Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy bírjátok vagy bírtátok eleinte, akik éjszakai műszakban dolgoztok? fórum

Hogy bírjátok vagy bírtátok eleinte, akik éjszakai műszakban dolgoztok? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 1. 22:40
Évekkel ezelött dolgoztam éjszakában,de a mai napig nem szoktam vissza az esti alvásra. 2 gyerekem van,le is ffárasztanak,mégis hajnali 4-ig fent vagyok,aztán van,hogy csak forgolódom,reggel 7kor meg kel a pici. Szóval,én vissza állni nem tudtam!
2013. júl. 1. 19:14
Én nem bírtam sokáig,de azt csináltam,h ha felébredtem,akkor felkeltem,kicsi eztazt csináltam,aztán visszafeküdtem,és olvastam v valami halk zenét hallgattam.Az is pihenés,amíg nem alszol épp.
2013. júl. 1. 14:46
Bagolynak nem akadály...
2013. júl. 1. 13:12
Az elején rossz volt míg meg nem szoktam,aztán már az volt a baj,hogy hiába mentem haza reggel nem tudtam aludni,mert túlpörögtem.De egy homeopátiás altató-nyugtató végül segített,hogy tudjak pihenni,aztán el is múlt magától a probléma,gondolom ahogy megszoktam.De nem kívánom vissza azt az időszakot...
2013. júl. 1. 12:09
Én akármikor tudok aludni, lassan 1 éve dolgozom 3 műszakban. A délelőttös műszakban elfáradok, hazajövök, alszom.... Délutános műszakban legalább van időm felébredni, estig fitt vagyok, még 10 után is... Éjszakás műszakban hétfőn pl nem alszom, kedden már délig tudok, szerdán sikerül kb 3ig, cs-p már délután 5ig tudok aludni :))))) De ha szombaton is menni kell, akkor kegyetlen rossz ...... Szinte már műszak elején aludnék elfele :D De kibírom :D
2013. júl. 1. 12:01
Nehéz nappal aludni de majd egy 2 vagy 3 nap után többet tudsz aludni mer nagyon ki leszel merülve.
2013. júl. 1. 11:59

Nagyon jó a munkahelyem, szeretem is a munkámat. Nappali műszakban dolgozom, viszont egy váratlan helyzet miatt a héten éjszakás vagyok. A munkahelyen nem nehéz, ott nem érzem, hogy álmos lennék, aztán reggel hazaérek, három-négy órát alszom, de egyszerűen nem megy több, hiába sötétítek be.

Ezt az egy hetet persze kibírom, nem arról van szó, de kíváncsi vagyok, hogy eleinte mindenkinek ilyen nehéz volt? Ti sem tudtatok nappal aludni? Hogy oldottátok meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook