki, hogy egy csomó pasi próbálkozik meg ír nekem is, de én vele foglalkozom, akkor az a válasza, hogy akkor ne foglalkozzak vele, hanem beszéljek azokkal a pasikkal.

Érzem, hogy már nagyon telik befelé a pohár. Állítása szerint nálam van a baj, az én felfogásommal...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook