Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hiszek a reinkarnációban fórum

Hiszek a reinkarnációban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 22. 21:07
Már előző életemben se hittem benne.
19. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 21. 22:17

az ujjászületéssel az a probléma, hogy a mostani való életemben nagyon jól kell viselkednem...a kutyámmal megbeszéltem,(miközben finomat kapott),ha ő lesz a gazdám én meg a kutyája, akkor emlékezzen rendesen...azt még nem tudom, mit szólnak majd az agyoncsapott büdös kerti poloskák, ha hernyóként születek újjá, és pont szembejönnek?

...teljesen tanácstalan vagyok...

18. baa1be2f84 (válaszként erre: 17. - Enissa)
nov. 21. 22:07
Látom szeretsz provokálni
17. Enissa (válaszként erre: 4. - Baa1be2f84)
nov. 20. 18:01
Bocsánat, csak most az futott át az agyamon, neked tuti magyartanárnak kell majd újraszületned. Ennek a helyesírásnak, muszáj lesz nekiugranod még egyszer. Tudod olyan hiteltelenné válik így minden bölcseleted.
16. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Baa1be2f84)
nov. 20. 16:47
nekem kedvencem volt a Dionüszosz.
15. tumbo2 (válaszként erre: 11. - Baa1be2f84)
nov. 20. 16:45
isten ments nekem elég volt egy élet.mikor írták,hogy az egyiptomiak szerint a túlvilágon mindenkinek lesz földje,sört is főzhet. nane,meg ott is dolgozni kell?
14. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 16:06

Van egy nagyon jó könyv sok érdekes történettel.Én könyvtárból hoztam ki nemrégen.

Olvasd el.


Horváth Andrea

Karma és reinkarnáció - Miért kell újjászületnünk?

nov. 20. 15:55
gondolom
nov. 20. 15:55
ha nem gondolod ott marad a mennyországban
nov. 20. 15:55
de úgyan úgy hiszek istenben Jézusban stb a mennyországban szerintem mindenki kap válasz lehetőséget hogy újra akar e születni hogy valamit jóvá tegyen vagy ilyesmi
nov. 20. 15:52
csak ez a Biblia minden sz#r ságot ír nem bűn szerintem a jóslás sem sokan ezek miatt nem hisznek pár dologban amit le írtam
nov. 20. 15:49
pedig ezek léteznek isten létezésére sincs bizonyíték? mégis többen hisznek benne mint ezekben ha isten létezik ezek a dolgok pl szellemek reinkarnáció stb szóval minden természetfeletti miért ne létezhetne? pl én hiszek a jóslásban abban hogy van aki látja és hallja a szellemeket tud velük kommunikálni hiszek a horoszkópban mindenben ami természetfeletti vagy csak simán ezótérikus és az úfokban meg istenben angyalokban őr angyalokban illetve arkangyalokban meg a halál angyalában is meg a kaszásban meg a csúklyásban démonok ördög stb illetve a dimenzióban
nov. 20. 15:39
én a sima szellemekben is hiszek mivel régen meg idéztünk egy szellemet az egyik tesómmal üveg poháral azt hiszem tettünk bele valami vizet de ez nem biztos kB 2 éve volt mondtuk ha itthon jöjjön az üveghez és meg jelent egy kis gyerek arca volt látható szüleim mindkét testvérem illetve az egyik nénikém is látta mivel meg mutatuk neki is a családban volt egy kis baba aki meg halt apai nagymamám gyereke volt talán pár napos vagy hetes pontosan nem tudom mennyi idős volt de az egy éves kort nem élte meg amikor tüdő gyulladást kappot meg halt ezért azt gondoljuk ő volt az
nov. 20. 15:38
nem hiszek benne,mert az már nem én lennék.
6. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Baa1be2f84)
nov. 20. 15:37
én meg,hogy soha nem találok haza.régen azzal,hogy kipotyog az összes fogam.
nov. 20. 15:36
Én,is hiszek benne. :)
nov. 20. 15:29
Én is pl é én tuti úgy haltam meg előző életemben hogy meg fulladtam mivel egyszer azt álmodtam hogy egy patakban úszik valaki és néz hátra és üldözi valami jármű ami a vízben jár de ilyen jármű nem hiszem hogy létezik fura ki nézetű volt a végén a vízben volt félig meg tesóm meg azt mondta katona volt és egy mezőn lőtték le a másik nővérem pedig mindig autót vezet én meg nagyon sokszor álmodom vízel
3. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 20. 15:22
És ez a hited van valamilyen befolyással az életedre?
nov. 20. 15:16
Az jó, ha tudsz hinni ebben, aztán majd kiderül....
nov. 20. 15:16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook