Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hivatásos anyaság.Otthon maradni három v. több gyermekkel, vagy visszamenni dolgozni? fórum

Hivatásos anyaság.Otthon maradni három v. több gyermekkel, vagy visszamenni dolgozni? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 15. 08:05
Én is nagyon szeretnék itthon maradni, pláne, hogy eddig a munkahelyekkel nem volt túl nagy szerencsém, mindig volt valami baj.
2009. szept. 14. 18:55
Annyira örülök ezeknek a véleményeknek,mert nekem minden álmom otthon maradni a családért.Még akkor is,ha kevesebb pénzzel jár.Csak tudjátok amikor beszélgetek anyukákkal,hát .... A véleményemmel sokszor egyedül maradok,egy két kivétellel.
2009. szept. 14. 17:12
én otthon maradást javasolok ha egy mod van rá mert a gyerekekkel foglalkozni ülni mellettük metérül majd késöbb talán... és az igaz pénz kevesebb de egy otthon levő anya olyan biztonságos otthont tud varázsolni ami mindennel felér...-ez egy nagypapa vélemény itt
2009. szept. 14. 15:45

Sziasztok!


Még nekem sincs gyermekem, de legalább kettőt szeretnénk majd.

Ha anyagi lehetőségeim engednénk én biztos, hogy otthon maradnék,mint főállású anyuka.

Sajnos az anyagi hátterét ennek nem ismerem, ezért nem is tudok többet nyilatkozni ebben az ügyben, de mondom , ha tehetném én tuti otthon lennék!

15. T.Orsa
2009. szept. 14. 15:23

Sziasztok!

NEkem még nincs gyerkőcöm,de 3at szeretnék,és az az álmom,hogy nem megyek vissza dolgozni,amíg nem muszáj.:-)

Ahogy írtam,ez sajnos álom marad.

Talán megoldás lehetne egy otthon végezhető munka.

14. e799f80651 (válaszként erre: 12. - Mariann7533)
2009. szept. 14. 15:08

bizony,

most mit csinált volna otthon egyedül 4 bárányhimlős beteg gyerek?

nekem az volt a szerencsém hogy koliba voltam és nem otthon, csak így én nem estem át rajta

2009. szept. 14. 15:06
Sajnos nincs biztos háttér, mert jelenleg csak a férjem dolgozik és ugye manapság ritka az aki be van betonozva a munkahelyére. Ha Pesten laknánk biztos elküldeném a BKV-hoz dolgozni :-DDDDD
12. Mariann7533 (válaszként erre: 11. - E799f80651)
2009. szept. 14. 14:57
És ugye,hogy milyen jó volt az,hogy anyukád otthon volt,és ápolta őket?
11. e799f80651 (válaszként erre: 7. - Mariann7533)
2009. szept. 14. 14:54

igen igazad van

gondolj bele hogy mi volt amikor én kivételemmel mind a 4 tesóm bárányhimlős lett, még jó hogy anyu nem dolgozott

10. Mariann7533 (válaszként erre: 8. - Sutoczkine)
2009. szept. 14. 14:54
Értem.Hát itt a dillema.Kevés pénzért otthon,vagy visszamenni több pénzért,de a biztos háttér nincs meg?
2009. szept. 14. 14:53
Ha visszamehetnék oda,ahol dolgoztam szülés előtt,akkor ez nem lenne kérdés..De így,biztos nehéz lesz találni 3 gyerekkel olyat,ami időben is megfelelne.
2009. szept. 14. 14:52
Nem éri meg szerintem hivatásos anyának lenni. Túl kevés pénz jár érte. Én még azért nem megyek dolgozni, mert szeretnénk jövő nyáron összehozni a másik babát.
2009. szept. 14. 14:46
Hát ezért dillemázok én is.Mert szeretném ha a gyerekeimnek biztos háttere lenne,ha betegek itthon ápolhassam őket,mindenben amiben kell mellettük állni,és minden fontos pillanatuknál ott lenni.Biztosítani itthon azt,hogy finom és normális ennivaló legyen,hogy rend legyen.Ha nyolc órában visszamegyek,akkor mindezt nem hiszem,hogy meg tudom teremteni.
2009. szept. 14. 14:39

én csak a másik oldalról tudok hozzászólni, anyum

hivatásos anya 5-en vagyunk tesók és nem ment vissza dolgozni mikor öcsém elment oviba, valakinek mindig szüksége volt van rá, hol ez beteg, hol az, menni ide menni oda, ezt egy munkahelyen nem szeretik, azért ő is megpróbálta, de nem ment

de az is igaz hogy sokkal nehezebb úgy megélni és mikor az öcsém már nagyobb lesz akkor már tuti hogy megy dolgozni

2009. szept. 14. 14:36

Én egyenlőre maradtam,jövőre kezdjük az ovit.Még kihasználom ezt az egy évet otthon vele,aztán már úgysem babázok többet...

Utána meg keresgélhetek,visszamenni nem tudok a régi helyre.

4. Mariann7533 (válaszként erre: 3. - Sutoczkine)
2009. szept. 14. 14:34
Mármint otthon maradni,vagy menni?
2009. szept. 14. 14:30
Jó kérdés én is ezen gondolkozom. Viszont én tudom, hogy nem éri meg.
2009. szept. 14. 14:30
Nekem a harmadik gyermekem most mult 1 éves.Szívem szerint,amikor oviba indul három évesen,akkor visszamennék dolgozni,de csak 4 órás munkába,ami nem biztos hogy lehetséges.Várom olyan anyukák hozzászólásait,akik már döntöttek így vagy úgy,és hogy miért érdemes egyik vagy másik mellett dönteni.
2009. szept. 14. 14:28
Hivatásos anyaság.Otthon maradni három v. több gyermekkel, vagy visszamenni dolgozni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook