Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hiperbár Oxigénterápia / fülzúgás fórum

Hiperbár Oxigénterápia / fülzúgás (beszélgetős fórum)


3. Andesz75 (válaszként erre: 2. - Dhedy)
2014. jún. 24. 11:26

Szia!

Köszönöm hogy válaszoltál. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy segít-e majd neked és szurkolok, hogy legyen értelme hiszen ez egy elég költséges terápia. Viszont ha más nem a közérzeted biztos jobb lesz tőle.

Várom majd a beszámolót. :)

Esetleg ha ráérsz írd le, hogy előtte az orvos mit javasolt hány kezelés kell stb.

2. dhedy (válaszként erre: 1. - Andesz75)
2014. jún. 23. 23:53

Kedves Andesz75,


nekem kb 4 hónapja van fülzúgásom a bal fülemben.

Most járok HBO terápiára :) 10 alkalmat kértem, amihez járt még 2 ajándékba. Eddig 6 alkalmon vagyok túl, egyelőre sajna semmi változás fülzúgás téren, de még reménykedem.

Jelentkezni fogok, ha letelt az össze s alkalom.

Üdv

2014. máj. 27. 08:48

Sziasztok!

Szeretném olyanok tapasztalatát kérni aki volt már Hiperbár Oxigénterápián fülzúgás miatt.

Jó pár éve zúg már a fülem, de már a saját gondolataimat sem hallom annyira kikészít. Voltam több orvosnál (utoljára múlt héten), kaptam infúziós kezelést is. Hallásomra azt mondták, hogy tökéletes, nincs halláskárosodás pedig zajártalom után alakult ki.

Tehát szeretném kérni ha valakinek van tapasztalata a kezeléssel kapcsolatban ossza meg velem. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook