Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel a szellemekben? fórum

Hiszel a szellemekben? (beszélgetős fórum)


134. 5cb4354c81 (válaszként erre: 125. - Zizisicc)
2008. jan. 7. 16:29

Én nem tudtam eldobni a papám bőrkabátját egy ideig(sajnos már nincs meg). De van egy szalvéta, és egy régi tíz forintos, ami ennek a kabátnak a zsebében volt. A mamámnál pedig megvan még az órája, és a pénztárcája.

Bár a mamám azt mondta, ő nem álmodott róla a halála után sem, és azóta sem. Meg arról sem mesélt, hogy visszatért volna, vagy valami. Mondjuk a mamám ne is hisz az ilyen dolgokban.

133. af77ad6efb (válaszként erre: 127. - Zizisicc)
2008. jan. 7. 16:21

ez szép ...ENERGETIKAI LÉNYEK.....

tök frankó.

132. Angyal89 (válaszként erre: 131. - Fa3d5b4d84)
2008. jan. 7. 16:21

Szerencsés vagy.Én soha nem éreztem még h anyukám bármikor is melettem lett volna,talán haragszik rám...

Tudom megidézni,meg nem szabad avgyis nem jó ötlet,de én szeretnék vele "találkozni"

2008. jan. 7. 16:18

Kedves Angyal!


Amit írtam, ébren voltam, amikor tanácsot kaptam a nagypapámtól. Érdekes volt, mert nem láttam őt, csak éreztem a jelenlétét. Azt is tudtam, hogy ő az. És nem kértem a tanácsot, hanem kaptam. Jött. Figyelmeztetett, és még éppen idejében. Nagyon érdekes volt.

2008. jan. 7. 16:16

Kedves Zizisicc!


Elrendezni talán velük nem kell semmit, mert rajongva szerettem őket/és viszont. A nagypapámat nehezen tudtam elengedni, mert váratlanul halt meg, de még 1997-ben. A nagymamám pedig nemrég ment el, tőle el tudtam köszönni. A halála előtt nem lakott abban a házban.

Viszont a magánéletem lett olyan, hogy talán segítségre szorulok, illetve néha hajlamos vagyok sodródni az eseményekkel, és ezért elkelne a segítség, fogalmam sincs. Remélem, kiderül...

Mindenesetre - most már - az arcok nem keltenek félelmet bennem. Csak ott vannak...

2008. jan. 7. 16:16
Amuyg miért van az h némelyikünknek megjelennek valakinek meg nem?
2008. jan. 7. 16:15
Kaptam tegnap 1tanácsot hogy gondoljak anyukámra és kérjem az őrangyalomat h jelenjen meg álmomban,de sajnos semmi sem történt,pedig nagyon erősen koncentráltam
2008. jan. 7. 16:11
Ugyanúgy energetikai lények
2008. jan. 7. 16:04
a szellemekben nem de az angyalkákbqan igen...
125. Zizisicc (válaszként erre: 124. - Fa3d5b4d84)
2008. jan. 7. 16:01
Visszajöhetnek azért, hogy segítsenek, vagy mert akkor van lehetőség elrendezni valamilyen befejezetlen ügyet. Energetikeilag ragaszkodhatnak a házhoz, különböző tárgyakhoz. Ezért szokták azt mondani, hogy haláleset után nem célszerű megtartani az elhunyt dolgait, tárgyait, ágyát stb.
2008. jan. 7. 15:48

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleményetekre... Én mostanában nem álmodok szellemekkel. Régebben viszont megtörtént. Sőt egyszer akkor is kaptam tanácsot, figyelmeztetést a nagypapámtól, amikor ébren voltam. Most viszont megjelent a nagymamámmal és annak az apjával együtt. Nem vagyok sem őrült sem paranoiás, egyszerűen három arc van az antikolva festett fürdőszobaajtómon. Anyám is felismerte a szüleit és a nagyapját és sorolta, hogy ki kicsoda.

Miután megnézte, a barátnőm azt mondta, hogy többet nem jön hozzánk.

Tudnotok kell azt is, hogy a ház, amiben lakom, valamikor a nagyszüleimé volt.

Csak tudnám, miért jöttek vissza..?

123. Zizisicc (válaszként erre: 122. - 5cb4354c81)
2008. jan. 7. 15:09

Ha álmodban mosolyog vagy elköszön, már meg is van a válasz. De nem biztos, hogy álomban kapod meg, lehet, hogy jön egy érzés, amitől megnyugszol, és tudod, hogy megtörtént! :o)

Az álmok nagy részt rólunk szólnak, a mi hozzáállásunkat, gondolatainkat, félelmeinket, tudatalatti tartalmainkat tükrözhetik bizonyos dolgokhoz, személyekhez. Ha ilyen szemmel nézed, lehet, hogy magad is rájössz a jelentésükre. Hiszen a Te jelképrendszered! :o)

122. 5cb4354c81 (válaszként erre: 121. - Zizisicc)
2008. jan. 7. 14:43

Köszönöm amit írtál. Meg fogom próbálni, de annyira jó lenne, ha választ is kapnék rá valahogyan, hogy nem haragszik.

Nem tudsz valakit aki ért az álmokhoz? Mert az oké, hogy miért álmodtam vele sokszor, de hogy jelentenek-e valamit ezek az álmok, hiszem mindegyikben van egy közös pont.

Mondjuk mostanában nem álmondtam róla. Sajnos.

Kb egy hónapja utoljára, és azelőtt már elég rég.

Egyébként sokszor várom este azt, talán ma róla fogok álmodni, és újra láthatom. Igen, ez miatt jó róla álmodni, hogy láthatom.

121. Zizisicc (válaszként erre: 120. - 5cb4354c81)
2008. jan. 7. 14:27

Szia Mirmil!

Igen lehet az is! A 114-ben már leírtam röviden, hogy mit lehet ilyenkor csinálni. Az, hogy ő már nincs itt testben nem jelenti azt, hogy nem érzékel téged. Egyszerűen magad elé kell képzelned, és vagy gondolatban, vagy akár hangosan mond el neki, ami elmaradt stb. stb. Kérj bocsánatot, és tudd, hogy megbocsájt! Búcsúzóul megölelheted, a lényeg, hogy bocsásd útjára, mert már nem itt van a helye.

Az sem hülyeség, amit a lányodról ill. apádról írtál, létezik ilyen, ez is előfordulhat, de lehet hogy nem így van ebben az esetben. De nem is lényeg, hogy tudjuk!

2008. jan. 7. 13:43

Sziasztok! Nagyon jó olvasni, amket itt írtok.

Zizisicc: Talán az lehet, az elvarratlan szál, hogy nem tudtunk egy mástól elköszönni? Szerdán még náluk voltam, de nem beszélgettünk sokat, csak odaszaladtam adni neki egy puszit, amikor jöttem el tőlük. Aztán pénteken reggel megtette.... Én csak szombaton tudtam meg, mert pénteken reggeltől estig dolgoztam, első napom volt egy új munkahelyen, és a telefonom egész nap ki volt kapcsolva.

Van nagyon sok dolog, ami bánt vele kapcsolatban, és soha nem tudtam neki elmondani. Írtam neki rengeteg verset, amiben bocsánatot kértem tőle, de ez sem vigasztalt meg. Úgy érzem, akkor tudnék megnyugodni, ha mégegyszer beszélhetnék vele, és elmondhatnék neki mindent, és tudnám azt, hogy nem haragszik rám.

Mert egyébként imádtuk egymást, de voltak dolgok, amivel megbántottam.

Amikor kiderült, hogy terhes vagyok a lányommal(15 hetes terhes voltam, és visszaszámolva, a halála után, 3 hónappal estem teherbe), arra gondoltam, nincs ez véletlenül, hoyg nem derült ki időben a terhességem, mert akkor lehet, hogy elvetettem volna, és végig az járt a fejemben, biztos a papám akar ujjászületni a gyermekemben. Jaj, most nehoyg hülyének nézzetek, de annyira nem tudtam elfogadni azt, hogy meghalt.

A kislányom, természetében nagyon hasonlít a papámra (ő nem a vérszerinti papám volt, anyut intézetből vették ki a nagyszüleim), az is lehet, hogy csak azért látom így, mert így szeretném látni. De nagyon jó eljátszani a gondolattal, hogy....

Én mint írtam, rengetegszer álmosom a papámmal, és nem fekszabadult, boldog álmok, de amikor felébredek, mindig boldog vagyok, hogy velem volt álmomban.

119. Biabig (válaszként erre: 109. - Angyal89)
2008. jan. 7. 12:48
Sziasztok. Bocsi, de tegnap már nem hagytak a gyerekek itt ülni tovább. Régebben én sem tettem, de pont itt a hoxán kb 2 hónapja ajánlotta valaki és írta le, hogy ő szokta kérni az őrangyalát erre-arra. Hát én is kipróbáltam. Lehet, hogy már pszichésen is de nekem bejöttek általában a kérések. Szóval. Rendesen mintha valakivel beszélnél, hangosan kérd meg, szólítsd meg és hidd is, hogy hallja. Mondd, hogy segítsen téged ebben, mert nagyon nagyon szeretnéd, de mondd is ki, hogy mi az, ismételd el, írd körül. Pl. én tegnap arra kértem, hogy legyen a kisebbik gyerekemmel éjjel mert már napok óta nem alszik és le vagyunk fáradva teljesen. Vigyázza az álmát éjszaka, de erre megkértem külön az ő őrangyalát is. Hát a lényeg az hogy este 9-től, reggel fél 7-ig aludt mint a bunda. Persze most mondhatják többen , hogy mert már ki volt fáradva, de azért jó egy kicsit hinni ebben. Mostanában többször kérem, mással kapcsolatban is. Pl.hogyha nem találok valamit ami nagyon kellen és mutassa meg, segítsen emlékezni hogy hol van és meg is találom. Meg sok más, de nem írhatok ennyit.
2008. jan. 6. 22:08
Neked is! :o)
2008. jan. 6. 22:07
Remélem sikerülni fog!:)Szép álmokat!
116. Zizisicc (válaszként erre: 115. - Angyal89)
2008. jan. 6. 22:05
Igen, lát, hall. De el kell őt engedned! Ez nem jelenti azt, hogy elfogod felejteni őt, csak fájdalom nélkül tudsz majd gondolni rá!
2008. jan. 6. 21:59
köszönöm a keves szavaidat,most megis könnyeztem.Akkor azt monod h ha nem is látom és érzem attól ő még itt van velem?
114. Zizisicc (válaszként erre: 113. - Angyal89)
2008. jan. 6. 21:56
Akkor egyszer, amikor nyugi van körülötted, képzeld magad elé, és mondd el neki mindazt, amit szeretnél, beszéld meg vele, amit szeretnél, elmondhatod neki mindazt, amit most érzel, vagy amit gondolsz róla, azt is , amit 6 évesen éreztél, amikor "itt hagyott", ha neheztelsz rá, vagy magadra, akkor bocsáss meg neki, vagy magadnak, ha úgy érzed, hogy bocsánatot akarsz kérni, akkor kérj bocsánatot .... aztán búcsúzz el tőle, és engedd elmenni!
2008. jan. 6. 21:49
Lehet h igaza van,de ezt én a mai napig nem tudtam feldolgozni,sose tudtam őt igazán megölelni és nagyon hiányzik.Néha jo lenne ha még itt lenne...
112. Zizisicc (válaszként erre: 107. - Angyal89)
2008. jan. 6. 21:45
Általában akkor szoktak álmodni eltávozott hozzátartozókkal, ha van még valami elvarratlan szál köztük. Szerintem ezt ne erőltesd. Ha kell, megtörténik. Megölelni a képzeletedben is megtudod. Inkább bocsásd az útjára, engedd el! :o)
2008. jan. 6. 21:38
Azért olyan sok emlékem nincs mert rengeteg időt volt korházban is és nem angyon emlékszem már olyan dolgokra maiket együtt csináltunk volna
2008. jan. 6. 21:31
6 éves gyerekben már sok emlék megmarad.Gondolj rá erősen és akard nagyon erősen és próbáld meg felidézni az arcát az alakját a hangját.Mindezt lefekvés előtt vagy napközben is akár.
109. Angyal89 (válaszként erre: 108. - Biabig)
2008. jan. 6. 18:16
De hogy kérjem meg az őrangyalom?
108. Biabig (válaszként erre: 107. - Angyal89)
2008. jan. 6. 17:38
Egy barátnőm anyukája is már kb 10 éve meghalt, de összesen kétszer álmodott vele. Nem tudom ez hogy működik de nekem jó ha vele álmodok. Néha este lefekvéskor erősen rá gondolok, de nem akkor hanem utána pár nappal álmodok vele. Lehet, hogy nincs köze semmihez. Lehet, hogy nagyon kicsi voltál. Anyukám se álmodott az apjával, ő 12 volt mikor meghalt. Én viszont már 32 amokot a dédim elment, sőt én vele nőttem fel szinte. Sokáig együtt laktunk azért. Talán kérd meg az őrangyalod, hogy hozza el az álmodba egy ölelésre. Csak 1 ötlet :)
2008. jan. 6. 16:53
Olyan furcsa,hogy itt irjátok hogy álmodtok velük.Nekem anyukám 12éve halt meg akkor voltam 6éves de soha nem álmodtam vele talán egyszer.Pedig sokat gondolok rá és semmi.Pedig jo lenne ha legalább álmomban megtudnám őt ölelni..:'(
106. Biabig (válaszként erre: 105. - 5cb4354c81)
2008. jan. 5. 21:24
Hú ez elég kemény álom. ( a temető, sír ) El is hiszem, hogy nyugtalanít. Az az igazság, hogy mióta itt írogatok, rá kell jönnöm, hogy szinte mindennek oka van. Értem ezalatt, hogy az én nagyapám (anyukám apja, de én még nem éltem) is öngyilkos lett, lehet hogy ő sem nyugszik emiatt és ilyenkor elgondolkoztat, hogy pont itt és pont olyannokkal kerülök össze akivel még ha ici-pici is de valami hasonlószerűség van az életben. Én nagyon sokat gondolok a dédimre talán ezért is álmodok vele sokat, mert közel állt hozzám. Te meg ezek szerint azért gondolsz rá sokat, mert magyarázatot keresel. De a halottlátó nem általánosan az öngyilkosokra vonatkoztatott, hanem olyanokra akik pl bűnözők, csalók stb.
2008. jan. 5. 19:10

Ja, és az én papám öngyilkos lett, nem természetes halállal halt meg. Sajnos! És amire választ szeretnék kapni, az az, hogy miért?

És az álmaim sem voltak vidámak. Mindig jó volt, hogy ott volt, vele lehettem, de valahogy soha nem volt olyan vidám hangulata az álomnak. Ja, és soha, egyetlen álmomban sem mosolygott, csak a legutóbbiban, amit pár hónapja álmodtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook