Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hihetetlen történet fórum

Hihetetlen történet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hihetetlen történet

1 2
2009. jan. 30. 13:47

sziasztok.

sajnos velem is hasonnló a helyzet én január.5-én szültem ra pár napra elkezdet görcsölni a hasam,majd úgy fájt,hogy nem birtam még a pici babámat sem a hasamra tenni úgy fájt.majd elmentem a nőgyogyászhoz ki mondza bent van valami pici darab.adott rá aktil 625 3*2 meg ergam cseppet mondja menjek vissza 1 hét múlva vissza is mentem a héten,egy másik doki azt mpndta ott van de nem olyan vészes de én csak vérzek mondja menjek vissza jővőhéten és meglátjuk mi lesz.de készüljek ha egézségügyi lesz nem lehet szoptatni egy napig mintha nem tudnám hiszen a harmadik babám.elkeserit ami itt van:(,irtam a neten egy orvosnak akinek fel tehetsz kérdéseket ő azt mondta,irt,hogy már rég meg kellett volnacsinálni.ma olvastam pont.hát elkeseritő

2009. jan. 30. 13:32
Két dolgot mondok erre. egyik: fejétől bűzlik a hal. Másik: ha minden úgy történt, ahogy írtad, és dokumentálva is van, be kell perelned (polgárilag) a kórházat! A köldökzsinórvér levételéből gondolom, hogy nincsenek napi anyagi nehézségeitek, tellene jobb ügyvédre, de pár millió ide vagy oda gondolom, nektek se mindegy. És ne már, hogy megússzák!
18. 35c81b79eb (válaszként erre: 17. - Csillag85)
2009. jan. 30. 13:03

Hát azért a kedved ne vegye el a cikkem,nem az volt a célom.Csak az,hogy vigyázzunk magunkra és orvos vagy nem orvos az a lényeg,amit érzünk.Ha úgy érezzük baj van,akkor baj van.Nem szabad 100%-ban mindent elhinni nekik.

A szülés és egy gyerek a világ legszebb dolga szerintem,nincs annál jobb érzés,mint amikor kilenc hónap után először meglátod és végre megfoghatod,hallod a hangját stb.Na és amikor először kimondja,hogy Anya. . .!

2009. jan. 30. 12:57

Úristen! Eddig sem akartam gyereket, de most már 100% hogy nem!

Én egyáltalán nem bízok az orvosokban (dolgoztam kórházban)!

16. 35c81b79eb (válaszként erre: 14. - Banocska)
2009. jan. 30. 12:42

Igen én is így gondoltam.Nagyon nehéz ilyen pert megnyerni.

Sajnálom,ami anyósodékkal történt,én biztos megbolondulnék.

Az orvos és a kórház nevét pont ezért nem is írtam le.Nem akartam,hogy a végén még visszaüssön ez az egész,aztán még engem pereljenek.

Azóta a szülés után egy évvel találkoztam a dokival,akinél szültem.A húgomhoz mentem látogatni a kórházba.Ott ájuldozott,hogy milyen szép a lányom,a főorvos is vele volt.Nem ismert meg(miért is ismert volna meg),mondtam neki,hogy nála született.Erre nagy viccesen megjegyezte:ÉS TÚLÉLTE?Azt hittem felrobbanok!Csak azért nem szólaltam meg,mert gondoltam,ha egy évig hallgattam,akkor nem most fogok balhézni.

15. Banocska (válaszként erre: 12. - Petra 24)
2009. jan. 30. 12:41

hát túlsokmindent nem tehet az orvos ha felkerül a neve (bezzeg a pozitívan megilletett orvost ki lehet írni),nem a telefonszámát meg lakcímét kell kiírni... nem nagyon fog ugrálni, ugyanis jól tudja hogy ő hibázott sorozatban, nem kezdi el mentegetni magát mert tudja h a végén ő jönne ki belőle rosszul. lapít amig tud.

szerintem :)

14. Banocska (válaszként erre: 7. - 35c81b79eb)
2009. jan. 30. 12:33

A perelésről meg annyit,hogy igen, talán jól döntöttél, elmondok egy történetet.


Anyósomnak 3 gyereke volt, belőlük az egyik a férjem, a másik még főiskolás, a legidősebb lány meg 12évvel ezelőtt meghalt.

Rosszul lett az egyik barátnőjénél, (eleve volt vmi légúti betegsége), kihívták a mentőt, ellenben a mentőben nem volt lélegeztető gép (!!!), és ittasak voltak a mentősök. (mind2!!). A kislány meghalt 19 évesen, a szülők (anyósomék) azóta perelnek, épp a napokban jött valami idézés a férjemnek ezügyben hogy tanúzzon.

Most mondanám hogy nevetséges ez az egész, de hát igazából nagyon nem, anyósomnak folyamatosan feltépi a régi sebeit , és ez a nyomrult kórház, ill mentőszolgálat mindig mindent meg fog úszni.

pedig "nyert ügyük volt".

nem szabad ilyenbe belemenni csak nagyon nagyon egyértelmű esetekben, és csak ha nagyon jó ügyvéded van. ritkán éri meg a kínlódást, az elvesztett családtagot, egészséget nem hozza vissza.

2009. jan. 30. 12:29
Minden jót kívánok nektek!
2009. jan. 30. 12:28
És szerintem semmiképpen ne írd fel nyilvános oldalra az orvos nevét, mert még bajod is lehet belőle, tudod, ők mindig megpróbálnak jól kijönni a dolgokból, és biztos van olyan, aki bár tudja az igazságot, de az orvos mellett áll, mert félti a pozícióját, vagy akármi. Nézz a kis tündéredre, és próbálj meg felejteni (szerintem), én is azt tenném a helyedben.
2009. jan. 30. 12:24
Ez egy veszprém megyei kórházban történt,de nem a veszprémiben.
2009. jan. 30. 12:23
Az még hozzá tartozik a dologhoz,hogy ebből kifolyólag szoptatni sem tudtam a lányomat,mert egy hónap után nem kellett neki az anyatej még cumisüvegből sem.Minden nap ott sírtam az ágyon,hogy miért fordítja el a fejét,miért nem kellek neki,mikor lenne tejem.De akkor sem gondoltam,hogy baj van,mert hittem az orvosoknak,akik azt mondták,hogy menstruálok és majd ha beáll rendesen akkor minden rendbe jön.Azt mondták azért vérzek állandóan,mert szoptatás alatt így van.Vérzés aztán egy-két nap szünet aztán előlről minden.Akkor esett le,hogy baj van,mikor már napok óta úgy keltem minden reggel,hogy derékig úsztam a vérben.
2009. jan. 30. 12:22
Gratulálok a kislányokhoz! Valóban nagyon tanulságos volt a történeted. Még nincs gyermekem, de nagyon oda fogok figyelni minden pici bajomra, ha adódik ilyen szülés után! Köszönöm, hogy megosztottad velem a történeted.
8. Banocska (válaszként erre: 7. - 35c81b79eb)
2009. jan. 30. 12:22

hm... hát nem semmi...

Grat hogy kijöttél belőle, elismerésem!

Persze ha nem akarod nem kell, de sztem azzal segítenél a legtöbbet, illetve a megelőzésre az lenne a legjobb ha elmondanád az ominózus korház, ill doki nevét, hogy lássák a többiek kihez nem szabad menni.

Lehet durván hangzik, de az ilyen orvos, személyzet nem érdemel egyetlen beteget, kismamát sem!

(és ezt még sok hoxás esetre el lehetne sajna mondani, borzasztó hogy mennyi ilyen és hasonló eset van).

7. 35c81b79eb (válaszként erre: 5. - 9c8d4ae28b)
2009. jan. 30. 12:11

Köszönöm!Megmondom őszintén,hogy perelni akartam,mert azt mondták nyert ügyem van.A kaparás után már teljesen kikészültem,akkor úgy gondoltam felhívom a betegjogi képviselőt,be is írtam a számát.Aztán itthon elkezdtem gondolkodni,hogy valószínűleg évekig is elhúzódhat egy per,nekem itt van két kislány,hogyan?A párom nem mondott semmit,én döntsem el.Hát döntöttem.

A zárójelentésemen annyi áll,hogy belázasodtam,kaptam rá gyógyszert és panaszmentesen otthonába bocsájtjuk.A panaszmentes nekik azt jelentette,hogy ugyanúgy lázasan.Viszont a kaparás utáni zárójelentésen szerepel,hogy egy mandula nagyságú placenta darabot távolítottak el belőlem.

2009. jan. 30. 12:08

Gratula manódhoz!

Mikor én szültem nálunk is megszűnt a szülészeti osztály ahová jártam,így egy teljesen idegen orvoshoz kerültem,de szerencsére pozitív tapasztalatokkal távoztam!

2009. jan. 30. 12:02

Annyira felháborító az egész! Persze ha megpróbálnád bíróságra vinni az ügyet, úgyis azt hoznák ki belőle, hogy ők mindent szakszerűen csináltak. Komoly hányhatnékom van az eü rendszertől, és attól, hogy mindent el lehet tussolni.

Egyébként gratulálok a kislányokhoz és a szerencsédhez!

2009. jan. 30. 11:57
Tényleg durva hogy ez megtörténhetett ma is. Nagymamám ugyanígy járt. Ezért epilepsziát kapott és nem lehetett második gyereke. Éveket volt kórházban.
2009. jan. 30. 11:26
Köszönöm szépen!Tényleg dióhéjban írtam le mindent,volt abban a kórházban több hiányosság is.
2009. jan. 30. 11:25
szia! nem semmi a történeted.Ennyi felelötlenséget! de az a fő most már jól vagy .gratulálok kislányodhoz:)
2009. jan. 30. 11:03
Második kislányom születésének történetét és főleg az azt követő két hónapot szeretném nektek leírni. Talán tanulságképpen? Nem tudom. Én is sok mindent elkerülhettem volna, ha nem hiszek az orvosoknak, hanem a sarkamra állok és kiállok a magam igazáért. Talán azért írom le, hogy ha bárkivel hasonló dolgok történnének (mert szomorú, de a XXI. században még megtörténhet), elkerülje a sok nehézséget, amin én átmentem.

Ugrás a teljes írásra: Hihetetlen történet
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook