Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy keltsem fel a figyelmet? fórum

Hogy keltsem fel a figyelmet? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 14. 21:15
hivd el egy bucsu italra valahova, hátha lesz folytatás...
2012. jún. 14. 21:01

Sziasztok,

Sajnos azota sem tortent semmi elorelepes, max annyi, hogy minden nap csinal nekem kavet, es kaptam egy bogret is.

Ja, es uj munkahelyre megy...

Szoval ennyit errol. :(

27. emeseee (válaszként erre: 26. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 3. 17:07
Ugy ertem ha surun kezdemenyezek :)
26. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 25. - Emeseee)
2012. máj. 3. 15:07
Egy tök átlagos beszélgetés? Szerintem nem. :)
25. emeseee (válaszként erre: 24. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 3. 15:05
Ha beszelgetest kezdemenyezek az nem tul nyomulos?
24. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 22. - Emeseee)
2012. máj. 3. 14:40
Fogalmam sincs mit tegyél. Én maximum beszélgetéseket szoktam kezdeményezni, nem ilyen direkt dolgokat. Én amúgy is úgy szeretek ismerkedni, ha előbb beszélgetünk egy csomót. Aztán vagy elkéri a számomat, vagy nem, vagy találkozunk, vagy nem. :))
23. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 21. - Csgybzs)
2012. máj. 3. 14:36

Hmm...ezeket olvasva, lehet hogy már nem is vagyok olyan intelligens? :S :)

Vond vissza!

Sajnos néha belecsúszok ebbe-abba.

22. emeseee (válaszként erre: 20. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 3. 14:25
Igen, igazad van, nem mindenki irodista, es lehet kulturaltan is. Engem nem a hazinyuldolig aggaszt, csak, hogy mit csinaljak :(
21. csgybzs (válaszként erre: 20. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 3. 14:24

Mert te egy intelligens ember vagy. Én már voltam szem és fültanúja velős párkapcsolati csetepaténak, sőt munkaidőben "segítsetek már falazni, mert délután randim lesz ezzel meg azzal".....ami ugye jópofa flörtölgetésnek indult bent, csak aztán egy jó nagy megcsalós dolog lett belőle..

Én azért sem értek vele egyet egyébként elméleti síkon, mert más párkapcsolatokba is bezavarhat. Pl... simán rámozdulhat valaki egy családos nőre/férfire, itt is volt már rá számtalan példa, utána pedig elég kellemetlen szituk következtek. Mivel az emberek a napjuk nagyobb felét töltik szinte a kollégáikkal, szerintem meg kell húzni egy határvonalat ahhoz, hogy hosszútávon egészségesen lehessen élni-dolgozni együtt. De ez csak az én személyes véleményem tapasztalatok alapján..... És nem csak irodára vonatkozhat...Persze nem mérvadó... de nyilván nem véletlenül ellenzi az emberek nagy többsége.

20. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 14. - Csgybzs)
2012. máj. 3. 14:13

Nekem volt munkahelyi kapcsolatom, nem enyelegtünk, de nem is tudott róla senki, de még csak egymás agyára sem mentünk, felmondanom szakítás után meg pláne nem kellett. Ennyi erővel, minden szakítás után válthatnánk lakhelyet, és SIM kártyát is, hogy még véletlenül se... :D

Mellesleg nem mindenki csücsül irodában(bár minden magazin erre építi a fogyókúrás tippjeit is)


Nekem nem az ismerkedési helyekkel szokott problémám lenni, hanem mással. :)

2012. máj. 3. 11:04

Koszi a valaszokat!

Igaz, egy helyen dolgozunk, de nem egy legterben, neki mas a munkakore, meg a fonoke is mas, igy van, hogy egesz nap nem is talalkozunk- ha nem akarunk. O egy irodaban van, en kivul, akkor latom ha en bemegyek oda ( pl . egy boritekot keresni - mint tegnap is).


Az oltozkodes kilove, egyenruha van :)


Akkor varjak inkabb ?

Turelmetlen vagyok !!!

18. adbefc7882 (válaszként erre: 13. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 3. 08:51
Ott a pont!! :)
2012. máj. 3. 08:50

Nem értem, miért lenne a munkahelyi kapcsolat tabu. Nem kell nyalni-falni egymást, meg együtt lógni állandóan...


Miniszoknya, mély dekoltázs?? Nabakker, mennyire jó öltözék ez egy munkahelyre... :DD

És nem biztos, hogy szexpartnert keres,mert ez az öltözék ELSŐSORBAN nem a belső értékek megismerésére hivatott :DD pff....


Szerintem nem kell semmi extra öltözék, viselkedés... Mosolyogni, önmagadnak lenni. Ha felkeltetted a figyelmét, előbb-utóbb úgyis lépni fog :O)

16. b2b5205284 (válaszként erre: 8. - Black Reaper)
2012. máj. 3. 08:48
Az már rég rossz, ha egy nőnek ki kell pakolnia mindenét, csak hogy észrevegye valaki. Nekem, mint férfi ez visszataszító.
2012. máj. 3. 08:30

Házinyúlra nem lövünk! (Legfeljebb tarkón vágjuk)

Viccet félretéve, szerintem nem lehet szerencsés a munkahelyi kapcsolat, de ha bevállalod, hajrá! Sok sikert! :)

14. csgybzs (válaszként erre: 13. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 3. 08:29

Szerintem tök egyértelmű, hogy a munkahely miért tabu, ezer meg egy oka van. A turbékolás zavarhatja a többi kollégát és a munka rovására megy, nem tudnak elfogulatlanul együtt dolgozni. szakítás esetén a munkakapcsolat is megromlik. Így aztán ha valaki szerelembe esik, akkor váltson munkahelyet, aztán szabad a pálya. De ez az "éljük az irodában a szerelmi életünket" nem éppen jó vonal.... és szerencsére a legtöbb helyen tiltott is, tehát az egyiknek mennie kell...


Nem tudom egyébként, hogy a három helyen kívül számodra nincs opció? :D Nem tudom elképzelni....

2012. máj. 3. 08:23

Micsoda tanácsok.

miniszoknya, meg házinyúl. :D

Érdekes ez a hoxa pszichológia.

-Ne ismerkedjen buliban, diszkóban-úgysem lesz tartós.

-munkahelyen sem-az sem lesz az.

-interneten-kilőve.


Könyörgöm, akkor hol a bánatban ismerkedjen?? :D

12. c3f39fd03b (válaszként erre: 2. - Emeseee)
2012. máj. 3. 08:23
Szerintem várd,hogy ő lépjen vagy legalább konkrét jelét adja annak,hogy tényleg tetszel neki.De egyébként tényleg nem valami jó ötlet munkahelyen belül párt keresgélni....
11. ad0b329974 (válaszként erre: 2. - Emeseee)
2012. máj. 3. 08:11

ne nyomulja,hagyd,ha akar valamit lép..ne keresd a társaságát,ha tényleg akar valamit jelzi,egy férfi akármilyen szégyenlős is megtalálja a módját,hogy kimutassa mit érez.


amúgy meg házinyúlra nem lövünk!

2012. máj. 3. 08:10
Szerintem felejtős a munkatársi kapcsolat.
9. csgybzs (válaszként erre: 2. - Emeseee)
2012. máj. 3. 08:03
Sehogy. A munkahely tabu.
2012. máj. 3. 07:52

Mély dekoltázs, miniszoknya.

Ha azt várjuk hogy más lépjen de az nem lép abból nem lesz semmi. De egy szexi ruha sokat segít a figyelemfelkeltésben és akkor ha felkelt a figyelme talán lépni fog.

2012. máj. 3. 06:53
várd meg hogy ő lépjen:)
2012. máj. 3. 06:51
Hát a munkahelyi kapcsiknak nem szokott épp jó vége lenni.
2012. máj. 3. 06:34
Sehogy!Ha akar valamit,akkor majd megtalálja a módját,hogy összefussatok privát is.
2012. máj. 3. 04:26
Házi nyúlra nem lövünk,ez örök igazság! ;)
2012. máj. 3. 00:53
inkább ő lépjen...ha már te keresed a társaságát...ha ő kezdeményezi a beszélgetést...1x majd csak mond valamit :))
2012. máj. 3. 00:41

Sziasztok, van egy munkatarsam, aki tetszik, es szerintem en is neki.

Nem szeretnek nyomulosnak tunni, de altalaban en keresem a tarsasagat, de ha ott vagyok o az aki beszelgetest kezdemenyez. Ugy vettem eszre, mintha en is tetszenek neki. Viszont, mintha felne lepni.

Szerintetek mit tegyek, nyomuljak tovabb, vagy varjak, hogy o lepjen?

2012. máj. 3. 00:38
Hogy keltsem fel a figyelmet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook