Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen leesik a pulzusom fórum

Hirtelen leesik a pulzusom (beszélgetős fórum)


15. Nemgebe (válaszként erre: 1. - Dedigabor)
2022. febr. 1. 14:22
Egy másik helyen már beírtam, azt hiszem ott is te voltál. Nekem a nyaki porckorong okoz ilyen tüneteket, gerinctornával normalizálódott, pedig 71 vagyok. Próbáld röntgeneztetni, vagy CT, esetleg MR, amihez hozzájutsz, ezt orvos jobban tudja, esetleg vmi kiderülhet. Mami71
14. dedigabor (válaszként erre: 10. - Globus)
2022. jan. 29. 22:13
2×szer furcsán éreztem magam , de bő fél éve zavar az ala sonyabb pulzusom , 5 éve alacsonyabb
13. dedigabor (válaszként erre: 12. - Eandi78)
2022. jan. 29. 22:11
37 -akkor volt mikor egy alkalommal az autóban összegörnyedve olvastam nyakam előre szegve 5-6 perc , tompaság érzésem volt , amint abbahagytam megszünt , az óra 37 mutatott arra az 5-percben , volt még egy ilyen szintén lehajtott nyakkal 15 perc után , akkor erősebben jelentkezett , akkor még nem volt ór
2022. jan. 29. 19:34
Nekem tényleg be szokott esni a pulzus 50 alá, nem csak félremérés, olyankor rám tör az álmosság, kicsit sétálok és jobb lesz. Orvos nem mondta, hogy baj lenne, egészséges alacsony pulzuson működő szívem van. Vannak sportolók, akiknek 36 körül van a pulzusa, tőlük is hallottam már olyat, hogy álmosító tud lenni a túl nyugis helyzet. Ha valaki nem sportol és tényleg ilyet mérnek az viszont nem túl jó.
2022. jan. 29. 19:27

Összevissza mérnek ezek az órák! 200e Ft-os Garmin órám van, az is képes néha 36-37-es pulzust mérni. Nem is méri szerintem folyamatosan, hanem x percenként megnézi és abból rajzol görbét. Edzésre nem is nagyon ajánlott, ha valaki résztávos edzéseket végez értékelhetetlen a mérése olyan lassan reagál a változásra. Azon kívül nem mindegy mennyire szoros az óra, milyen szőrös a kéz stb.

Tavaly covid után én is nézegettem, csak stresszeltem magam miatta. Kikapcsoltam, utána jobban voltam, nem stresszelt, csak terhelésnél néztem. Azóta sem sincs bekapcsolva optika, csak az óra merül jobban. Ha orvosok nem találtak bajt, akkor stressz, szorongás.

10. globus (válaszként erre: 8. - Dedigabor)
2022. jan. 29. 19:07

Rosszul vagy, azért nézel rá a műszerre? Vagy ránézel, és alacsonyat mutat?

Hogyan vetted észre legelőször? Sportolsz valamit? Milyen munkád van, szellemi főleg? Fiatal vagy?

9. dedigabor (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2022. jan. 29. 19:04
Volt minden ilyen vizsgálat , samsung watch 4
2022. jan. 29. 19:03
Amiket írtok mind igaz , lehet sosem fog kiderűlni az ok. De én ezt lelkileg nem tudom elfogadni - feldolgozni.
7. globus (válaszként erre: 6. - Timycat)
2022. jan. 29. 18:15
Már látta kardiológus, feltételezhetően kiegészítő vizsgálatai is történtek, ami ott ilyenkor szokásos.
6. timycat (válaszként erre: 5. - Globus)
2022. jan. 29. 18:10

Nem olyan rosszak azok az okoskütyük.


Volt főnököm csuklóján iszonyat erővel elkezdett "pattogni" az iWatch, hogy gáz van, gáz van.

Beült a kocsiba, irány a sürgősségi. Kb körberöhögték. De az óra csak nem hagyta magát, ezért volt főnök se.


Rápattintották a pasit EKG-ra, aztán már haza se engedték.


Meglepően pontosak ezek a "vackok". Előbb szólnak, minthogy éreznéd a bajt.

5. globus (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2022. jan. 29. 17:58
Okoskütyükkel méri, tünete, panasza nincs... kihajítani az összes vackot.
2022. jan. 29. 14:34

Kinél voltál, kardiológusnál? Kellene 24 órás EKG, vagy vérnyomás mérés.

Mivel mérted a pulzusod? Számoltad, okosóra, vérnyomásmérő, oxigénmérő?

2022. jan. 29. 14:30
Szorongásoldó a gyógyír neked
2022. jan. 29. 14:27

Ha ez valóban így van, szerintem a Hoxa Orvosi Team sem tud segíteni.


DE: tuti foglalkoznak itt veled.

2022. jan. 29. 13:49
Már kezdek rájönni mitől esik le a pulzusom extrém módon , autóban olvasva 5-6 percig a nyakam előre volt hajtva erősen - tompaságot tapasztaltam , amint abbahagytam az olvasást megszünt , gondolom mert felemeltem a nyakam. Megnéztem az órám - arra az 5-6 pecben volt egy 37bpm. Ez 2 hete volt azóta figyelek a nyakamra amennyire tudok , de pl cipőkötés utcán 115-ről 54-et eredményezett , utána terhelésre felment akár 153-ra - majd miután leültem -kb fél óra volt egy 50-es érték. Tüneteket nem éreztem csak a 37-nél. Nagyon parázok , rengeteg magán orvosnál voltam - nem érdekli nagyon őket , nem tudnak vele mit kezdeni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook