Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízókúra fórum

Hízókúra (beszélgetős fórum)


1 2
59. Mijaa
2012. jan. 5. 12:06

Sziasztok!:)

14 éves vagyok 163cm és 42kg nagyon vékony vagyok és sokan megszólítanak hogy milyen vékony vagyok.Nekem ez néha rosszul esik de most elértem azt a szintet hogy elfogadom így magam, végül is anyukámék szerint modell alkatom van és sikeres lehetnék a modellkedésben,mert szép tiszta az arcom és ápolt a hajam,de azért szeretnék hízni vagy 3-4 kg hogy pontosan megfeleljek.Hálaistennek a barátom úgy szeret amilyen vagyok és nem törődik vele hogy vékony vagyok,igazából nem én vagyok vékony hanem a lábaim,amit nagyon nem szeretek mert nyáron is inkább maradok a cső farmernél rövid nadrág helyett. Próbálkoztam már több módon hízni, szedtem régebben tablettát és hát úgy tűnik semmit nem értem el vele.Voltam már hízókúrán ami azt jelenti hogy meg volt szabva hogy nap mint nap mit ehetek. Ez se vált be.Én csak annyit szeretnék mondani hogy,aki olyan problémával küzd,mint én az ne törődjön vele hogy mások mit gondolnak érezd jól magad,öltözködj úgy ahogy csak szeretnél és legyél vidám.Próbálj meg megelégedni magaddal és fogadd el magad úgy amilyen vagy.Én is ezt tettem és bevált.Végül is már örülök annak,hogy én vékonyabb vagyok mint a többiek mert legalább ez kicsit különlegesebbé tesz a megszokottnál.Nem csak a telt lányok tudnak csinosak,elegánsak,szépek lenni hanem a karcsúak is!!!Remélem tudtam segíteni nektek!

Sziasztok,Mijaa:)

2011. máj. 21. 07:53
Ja! Télen én is 60 kg voltam, ahogy beköszöntött a tavasz, egyre kevesebbet mutatott a mérleg. Most 57 kiló vagyok a 170 cm. magasságomhoz. Jobban éreztem magam 60 kilósan..Már mindent kipróbáltam...zsírral főzök, nasizok...de semmi reakció. Van valami ötletetek?
2011. ápr. 1. 09:10
Hát igen ugye ez is milyen kellemetlen tud lenni én 152 cm er vagyok 20 éves és 40 kg szerintetek???? És én is hallom minden nap h milyen vékony v hízzál már egy kicsit jajj ildi te olyan vékony vagy st stb...Én is szeretnék hízni és el is kezdem valahogy.... Nyáron nem merek nyáriadsasn öltözni mert vékony vagyok kellemetlenül érzem magam...:( Elég rossz remélem nekem is sikerül lassan 5 éve h tartom a súlyom....:(
2010. okt. 2. 17:33

én is 13 éves vagyok 160 cm és 35(!!) kiló. amitől iszonyúan rosszul érzem magamat. minden ember tapintatlanul mondja: nem eszel rendesen? vagy hogy: anyukád főz neked? esetleg: tud egyeltalán főzni? de sajnos ien a családom h sovány kell legyek. de szerencsére találtma más megoldást de még nem kezdtem el kipróbálni, hogy télleg hat-e.

Napi 500 plusz kalória kell a stabil hízáshoz. Ha valakinek nincs ekkora étvágya, tegye a következőt:

1. Aloe Vera lét kell venni, ízesítetlen változat, bármelyik bioboltban - reggel éhgyomorra, meg vacsora előtt féldeci farkasétvágyat csinál. Csak legyen otthon elég sok kaja.

2. Ha ez nem válna be, a napi pluszt a következőkkel könnyen be lehet vinni: este vacsora után nasiként, hogy ne vegye el az étvágyat, 100 g magkeveréket eszegess (mandula, mogyoró ilyesmi) vagy sósmogyorót, vagy egy tábla lehetőleg mogyorós csokit, változatosság kedvéért chipset. A magok a legmagasabb energiatartalmú kaják közé tartoznak, tuti a hatás, ráadásul egészséges is! na ez lenne az. szerintetek működne?

55. pankamari (válaszként erre: 54. - Zildiki)
2010. júl. 29. 16:56
szerintem ne add el én csak 13 éves vagyok és 31,5 kg az ember végül is úgy ember ahogy van én nem foglalkozok vele hogy hány kiló csak sok lesz a stressz hagyd majd valamikor meglátod elhízol apukám 14 évesen 34kg volt és most már elhízott élvezd az életet!!!!!minden emberrel ez lesz majd lássátok meg!
2010. ápr. 23. 02:48

Én 168/52 vagyok, de 48 voltam. Nagyon nehezen híztam pár kilót, pedig többet eszem, mint a 86 kg-os barátom. Sportolok (kondi), nem aerob. Azért kezdtem el, hogy hízzak. Edzés előtt és után is eszem. Nagyon szeretnék hízni pár kilót még, hogy 55 legyek. Nem szeretem, mikor mindig azt kérdezik, hogy nem eszem, netán étkezési zavaraim vannak.

Még hajnali 2-kor is képes vagyok pizzát rendelni, hízni viszont nem. 38 éves vagyok, régebben azt mondták, hogy majd később hízni fogok, de nem. Anyukám 162/44 volt 50 éves koráig, most már 52 kg 62 évesen.

Szóval, én már feladtam, ilyen vagyok és kész.

2010. jan. 15. 13:52
Reszeljel sargarepat es 3x naponta fogyaszd el lehet cukrozni.
52. adi115
2009. máj. 9. 17:52
Szijasztok.Én egy 15 éves lány vok és ami azt illeti elég nehezen tudok hizni.miután voltam tengeren attol kezdve lassan pár kilo feljött és mostmár gyorsabban jönnek a kilok,de még most se vok megelégedve a sulyommal.Én 163-164cm vok és kb 45kg.Naponta általában 5x eszek vagy 6x.Probálok amennyit birok enni,de nem igazán jönnek olyan gyorsan a kilok.A családban anyám is vékony volt meg mamám is.Legalább 50 szeretnék lenni legalább nyár közepére.tavaj nyáron 4 kilot szettem fel de most suli idején is szeretnék hizni ami elég nehéz mivel mindig vissza kell járkálni.Ha valaki tud valamit ajánlani azt megkösszönném!!!Elöre is köszi.
2009. ápr. 28. 16:16
Én se tudok hízni, pedig nagyon sokat eszem, de vékony maradok...
2009. febr. 2. 16:52

Sziasztok!

Nekem is ez a problémám, nem tudok hízni!!! Soha nem voltam kövér, 170 cm vagyok és a max 55volt, de voltam 45 is. most 48-50 között mozog a súlyom. Sajnos nagyon hamar fogyok, figyelnem kell rá hogy mikor éhes vagyok mindíg egyek, ez megis van, sőtt van hogy nagyon sokat eszem mégsem ragadnak rám a kilók. Vitamint szedek egy hónapja, és ahogy észrevettem egyre többet vagyok éhes, többet eszem és az 50kiló az már biztosan megvan. Minimum 5kilót még szeretnék felszedni! Szerintem ha valaki hízni szeretne mindenképpen fontosak a Vitaminok, a Friss Levegő, a Mozgás, Változatos étrend, és az hogy minden étkezésnél egy kicsivel többet egyél, valamint a Dohányzás csökkentése, és a stresszmentes élet... És az hogy ne 2hónap alatt akarjunk 10kilókat hízni!!!

49. Tymmea
2009. jan. 26. 20:17
Én is hízni szeretnék. Nézegettem neten, forumokon, hátha találok olyan tippet, amivel könnyebb. Sajna nem sikerült. 22 éves vagyok. 1 éve lett vége egy elég rossz kapcsolatomnak. Megkönnyebbülést éreztem, és pár hónap elteltével azt vettem észre, hogy a barátaim mondják, hogy gömbölyödtem. Volt, hogy egy hónap alatt 2 kg is feljött. ülőmunkám van, nasizni nem szeretek, de rászoktam a reggelizésre, a tízóraira, és az uzsira is. Sosem szoktam jól lakni. Sokszor eszek keveset. Természetesen szedek vitaminokat is, főleg a téli időben fontos, mert akkor amúgy is gyengébb a szervezet, no meg csinál egy kis étvágyat. Voltam többször is beteg, és persze 1hét alatt 3-4 kg is lement... :( Fogyni könnyebben tudok. Nem eszem magam halálra, de azért figyelek arra, hogy mindig hamikázzak valamit. Pl. évekig csak nagyon minimálisan ettem húst. Most is válogatok, de megeszem, mert fontos tápanyag a szervezetnek. Egyébként sajna nem sportolok semmit, táncolni kezdtem el pár hónapja... ja és dohányzom is, ami szintén nem a legjobb. Szóval összességében fontos - legalábbis nálam - hogy milyen lelki állapotban vagyok, és persze azért oda kell figyelni, hogy a napi 4-5 szöri étkezés meglegyen.
2008. szept. 18. 15:44
Szoval hogy hízhatnak a soványak?
47. Smarty (válaszként erre: 46. - Herengtimea)
2008. szept. 18. 14:34
Igen, ez valóban így van, ahogy írtad. Csak sajnos az ő esetében ez pont nem az egészséges táplálkozás.
46. herengtimea (válaszként erre: 45. - Smarty)
2008. szept. 18. 14:33

"ismerek olyat aki kovér és alig eszik"

valoban jo az anyagcsere szempontjábol hogy nem eszik valaki?a helytelen táplálkozás is vezethet elhízáshoz!

élo példa anyosom,egész nap dolgozik reggel héttol este 6-ig,nem eszik egész nap,esetleg egy kalácsot,mert nincs ideje,meg így szokta meg,aztán este mikor már nyugi van megvacsorázik,pont akkor amikor márcsak elég lenne valami lightos kaja,o akkor eszi az ebédjét,de ekkor a szervezet már a szénhidrátot nem emészti meg hanem elraktározza,pont ezért kovér és hízik.

45. Smarty (válaszként erre: 44. - Herengtimea)
2008. szept. 18. 14:27
Azért sokan vannak, akik azért vékonyak, mert nem esznek. Vannak olyanok is, akik esznek, mégsem tudnak hízni. Ezt főleg fórumokon szoktam olvasni, amikor panaszkodnak. De ezt a mondtdatot kicsit nem értem, amit írtál. Mert ismerek olyat, aki kövér, alig eszik, tehát mondhatjuk azt, hogy nem eszik szinte mégis kövér. Mert sajnos az emésztésével van probléma. Vagy ott vannak a pajzsmirigy problémások. Na ott aztán van minden. Kövér is lehet, és sovány is. Attól függően, hogy alul működik-e, vagy túlműködik. Az tény, ha sovány vagy, teszem azt kórosan sovány, először mindenképpen az esetleges egészségügyi problémákat kell felmérni.
44. herengtimea (válaszként erre: 43. - Smarty)
2008. szept. 18. 13:56

de hogy is lehetne hízni?

az aki vékony az szerintem mindent megehet és meg is eszik,tehát nem evéssel lehet hízni,vagy igen?

43. Smarty (válaszként erre: 42. - Herengtimea)
2008. szept. 18. 13:47
Igen, ez valóban igaz. Hízni sokkal nehezebb. Én ismerek olyan személyeket, akik tényleg eszenk, mégis vékonyak maradnak. Ahogy olvasgatom a cikkeket a hízókúráról és a fogyókúráról, a fogyókúránál ugye azt írják, hogy egészséges fogyás heti 0,5 - 1 kg, a hízókúránál viszont azt is írták már, hogy havi 0,5 -1 kg. Ebből is látszik, hogy sokkal nehezebb hízni.
42. herengtimea (válaszként erre: 41. - Smarty)
2008. szept. 18. 13:39

hát ez igaz!

a soványság ugyanolyan kellemetlen lehet mint a kovérség,sot hízni szerintem sokkal nehezebb mint fogyni,en ugyan nem szeretnék hízni,de emlékszem lánykoromban annyit ehettem amennyit csak akartam és minnél tobbet ettem annál jobb lett az anyagcserém,nem volt probléma az sem ha este tízkor teleettem magam,a súlyom mindig ugyanannyit mutatott 49 kg.nemis tudtam volna hízni,igaz én úgy éreztem magam jol,de mondjuk a lábaimat mindig is soványnak tartottam,de ezt inkább sportal lehetne megoldani,mert ha hízokúrába kezdenék akkor olyan nagy hasam lenne mint egy budha szobornak.

41. Smarty
2008. szept. 18. 13:31
Bármerre keresgélek a neten, fórumokon, portálokon mindehol többnyire csak a fogyókúrával foglakoznak. Pedig sokan vannak, igaz kevesebben, akik hízni szeretnének. Többször hallottam már vékonyoktól olyan véleményet, hogy velük senki nem foglalkozik, csak a fogyni vágyókkal. Sokukat megszólják, hogy anorexiásak, pedig a kóros soványságtól még azért messze vannak. Ti hogy látjátok ezt a kérdést?
40. adri25
2008. aug. 24. 16:36
Nekem az egyik barátnőm nagyon vékony volt,elkezdett vitaminokat szedni,és többet evett,így hízott.
39. kry84
2008. aug. 24. 16:32
Sziasztok!Én 41kg és 168cm vagyok.Nagyon szeretnék hízni,minimum 10kg-ot.Valakinek van valami jó tanácsa,tippje,hogy hogy csináljam?Eszem rendesen,de mégsem hízok.Már tök el vagyok keseredve,úgy nézek ki mint egy görcs.A 27-es gatya is nagy rám.Légyszi segítsetek.
2008. aug. 10. 14:47
Sziasztok én egy háromgyerekes anyuka vagyok és lefogytam 39 kilóra az idegileg nagyon kibuktam. Túl vagyok egy válláson és most éretségiztem munka és gyerekek mellett. Most, hogy minden stresz elmulott már 4kg-ot felszettem, de még kell híznom. Napontta többszőr keveset eszek még este kilenckor is vacsorázok. Tornászni és mozogni kell sokat.
37. ani114
2008. júl. 30. 12:30
Sziasztok!45kg vagyok 167cm magas nagyon szeretnék még vagy 7kg hizzni csak nem tudok sok mindent kiprobáltam már de nem megy.Tudna valaki nekem segiteni valami tanácsot adni?
36. szeregnyizsofia (válaszként erre: 28. - Vica28)
2008. júl. 6. 00:02
Szia!Én nagyon szeretnék kb 2 3 kg hizni 173cm és 48 kg .Te milyen hizokurát csinátál???????Én rendesen eszem ,de mégseem hizok gyors az anyagcserém.várom a válaszod hátha segítene rajtam.Köszönettel :Zsofi
35. dija
2008. jún. 5. 22:41

Sziasztok, én 156 cm magas és pontosan 38 kg vagyok,ez nagyon kevés. Mindenki megaláz ,hogy bizos nem etetnek,és ilyeneket vágnak hozzám.Szeretnék hízni. Ha van valami tippetek,kérlek írjátok le : D

kösszi

34. Csatlós Attiláné (válaszként erre: 28. - Vica28)
2008. máj. 18. 22:16
Mit jelent nállad a hizókúra,mit ettél leginkább?
2008. márc. 16. 17:33
nem tudok hízni! hiába eszek sokat és sokszor de egy deka se ragad rám! könyörgöm írjatok valamilyen hízokurás tippet! előre is köszönöm szépen!
2008. jan. 19. 10:55
ajanljatok nekem vlmi hizokurat.nagyon fontos lenne, kocc eloreis
2007. dec. 19. 20:47
Képzeljétek, híztam 3 kilót! :) Tiszta boldog vagyok! A mézkúrát ajánlom! :)
30. Vica28 (válaszként erre: 29. - Lilo83)
2007. dec. 3. 11:01
Sokat eszem,föleg este,és keveset mozgok.Háát lehet nem a leg egészségesebb igy,de nekem bevált.;)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook