Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy és mivel tudok legolcsóbban Münchenbe jutni? fórum

Hogy és mivel tudok legolcsóbban Münchenbe jutni? (tudásbázis kérdés)

1 2
8. Napra_forgó (válaszként erre: 5. - Becseiagi)
2010. jan. 6. 20:08

Persze, sajnos igen.


Tény, vonattal olcsóbban meg lehet úszni, viszont jóval hosszabb idő...

7. becseiagi (válaszként erre: 2. - Tamara2009)
2010. jan. 6. 20:07
Próbáltam a máv oldalán rálesni az árakra, de mikor beírtam, hogy Münchenbe, akkor csak időpontokat írt ki, de árakat nem. Rossz helyen néztem volna? Én igazából eredetileh vonatra gondoltam, azt kényelmes utazás szempontjával, lazíthat közben az ember.
6. becseiagi (válaszként erre: 3. - 9925394c3b)
2010. jan. 6. 20:05
Ha meggondolom ez sem rossz, ez csak gondolom az oda út. Nem kényelmetlen buszon utazni olyan sokat? Ez kb. 12-13 óra lehet.
5. becseiagi (válaszként erre: 4. - Napra_forgó)
2010. jan. 6. 20:04
Nem akarok hülyeséget írni, de gondolom ez egy főre szól, ugye?
2010. jan. 6. 19:32

Most megnéztem Neked, október közepére lehet Lufthansa-s jegyet kapni oda-vissza 28900 Ft-ért illetékkel együtt....


Ha Bayern rajongó, akkor ha tényleg eljuttok, menjetek edzést nézni is! :o)

2010. jan. 6. 19:31
anyósom kint dolgozik és busszal szokott menni azt hiszem 8ezer az út
2010. jan. 6. 19:28

Szia!

Van olyan vonatjegy,amit ha előre megveszel (utazás előtt kb 1héttel) akkor 29euróba kerül. Ez olyan jegy,hogy ha odaértek németbe, tudjátok még a metrón is használni aznap!

2010. jan. 6. 19:24
Szeretném a férjemet idén meglepni, a nagy vágya (bár másnak lehet nem egy nagy dolog, nekünk az 3 gyerek és lakáshitel mellett), hogy eljussunk Münchenbe az FC Bayern München stadionjához, és ha akkor van, akkor egybe kötni ezt az Október Sörfesztivállal. Hogy lehet olcsón eljutni oda?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook