Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók fórum

Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók (beszélgetős fórum)


97. MZsanett (válaszként erre: 96. - D7ba7bf7ff)
2016. aug. 30. 13:46
Lyaly, ez a Tivi:"D
2016. aug. 29. 23:46

Hatalmas IQ fighterség van! Mindegyiknek nagyobb az arca mint a IQ-ja! De gondolom a válogatásnál ez volt a FŐ szempont!


[link]

2016. aug. 29. 23:43

Talán megjön az eszük...


[link]

2016. aug. 29. 23:30

Áhhhh... Legenda volt!


[link]

2016. aug. 27. 13:26

Jó gyerek a Peti, csak nem tévére való...


[link]

2016. aug. 27. 13:24

Ez tényleg mélység...


[link]

2016. aug. 27. 13:18

Az én véleményem pedig az, hogy:


"...VAGY ANNYIAN NEM...!"


[link]

2016. aug. 27. 13:17

Na ilyenkor sikítok! Nézd azokat a gyönyörű szép szemeket. A sátán gyilkolta le ezt a szeretetteljes angyalkát! Elég nagy missziót vállalhatott be, de akkor is! Mért pont őt??? Akkora kincs volt itt a Földön, ez látszik. Mekkorát fognak szívni a gyilkosai. Úgy legyen!


[link]

2016. aug. 21. 10:29

Már éreztem a legelején (1 éve) hogy ez a kapcsolat nagyon képlékeny. Akkor Zoli szárnyalt, adott neki egy nagy löketet ez az egész. A csajon mindig láttam hogy nincs még 70%-ig sem elkötelezve, de nagyon erőltette a dolgot. Bár a mosolya "megnyerően" kényszeredett volt, a szeme mégis a csalódottságról árulkodott. Azon gondolkodott, hogy hogyan fogja ezt kibírni! Milyen konfliktusok játszódhattak le a barátnőjében! Jobb bele nem gondolni. Szerintem egyszerűen csak fiatal és nem elég érett, hogy felvállaljon egy ilyen jellegű kapcsolatot egy ismert emberrel, pláne ekkora korkülönbséggel, játszva a szerelmes "cselédet"...


[link]


[link]


Én még mindig Mónikát (első feleségét) látom a hiteles párjának.

2016. aug. 20. 22:57

Ez már valami...


[link]

2016. aug. 20. 22:54

Én "elhiszem" neki...


[link]

2016. aug. 20. 22:44

Nehogy azt hidd, hogy a sportolók olyanok, mint a "szentek"! Inkább a rocksztárokhoz lehet hasonlítani őket.


[link]

2016. aug. 20. 22:36

Érdemes elgondolkozni, hogy engem például mért nem érdekel ez a hajsza az első helyért!


[link]


[link]


(Ugyanez az állatkodás megy szerte a világon, csak különböző mértékben.)

2016. aug. 18. 01:27

Valahol el kell kezdeni... :)


[link]

2016. aug. 18. 01:26

Szerintem nem bizarr, hanem kreatív és realisztikus!


[link]

2016. aug. 13. 12:04

Ehhez is hozzá kommentelnék valamit.


Belső körökben egyesek tudták, hogy Kata már házassága első éveiben is kikacsingatott Petyáék ablakából, ha érted... Egy pénzhajhász lotyó, aki imádja a fiatal pasikat. Nem csoda hogy utálják mint a sz*rt, az összes, finoman nőies álszentségével együtt...


[link]


Vajna Timi 2. De ne zavarjon. Össze is vonzzák egymást.


Peti viszont egy balfék, bár a pénze miatt a köreiben eléggé sokan nyalják a s*ggét. Aztán meg hogy mit gondolnak róla? Inkább jobb nem tudni.


A Berkivel elég jól megérti magát.


Azért a magyar média elég jól rá tud érezni a dolgokra. Nem akkora kamu, mint amilyennek hisszük. Főleg, amióta "mozgó riporterek" is vannak.


A másik véleményem, hogy szerintem Frabato is belenyúlt ebbe a témába egy picit. Állítólag sokan mennek hozzá "megrendelésre". De ezt csak én érzem így? Toncsi például utálja Sarkát. Hát, szép kis társaság.


Na tessék, most találtam:


[link]


[link]

2016. aug. 13. 11:48

És most a férjéről egy pár szót...


"Inkább maradna a vízben, és fulladna bele!"


"...soha nem elégszik meg azzal, ha valami csak szimplán "OK"."


"....azt is elmondja, hogy aggódik egykori tanítványáért. Úgy véli, hogy Katinkával kapcsolatban a férje a legnagyobb kérdőjel, és nem tudja eldönteni, hogy az úszó motivációjában az önbizalom vagy a félelem játszik -e nagyobb szerepet." (És jogosan!!! Elmondom, hogy a FÉLELEM!)


[link]


Nagyon kedves ember állítólag... :S


Marha kedves, amikor többet ér neki a teljesítmény és a helyezett, mint a felesége egészsége, biztonsága. Arról nem is beszélve, hogy átkozódott hogy inkább fulladna a vízbe, mintsem hogy kikapjanak...


Tényleg, csodálatos ember...


Ezentúl azt csinálnak, amit akarnak...


Az egó őrületes harca a felülkerekedettségért és a hírnévért. Aranyérem, olimpia, ide vagy oda...

2016. aug. 13. 11:36

Tudom hogy olimpia, meg arany, de ránézek erre a nőre és egy fenevad szörnyeteget látok. Ez a fajta teljesítménykényszer már nem normális. Beteges. Agyon van kondicionálva. Egyszer még baj lesz, ha nem képes megállni. Szerintem nagyon elszállt velük a "ló". Én nem vagyok büszke erre a mentalitásra. Konkrétan l*sz*rom az egészet. De akkor is megvan a véleményem. A saját véleményem!


[link]


[link]

79. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 76. - D7ba7bf7ff)
2016. aug. 7. 15:32
10 év egy nőn nagyon meglátszik, így ha nem a lelkére gyúr, pikk-pakk ejtve lesz, például. A külső megfog, a belső megtart.
78. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 76. - D7ba7bf7ff)
2016. aug. 7. 15:20
Arra nem gondolnak, hogy a sors "csettint" egyet, és pikk-pakk rongyokban találják magukat. Láttam már ilyet.
77. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 76. - D7ba7bf7ff)
2016. aug. 7. 15:18

Arról nem is beszélve, hogy ezek "senkik", semmihez nem értenek, csak jól beépülni valahová. Az átlag magyar ember pedig örül, ha kap munkát, ha meg kap, akkor olyan feltételek mellett, amit nem szívesen tesz zsebre. De még ezeknek az elit csajsziknak (nem használok durvább kifejezést) áll feljebb, még ők provokálják a tisztességes magyar állampolgárt, holott a vagyonuk és a hírnevük nélkül már rég a süllyesztőben lennének. Emlékszem milyen nagy dilemmában volt Timike, mielőtt hozzáment az öreg "mesterhez". Katika úgy szintén. Beja asszony is egy senkinek érzi magát, az idegesítő "Győzije" nélkül. Van az a PÉNZ, van az a megalkuvás, még ha a gyomra is kifordul. Ez lenne a magyar-mentalitás? Nem! Ez inkább amerikai. Üzleti megállapodás.


Ápropó, Beja asszony! Érdemes megnézni!


[link]


Ez jellemző minden ilyen "nőcskére".

2016. aug. 7. 15:10

Szerintem, amit ez a két nő csinál (Sarka-Palácsik) az nem több, mint egyszerű polgárpukkasztás! Azért ehhez is kell mentalitás. Hergelni az embereket gonoszság. A felsőbbrendűséget és a megvetést így élik ki. Finoman, kedvesen. "Nekünk "szép" az életünk, ti pedig "r*hadjat*k MEG!"


[link]

75. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 73. - D7ba7bf7ff)
2016. aug. 4. 23:04

Tömegmanipuláció, azaz hogyan lehet összehozni egy egész embercsoportot egy viszonylag kicsi helyre. Annyira a figuráikkal vannak elfoglalva, hogy azt sem veszik észre, ha életveszélybe kerülnek, plusz agresszivitás, balhé, harc a pokémon figurákért. Aki hülye, haljon meg: ez a titkos terv!


[link]

2016. aug. 4. 22:59

Akár meghal, akár lenyomorodik, megtanulja hogy 170-nél nem ő a császár! Felelősségvállalásból megbukott. Darwin-díjból osztályelső!


[link]

2016. aug. 4. 22:56

Pont az ilyen szituációkra IS lett kitalálva!!


[link]

2016. aug. 4. 13:52

Ilyen az, amikor "humoros" kedvükben vannak az újságírók.


[link]

71. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 70. - D7ba7bf7ff)
2016. aug. 3. 23:56
Bonnie és Clyde gazdasági szövetség. Zenei ripacskodás...
2016. aug. 3. 23:55

Már gyerekként sem bírtam őket. Ügyeskedő, zenei kontároknak tartottam őket, akiket mindig a nyereség hajt. Ez van.


[link]

2016. aug. 3. 23:44

Kérdés hogy mit tudott alkotni? Mert ez most már nagyon színvonalon aluli. Annak tetejében hogy "kis királynak" képzelte magát. Ha lekerül a képernyőről, azzal a magyar ember terhét könnyíti, én úgy gondolom. Rengeteg pénz forog kockán, és csak bazári majomkodás megy.


[link]

68. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 67. - D7ba7bf7ff)
2016. aug. 3. 23:41

Íme:


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook