Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók fórum

Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
ma 00:26

"Biden a valaha volt legrosszabb elnökjelölt az elnökválasztások történetében!" /Donald Trump/

[link]

[link]

ma 00:26

Ez azért elég durva! Lengyel pápát a saját hazájában, "jó keresztény" módjára! Ezt talán mégsem kéne!

[link]

[link]

416. Pinkhód (válaszként erre: 414. - *Zolcsika*)
tegnap 03:48
Jó lenne, ha lenne tènyleg oltóanyag. Èn kèt napja beadattam az influenza ellenit is.
tegnap 00:24

Úgy látszik, nem tudják minek örülnek, de szerintem tényleg jobb, ha rettegnek!

[link]

(2020. November 3.)

tegnap 00:21

Úgy látszik fordítva vagyok bekötve, mert én nem a koronavírustól tartok!

[link]

tegnapelőtt 01:20

Amerika... Olaj a tűzre...

[link]

tegnapelőtt 01:19

Most akkor "politikai" vagy "nem politikai" kérdés?

[link]

Szigorítani mindenképpen kellene, bár a gyakori teszteléssel nem értek egyet!

[link]

tegnapelőtt 01:14

Érdekes, hogy a Clapton dal majdnem 100%-os volt, mégis ő esett ki! Miért? A józan paraszt is rájön! Mert őt már kiszavazták, de bent tartották, hogy mozgathassák hétről-hétre a koronavírusos fellépők miatt! Senkit nem érdekel, hogy Vastag Csaba produkciója egy trágyadomb volt! Ő jutott tovább! 🤖

[link]

tegnapelőtt 01:09

🌞🍀🍀🍀🌞

[link]

[link]

tegnapelőtt 01:08

Veszélyeztetettek:

- középkorúak

- idősek

- krónikus alapbetegséggel rendelkező emberek

- legyengült immunállapotú emberek

[link]

okt. 25. 23:31

Amikor élőszóval hallottam egy édesanya szájából, hogy néha megfordult a fejében hogy megöli őket (a gyerekeit), az elég sokkoló pillanat volt! 👀

[link]

okt. 25. 22:25

Egy kis előzmény...

[link]

"Amerikában megkérdezték a farmereket, nekik a téli vagy a nyári időszámítás lenne inkább megfelelő. Többségük azt válaszolta, őket nem érdekli, hogy mikor hány óra van, mert amikor a Nap felkel, ők felkelnek, és mennek dolgozni, amikor pedig a Nap lenyugszik, befejezik a munkát. A mezőgazdaságban élő vidéki ember alighanem nálunk is így gondolkodik. Talán érdemes lenne a nagyvárosiaknak is alkalmazkodni a józan paraszti ész népi bölcsességéhez, és olyan időszámítást alkalmazni, hogy az ország legnagyobb részén a dél minél közelebb legyen a természetes biológiai ritmusunk által meghatározott délhez. Esetleg még az egészségünknek is jót tenne."

Az én "népi megfigyelésem" (gyerekkorom óta) szerint este 8 óra a "sötétség kapuja", tehát a természetes ritmusnak megfelelően akkor már el kéne kezdődnie a sötétségnek (ha nincs teljes sötétség)! Nem véletlenül mondják, hogy "8-kor ágyba" vagy "8-kor csörög a pizsama"! Ugyanígy reggel 6 óra a reggel kezdete, azaz a "világosság kapuja"! Kicsit magunkra figyelve könnyen rájöhetünk erre! A téli időszámítás egészségesebb a szervezet és a természet ritmusa szempontjából! (Persze ebbe belejátszanak a gazdasági szempontok is!) Sokan nem tudják, milyen feszültséget rejt magában a tartós világosság! A sötétségnek pihentető, nyugtató, regeneráló, fiatalító hatása van! Az EU pár éve még nagyon "nyári időszámítás" párti volt. Számomra egyértelmű, hogy ebben az esetben a gazdasági szempontok fontosabbak az EMBERNÉL (az ember egészségénél), AKI önmagában is a gazdaság húzóereje!!!

Szóval, el lehet dönteni! 🤔

Azt is megfigyeltem, hogy akik mindenáron napfényt akarnak, azok tudat alatt félnek a sötétségtől, nehezebben birkóznak meg a tudatalattijukban lappangó félelmekkel. A sötétségnek ugyanis van egyfajta tudatalatti aktiváló hatása! Sokan nem is tudnak sötétben elaludni a tudatukban villódzó képek miatt, így kénytelenek valamilyen kisebb fényforrást gyújtani. Aki bele mer nézni a sötétségbe, az bele mer nézni a tudatalattijába is! A sötétséget éppen úgy "kell" szeretni, mint a világosságot! Ha csak a világosságot szeretjük, akkor az elme egy fondorlatos menekülési utat választ a sötétség és a félelmek elől!

Nekem ez nem téma, mert imádom a sötétséget és az önismeret sem áll távol tőlem!

okt. 25. 20:45

ISTEN adja! ✨🙏🥺🙏✨

[link]

[link]

okt. 20. 23:23

Elhiszem hogy eleged van Töki, de azért egy "meccs" még (talán) van benned!

[link]

[link]

[link]

[link]

Nagyon megszerettem ezt a filmet és a Coen testvéreket is! Egy állatok! 😄

okt. 19. 23:45

Átérzem! Valamire nekem is (igencsak) VÁRNI kellett, de végül megkaptam! De akkor, ami a csövön kifér! 👍

[link]

Valahogy így tudnám kifejezni:

"Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik." /Paulo Coelho/

403. *Zolcsika* (válaszként erre: 402. - *Zolcsika*)
okt. 19. 00:29

Nagyon rossz alternatíva, de...

[link]

[link]

(...nem árt felkészülni!)

okt. 19. 00:24

Tömegesen válhatnak ilyenekké a világban! Nem számít mennyi pénze volt, mert régen is sokan csúsztak le a biztos háttérből! Van akinek szabad döntése volt, van akinek nem! De mostanában elég erős példák vannak! Pár hónap alatt lenullázódhat az ember és akkor valami újat kell kitalálni! Rosszabb esetben devianciára adja a fejét!

[link]

okt. 18. 23:59

A pápa mondta ki?

[link]

Tán mégse hülyeség, amiről beszélgetünk!

okt. 15. 21:31

Ébredezés a tudatosság és a káosz jegyében!

[link]

okt. 15. 21:30

"Hirtelen mindenkinek az ember lett fontos"

[link]

(Nocsak!🤔)

okt. 15. 21:29

Ez is várható volt! (hab a tortán)

[link]

okt. 15. 21:27

Úgy gondolom, lassan nálunk is esedékes kell hogy legyen!

[link]

[link]

[link]

okt. 15. 21:26

Felfutó szakaszban vagyunk, tehát ez még csak a "bemelegítés"!

[link]

okt. 15. 21:22

Exponenciális!

[link]

[link]

okt. 15. 21:21

Így van! Novemberre! Az durván 2 hét!

[link]

[link]

393. *Zolcsika* (válaszként erre: 392. - Garabonciás)
okt. 15. 21:14

Na, akkor ezt figyeld!

[link]

Politikai hovatartozástól függetlenül, csak éljük át a leírtakat!

okt. 13. 16:13

Ezt kommentelni se lehet... :(

[link]

391. Garabonciás (válaszként erre: 389. - *Zolcsika*)
okt. 11. 12:30

Cikk vagy hír. Ne legyél mar ciki. Legyel inkabb cuki! 😁

Mint ezek a macskak itt. 😄

[link]

okt. 10. 02:43

Nagyon durván rákapcsoltunk! Nem mindig az ember a gyenge! Sokszor a világ túl értelmetlen, nehéz és mocskos! 😢

[link]

389. *Zolcsika* (válaszként erre: 388. - Garabonciás)
okt. 9. 01:28

Ez nem hír! Ez cikk!

[link]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook