Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízókúra fórum

Hízókúra (beszélgetős fórum)


1 2
29. lilo83 (válaszként erre: 28. - Vica28)
2007. nov. 21. 09:58

Szia!


Bocsi, hogy zavarlakd, de én 164cm vagyok 48 kg egy gyerek szülése után is. Elárulnád hogy sikerült hiznod?


Előre is köszi!!

28. Vica28
2007. nov. 15. 08:52
Sziasztok.Én 168cm és (már) 57kg vagyok.Februárba lex 1 éve hogy elkeztem hizukurát tartani.49kg-ról kezdtem,és itt tartok.:))
2007. nov. 14. 22:51

Sziasztok!


Én 180 cm magas vagyok és 69 kg. Na most akármennyire is hihetetlen én abszolút nem vagyok megelégedve a súlyommal. Kifejezetten zavar, hogy igen karcsú derekam van és mondták is páran, hogy a hasam is be van esve... Na most azt jó ha tudjátok, hogy én az a típusú ember vagyok, aki nagyon mellre szívja az ilyen beszólásokat és ezért elég törékeny az önbizlmam. Érdekelne a véleményetek, hogy ez a súly megfelelő-e ilyen magassághoz?


Annyit még elmondok, hogy kb 2 évig tartottam a stabil 65 kg-ot, aztán tanácsolták, hogy zabáljak mint egy állat (értsd: addig eszek amíg már vissza akar jönni) és így 2 hét alat feltornáztam magam 69 kg-ra. Fontos lenne a véleményetek, mert már 1 éve járok konditerembe (heti 4 alkalom) és igaz fejlődtem, de félek, hogy a testsúlyom miatt nem fognak tudni normálisan kialakulni az izmaim. (Nem Arnold Schwarzenegger akarok lenni, csak egy szép testalkatot akarok elérni :) )

A válaszokat előre is köszönöm!

26. Castellina (válaszként erre: 11. - Tonks)
2007. júl. 17. 10:15
Én 172 cm-esen 57 kiló voltam, mindenki azt mondta csont és bőr vagyok, hizzak egy kicsit. Ez a 45 kg nem beteges egy kicsit? Hogy érzed magad? Van energiád? Egyél sokat, szinte állandóan! Amikor sovány voltam, nekem az étvágyammal volt bajom, sose volt. Lehet, hogy kellene egy kicsit sportolni, mozogni, úszni, futni, hogy meghozza az étvágyat. Viccesen hangzik, de egy időben a Swarzenegger könyvéből vettem ki egy tömegnövelő étkezési tervet, azt próbáltam betartani. Nem bírtam étvággyal a rengeteg kaját. Egyél sok pizzát, sült krumplit, rizst, rántott húst, májkrémes kenyeret, ami beléd fér. Ha sprortolsz is mellette, akkor izmosodni fogsz és nem zsírként rakódik fel.
2007. júl. 17. 09:40
Pszichiátria...sajnos engem ott hízlaltak fel,most fogynom szükséges...
24. nyunyoanyo (válaszként erre: 23. - Ani26)
2007. júl. 17. 09:37
Köszi:)
23. Ani26 (válaszként erre: 22. - Nyunyoanyo)
2007. júl. 12. 18:45
Sport és jó sok evés. Szerintem ennél jobbat senki sem tud egészséges keretek között. Sok súlyzós edzés nagy súlyokkal, kevés ismétléssel és kevés aerob edzés kombinálva. Sok fehérje és szénhidrát. Amikor ezzel próbálkoztam felszedtem néhány kilót és egy kis izmot. Csak nagy kitartás kell hozzá, mert egyébként könnyen lemegy minden.
2007. júl. 11. 11:49
Sziasztok! Mindenhol csak a fogyókúráról lehet hallani,olvasni.Én speciel hízni szeretnék!Meg egy kicsit izmosodni:) Tud valaki valami jó módszert,amitől egészséges keretek között lehet hízni,izmosodni?Írjatok légyszi,köszi:Erika.
21. 5e67f791bc (válaszként erre: 19. - Mbr84)
2007. ápr. 1. 18:50
Te szegeny! Bar neha en is ugy erzem, mintha mindenki fogyni akarna itt a hoxan. :)
20. mandella (válaszként erre: 19. - Mbr84)
2007. ápr. 1. 18:48
:)))
19. mbr84
2007. ápr. 1. 18:46
miért is lenne népszerű ez az oldal a betegesen fogyni vágyók között, én naiv barom :D
2007. ápr. 1. 17:04
Peldaul ugy, ahogy a testepitok csinaljak a "tomegeles" idejen. Proteinsheke es enni hozza. Persze nem toltott kaposztat. Mert akkor csak hajas leszel. Viszont, ha izomtomeget szeretnel akkor ehhez is edzeni kell!
2007. ápr. 1. 17:01
nem valami népszerű ez a fórum... ;-)
16. mbr84
2007. ápr. 1. 14:15
nem mindenki akar, gyufaszál vékony lenni, én pl szeretnék 1 jót hízni,igaz, h nem 1nagykockahasat szeretnék,de pár kiló még jöhetne. a kérdés adott,hogyan hízzunk úgy,h ne dagi legyek,
2007. jan. 14. 20:07
Majd fogtok hízni ez idő kérdése... kb. 2 éve én is annyit ehettem amennyit csak akartam semmi nem jött fel rám.. végülis nekem tetszett az alakom akkor voltam a legvékonyabb, most sem vagyok kövér csak kezdek ki"körtésedni".. kezedek popsit növeszteni az pedig eléggé nem előnyös! Szóval szerintem időval majd hízni fogsz, csak türelem...
2006. nov. 5. 20:53
Én indítottam ezt a topicot. Már nem érdekel, hogy nem tudok hízni, sajna ilyen alkat vagyok. Elfogadtam magam ilyennek. Leszoktam a cigiről, helyette rágcsálok, eszegetem, de egy deka sem jött fel. Nem érdekel. Jó ez igy ahogy van.
13. jázmin7 (válaszként erre: 11. - Tonks)
2006. nov. 5. 20:44
Szerintem az a lényeg, hogy először méregtelenítsd a szervezeted. Ha ez sikerül, akkor fogsz hízni is. meg kell keresni mindig az okot, hogy miért nem hízol.
12. tonks (válaszként erre: 1. - Debóra)
2006. nov. 4. 15:00
szerintem normális atestsúlyod
11. tonks
2006. nov. 4. 14:59
én 172cm vagyok és 45 kg nem tudok hízni nem tud valaki olyan kúrát amibe le van írva pontról pontra a kaja
2006. nov. 2. 19:30

Sziasztok!

Nekem a nővérem jár hasonló cipőben. 162cm, és 41kg. Már van egy pici lánya, de sajnos a terhesség sem hozta meg azt a kívánt 7-8 kilót.:(

Én most kezdtem el foglalkozni aloe verás termékekkel és vittem neki egy pár készítményt, amitől lehet hízni, illetve egy olyat is ami a gyomrát és az idegeit teszi rendbe. A gyomra már nem fáj szerencsére, és remélem hamarosan megindul a hízás is. Ha lesz eredmény megírom nektek is hátha tudok valakinek segíteni.

9. Venes (válaszként erre: 5. - Debóra)
2006. nov. 2. 17:07
Ezt tutira tudom, hogy fel fog jönni. Eddig akiket ismerőseim közül abbahagyták a dohányzást, mind híztak. (Kivéve én nem.:))
2006. nov. 2. 17:05
lány koromban 56kg voltam,és 180cm magas!állandóan hizni akartam,de sehogy se jött össze!egésznap zabáltam,hizni akartam!:-)most meg!3gyerek után 71kg vagyok,baromi sok koplalás után!!!!sosem gondoltam volna,hogy még 100kg is lehetek,pedig voltam!!sokan mondják,sose gondolták volna,hogy én egyszer igy fogok kinézni!!ennyit a hizókuráról!:-)))
7. renata272 (válaszként erre: 5. - Debóra)
2006. szept. 28. 10:19
en ket hete szoktam le a cigarettarol megsem hiztam egy dekat sem, a cigi hianya miatt egesz nap ragcsalok. Hatha ilyen modon szedek magamra egy kicsit
6. renata272 (válaszként erre: 2. - Venes)
2006. szept. 28. 10:17
sziasztok
2006. júl. 24. 08:05
Az a baj, hogy dohányzom, ezért ha nem tudok enni akkor rágyujtok. Le kéne szoknom, akkor biztos feljönne pár kiló.
2006. júl. 24. 05:04

Na pl. a reggeli kihagyása elviekben már nem jó dolog. Nem lenne szabad, ki kellene használni, hogy akkor azt eszel, amit akarsz (kb).

Szerintem ez az étkezés a fogyózóknak való, persze nem tudom, hogy milyen adagot veszel magadhoz. Meg tudom, hogy a te szervezeted ehhez van szokva és neked így esik jól, de ha hízni akarsz, akkor mondjuk a vacsorás is legyen valami ,,súlyos". Jah és persze ne hagyd ki a reggelit, napközben meg nassolj, így elkerülhetetlen, hogy fel ne szedj pár kilót.

2006. júl. 23. 22:03
Reggelizni általában nem szoktam. Kávéval kezdem a napot. Ebédelek rendesen, ami általában főtt étel, és vagyorára csak valami könnyű. Szóval szerintem ez elég kevés, ha dolgozom akkor néha elfelejtek enni. Ha ideges vagyok, akkor fogyok, mivel nem tudok enni. Aztán ha minden ok. akkor visszaszedem azt a pár kilót amit leadok, de többet nem sikerül sohafelszednem.
2006. júl. 23. 21:56

Milyen egy napi étkezésed? Vannak olyan ételek amiket kihagysz vagy nem szeretsz?

Szerintem egyébként ez a magasság és hozzá a súly nomális.

2006. júl. 23. 20:11
Akármerre járok a neten mindenhol csak fogyókúrás témák vannak. Én l67 cm magas vagyok és 51 kg. Szeretnék egy picit hízni, de nem megy. 2-3 kg. fel-le ugrál. Több nem. Segítsetek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook