Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőgörbe, mi lesz belőle? fórum

Hőgörbe, mi lesz belőle? (tudásbázis kérdés)


8. Epri (válaszként erre: 7. - Papája)
2015. szept. 5. 18:23

Köszönöm ezt a kis kedves történetet jó volt olvasni :)


Sajnos ma megjött, reggel nem maradt fent a hőm, megint leesett. Ahogy mondtad valami lehetett velem :)

No sebaj, új hónap új esély :) Végül is a testem most állt helyre. Bízom benne, hogy legkésőbb karácsonyra lesz odabent egy kis pindur. Minden nap kérem a két kis angyalkámat odafent, hogy küldjenek egy kistesót. (vagy kettőt :))


Szép napot mindenkinek és köszönöm a drukkokat és a tippeket, tanácsokat.

2015. szept. 5. 14:40
Az én történetm régi. Akkor még nem voltak tesztek. A teherbeesés sem akart sikerülni, így hőmérőztem.A görbém hónapról-hónapra jellegzetes volt. Első fele alacsony, középidőtől magas majd mensi előtt le.Egyszer aztán nem ment le. Folyamatosa 37 fok, v. picit felette .Mértem lelkesen tovább vagy 10 napig. Azután elmentem az orvoshoz -soha nem felejtem el 18 nap késés után és megállapította, hogy babát várok.Ennek 37 éve. A második gyermekemnél nem hőmérőztem, de az elmaradó mensi után igen és ott is tartósam magas értéket mértem és ismét babát vártam. Ismerőseimnek elmeséltem, ők is alkalmazták ezt a korabei tesztet.Azt sajnos nem tudom mi van akkor, ha le és felmegy a görbe. Leher, hogy meg akar jönni, de valamiér egy pici hőemelkedésed vam amit kimutat a lázmérő. Minden esetre sok sikert kívánok.
6. Epri (válaszként erre: 5. - SophieAnne)
2015. szept. 4. 20:05

Köszi a példát :)


Nálam még kanyarba sincs, de lehet holnapra megjön, na majd kiderül :)

5. SophieAnne (válaszként erre: 3. - Epri)
2015. szept. 4. 19:03

Nekem volt ilyen, amikor felment, aznap meg is jött a mensi ideje alatt pedig leesett.


[link]

2015. szept. 4. 16:46
elsöböl kellett volna az fontos igy az elején. ez egy teljesen általános görbe van ilyen hogy lejjebb megy aztán vissza. nekem is volt már ilyen. még ha nem is gyakori. ha 2 nap mulva sem jön meg tezstelj ujra és elsöböl.
3. Epri
2015. szept. 4. 16:40

Ma már teszteltem egyet igaz nem elsőből, vaterás tesztel ami negatív lett. Ma már jött két olyan tünetem ami terhesen volt (sajnos vetéléssel végződött :( )Izomláz szerű mellfájdalom nem a mellemben konkrétan hanem felette, ez időszakos és akkro is az volt.


Hasam hol fáj mintha megakarna jönne, néha a derekam fáj baloldalon, és néha szurkál a bal oldalon a hasam. Csak sajnos előző mensimnél ez a hasszurka becsapott két hét késéssel utána meg is jöttem :(


Csak a görbém fura, hogy mensi napon ahogy kell leesik, aztán másnap meg visszamegy és mensi sehol. Tudom tudom a remény hal meg utoljára :)


Remélem ír olyan is aki hasonló görbével rendelkezett már :)

2015. szept. 4. 16:34
már tesztelhetsz mert az ovu óta eletelt annyi nap hogy kimutassa.
1. Epri
2015. szept. 4. 16:31

Sziasztok, érdeklődöm, hogy van e köztetek olyan akinek hasonló görbéje volt és, hogy mi lett a vége? :)

Tegnap kellett volna megjönnie, de alapból máris késett, mert csak tegnap esett le a hőm, erre ma meg felment...pedig esküdni mertem volna, hogy ma is lemegy és meg is jön...


Örülnénk nagyon a babának :) Szerintetek? Nem olvastam jókat arról, ha mensi idején leesik a hő. One step tesztek negatívak eddig. Általában 31-32 naposak a ciklusaim.


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook