Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel a szellemekben? fórum

Hiszel a szellemekben? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
194. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 192. - Vmágika)
2008. máj. 27. 17:06

Figyelj te Némber! :D


Van az úgy, hogy nem körülötted forognak a gondolataim....... :D

Lássuk be, ezen a site-on is kiválóan működik a zéró tolarencia. Közben beleolvastam a Titok c. topicba is, lássuk be, nem sokat agyalsz azon, hogy fogalmazz olyan finomat, hogy egyesek ne érezzék magukat sértve.


Én nem vagyok annak a könyvnek a PR. managere, a filmet kifejezetten túlamerikanizált bénaságnak tartom, amelyben pont a lényeg vész el. A könyv egyike a soknak a könyvespolcomon. De valamire nagyon felnyitotta a szemem.


Azóta eldöntöm, hogy mit akarok és az történik. Bármilyen bagatell, ha szükségem van pénzre, akkor éppen akkor "beüt" egy üzlet, amelyen éppen annyit keresek, amire szükségem van. Ha azért bárki hülyének néz, tegye. Nem attól lesz pénz a számlámon, mert kigondolom és majd valaki utal, hanem nyilván az összes idegszálam azt "szervezi" és a lehetőségek közül éppen az fogom kiválasztani, amivel arra az eredményre jutok, amire szükségem van. Remélem, érthetően sikerült elmondanom.


Engem nem olyan könnyű megsérteni :DD

193. Klimpírozi (válaszként erre: 191. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 27. 16:51

szellemek, energiák...a gyerek szobájában a "valamik" másképp működnek, az ingám fordítva dolgozik,gyereloem nemn szeret ott aludni, ott lenni...valami van:))


KeA...te nem tanulni mentél?????

192. vmágika (válaszként erre: 191. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 27. 16:17

Hitért,vallásért,vagy akárminek is nevezzük még nem hülyéztem le senkit,ha ezt nekem céloztad.

Én hiszek abban,hogy mindenkinek megvannak a saját gondolatai,kapaszkodói,elvei,szokásai.És én ezt nagyon is jónak tarom és ami méglényegesebb,el is fogadom a másként gondolkodást.

Általában akkor kezdek el fikázni,ha már engem is lefikáztak!

Mivel engem sem hülyéztek le ezen a fórumon,mert nem hiszek a szellemekben,én sem vágtam hasonlóval vissza.Inkább elpoénkodom.:)

Szokott lenni a Discovery-n szellems műsor esténként,abba is néha belenézek,mert kíváncsi vagyok,csak az a gond,hogy nagyon beszari vagyok, és ha már jön a sejtelmes zene,elkapcsolom.Az X-aktákat sem bírtam soha.:)Pedig abban több a valószerűtlen dolog.KeA,ha ebben egy csöpp célzás sem volt,akkor bocsi,bár nem árt,ha mások is megtudják,hogy miként vélekedek a különbségekről.Ha meg volt,akkor meg legalább nem írtam ennyit fölöslegesen.:)))


Szia ☺

191. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 190. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 27. 16:04

Inkább nem. Biztosan jön majd valaki, aki szerint hülye vagyok, mert ilyesmiben hiszek.

Később majd priviben elküldöm.

190. 1eb84e4bad (válaszként erre: 189. - Vmágika)
2008. máj. 27. 15:59
:-))) Azért nem kell elmenni:-)))
189. vmágika (válaszként erre: 188. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 27. 15:25

ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Akkor már tűzök is el innen!!:)

Amúgy köszi a felvilágosítást!:)

188. 1eb84e4bad (válaszként erre: 184. - Vmágika)
2008. máj. 27. 15:14
És a magyarázat: a szellemek energia-lények, vagy energiazónák, ki hogy nevezi őket. Mivel energiára van szükségük, oda mennek, ahol ebből sok van. Ha valaki rájuk gondol, vagy sokat foglalkozik velük, ott sok lesz az energia, és ők ezt megérzik, ezért mennek oda. Tehát aki nem hisz bennük, az minden valószínűség szerint nem fog találkozni ilyenekkel. Hacsak nem olvasgatja rendszeresen ezt a fórumot ;-)
187. 1eb84e4bad (válaszként erre: 183. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 27. 15:12
Leírod mi történt?
186. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 184. - Vmágika)
2008. máj. 27. 09:54

Jó a kérdés, de nem hiszem, hogy a kettő között van összefüggés. De ezt sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom.


Nem hiszem, hogy hatással van rájuk az, hogy mi mit hiszünk és mit nem.

2008. máj. 27. 09:35
Hiszek abban,hogy a halottaink vissza járnak.Igazából ez a tény akkor tudatosult bennem amikor kisebbik lányommal terhes voltam.Éjszaka volt rengeteget mocorogtam már nem tudtam aludni,csak pihegtem amikor megjelent a szobánkba párom nagymamája aki már akkor 6 éve,hogy elhunyt.Megsimogatta a pocakomat utána pedig páromat mosolygott egyet és elment.Azóta még szülés előtt pár nappal láttuk,azóta mostanában nem.
184. vmágika (válaszként erre: 183. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 27. 09:28

Na jó,de ezt mivel lehet magyarázni?Lehet,hogy velem azért nem történnek ilyen dolgok,mert én nem is hiszek bennük?

Gondolom a lélekvándorlásban is hisztek.

183. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 179. - 1eb84e4bad)
2008. máj. 27. 09:23
Volt már olyan, hogy halálra rémültem, pedig reggel 9 volt, napsütésre ébredtem. Mozdulni sem tudtam, hang sem jött ki a torkomon, úgy éreztem megbénultam. Kétszer történt meg, tudom, hogy nem álmodtam.
182. vmágika (válaszként erre: 181. - Fa3d5b4d84)
2008. máj. 27. 09:21
Köszi a választ.Azt hiszem továbbra sem szeretnék hinni bennük,talán nyugodtabb is így az életem!:)
181. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 180. - Vmágika)
2008. máj. 27. 08:59

Azt mondják, hogy azok érzik fokozottabban a jelenlétüket, akik hisznek benne. Valamiért őket találják meg.

Én hiszek benne, illetve tudom, hogy léteznek.

Nem tudom ezt másként megfogalmazni. Érzem a jelenlétét. Mintha valaki állna vagy ülne mellettem, de mégsem látok senkit.

2008. máj. 26. 13:36

Mégis honnan lehet érezni a szellem jelenlétét?Aki nem hisz benne,az is megtapasztalhatja?

Állati tudatlan vagyok a témában és bevallom,hitetlen is!

2008. máj. 26. 13:19
Ti, akikkel ilyenek történnek, nem féltek? Olyan, mintha természetesnek vennétek ezeket a dolgokat... Irigyellek benneteket! Én már a fórum olvasásától is para vagyok...
178. Hannici (válaszként erre: 177. - Csillubaba)
2008. ápr. 2. 20:31
Nem mesélnél el pár dolgot hogy mik történtek veletek mikor édesapád meghalt?Engem érdekelne.
177. csillubaba (válaszként erre: 176. - Fa3d5b4d84)
2008. márc. 31. 17:10
Én nem nézlek hülyének és nem Te vagy az egyetlen aki ilyen dolgokat tapasztalt, megnyugtatlak. Nekem apám halála után 2 hónapig "zajlottak otthon az események " , utána végleg abbamaradt. Szerintem akkor ment el Apu végleg. Hogy mik történtek? Túl hosszú lenne leírni, de nem csak én észleltem, hanem a család másik 2 tagja is, akik addig sose hittek ilyen dolgokban.
2008. márc. 31. 09:25

Hűha, ez érdekes történet.

Az, hogy én hiszek a szellemekben és a halál utáni életben, nem is kifejezés. Tudom, hogy létezik!

Nekem az asztrológusom is kihozta, hogy a hetedik érzékem túl fejlett, és olyan dolgokra is felfigyelek, amin mások tovább siklanak. Úgy fogalmazott, hogy a tarkómon is szemem van. Hát, tényleg tapasztalom.

Szoktam érezni a jelenlétüket, és az érzés intenzitásából, jellegéből tudom, hogy ki az, aki rossz és ki az, aki jó. Ha jó, abszolút nincs bennem rossz érzés, hűvös, hideg levegőt érzek. Ha rossz, akkor olyan, mintha satuba lennék szorítva, mintha valaki ülne a mellkasomon. Ilyenkor legtöbbször hangok is kísérik a jelenlétét. Iszonyú rossz...

(Lehet, hogy most egy páran kiakadnak és hülyének néznek, de ez van)


Egyszer pl. arra ébredtem, hogy nagyon fázom. Kis idő múlva a konyhaszekrény ajtaja csapódott be akkora robajjal, hogy a poharak is összekoccantak benne. Nagyon féltem.

175. Hannici
2008. márc. 30. 16:36

Sziasztok. Nagyon jó titeket olvasni de látom már egy ideje kihült ez a téma. Sokan írtak h tudnának mesélni akkor miért nem teszik?

Én azóta hiszek bennük amióta a nagytatám halt meg(öngyilkos lett,az ereit vágta fel),és másnap éjszaka vagyis pontosabban hajnalba arra ébredtünk anyummal meg apummal hogy a videó bekapcsolt úgy mintha a szalagot fűzné be de persze nem volt benne kazetta,és ugy égtek a videón a lámpák mintha elindult volna egy film,de ez egy rövid idejig tartott és kis is kapcsolt.Elég érdekes volt és nem mondhatni h hangosan történt de mindenke egyszerre felkapta a fejét.Persze egyszobában aludtunk mert én féltem egyedül aludni.Hát velem ez történt,és tudom h ezzel valamit üzent de erre azóta sem tudok rájönni hogy mit.Lehet h valamit meg kellett volna nézzünk vagy valamit megkeresni a lakásban vagy igazából nem tudom.

Amugy ő kb.hajnapba vágta fel az ereit,és én meg is álmodtam.Pontosabban azt álmodtam h a mostani nagyimmal aki még él ott ültünk a nagytatám szobájában az ágyon és a nagyim azt mondta h mennyek be a másik szobába mert meghalt valaki.Akkor elindultunk a másik szobához és mikor odaértünk azt láttam h középen fekszik egy koporsó de ezután fel is ébredtem.Nem szántam neki nagy jelentősséget de reggel mikor csörgött a telefon h mit történt akkor rájöttem h ő így tudatta velem h megalt csak én nem jöttem rá.Vgayis én így gondolom.

2008. márc. 10. 11:52
Igen! Nálunk is van egy érzem de nem bánt.
2008. márc. 7. 15:06
Szellemek?Szerintem a gonoszság angyalai sokmindent elő tudnak idézni..tudnék mesélni róla,megtörtént eseteket,de ezek nem elhunyt személyek lelkei,csak annak vannak beállítva...
2008. márc. 7. 07:08
Igen, de nem jutott eszembe, hogy félnem kellene tőlük. Nekünk is megvan a magunk dolga, nekik is, a kettő csak ritkán közös... Igaza van Zizisicc-nek (144.hozzászólásban), hogy csak keveseknek van jogosítványuk kapcsolatba lépni velük. Úgy gondolom, ha mindenki benn marad a "kompetencia" határain belül, akkor nincs mitől tartani :)
2008. febr. 20. 18:16
nem mondom, hogy hiszek, de inkább nem szórakozom velük.
170. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 168. - Direne)
2008. febr. 20. 14:45
Mesélj!
169. I 35 (válaszként erre: 167. - 61e5310fec)
2008. febr. 20. 14:41
Én is így vagyok velük.
168. direne
2008. febr. 20. 14:38
Hajaj, tudnék mesélni!
2008. jan. 19. 19:54
Én is hiszek bennük,sajna volt már részem furcsa dolgokban...egyébként én félek is tőlük nagyon...
2008. jan. 19. 19:50
igen
165. fényvándor (válaszként erre: 155. - Kisböbe)
2008. jan. 16. 20:19
Ez attól függ hogy hagyja-e megmutatni magát vagy nem.Vannak akik Látók ők többnyire képesek látni,attól függ hogy mennyire gyakorlottak...
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook