Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hétvégi munka..., vagy nem . fórum

Hétvégi munka..., vagy nem . (beszélgetős fórum)

2008. szept. 19. 11:04
Én recepción dolgozom nekem egy hónapban 1 vasárnapom és egy szombatom van hosszúban. Így egyeztünk meg a kolegákkal. De ki lehet bírni.
11. Saci49
2008. aug. 13. 10:21

Most már kezd természetessé válni, hogy hévégére is esik munkavégzés. Mikor elvállalok egy munkát, megkérdezem. Aztán nekem kell döntenem, hogy vállalom , vagy nem.Meg tudom oldani személyes problémámat vagy sem.Szerintem, ezek a dolgok, amiket leírtatok, akkor is megvoltak, amikor elvállaltátok a munkát.A munkahely mamár nem lehet és nincs is tekintettel az egyéni gondokra.

Mielőtt elvállaltok valamit, számot kell vetni a felmerülő gondokkal és azzal, hogyan tudod megoldani.Aztán vállald, vagy ne vállald el a munkát.Korrektebb nem elvállalni, mint később ilyen-olyan okokra hivatkozva nem elvégezni a feladatot és a végén felmondanak.

2008. júl. 8. 19:07

hát én még 3éve mikor megnyitott Fehérváron a Lidl a suli mellett jelentkeztem, fel is vettek hétvégi munkára és azóta is csinálom. Néha rossz, hogy nincs szabad időm, de mivel most nem volt munka helyem hétköznapra igy az a pár forint is jól jött.

Amúgy van felvétel részmunkaidőben és hétvégére most. Ha valaki jelentkezni szeretne, csak vigye be valamelyik fehérvári Lidl-be az önéletrajzát

2008. júl. 8. 07:44
Nálunk van kötelező hétvégi túlóra! Nem tudom hogyan állna hozzá, ha bejelenteném, hogy hétvégén nem megyek. Ezt inkább nem merném megreszkírozni!
8. hellermariann (válaszként erre: 7. - 7004ca251b)
2008. júl. 3. 19:54
volt olyan munkatársam aki hétvégén nem dolgozott mert a vallása tiltotta ezt.sajnos nem is fogadta el a fönök,de azóta talált olyan munkahelyet ahol ezt elfogadják
7. 7004ca251b (válaszként erre: 6. - Hellermariann)
2008. júl. 3. 19:42
igen ez egész biztos,sanos a munkahelyek 99,9százalékára.Csak szerintem Jal azrt ezt kérdezte,mert amit te írsz,problémaként,hogy nem tudod a gyerkőcöt hova tenni hétvégére az gyakori eset,míg a mai világban,főleg egy keresztény alapú országban mint indok igen ritkán fordul elő,hogy a vallásom nem enged pl vasárnap dolgozni....
6. hellermariann (válaszként erre: 5. - 7004ca251b)
2008. júl. 3. 19:32
ha csak a vallást vesszük akkor se értenék meg és kirugnák szerintem
5. 7004ca251b (válaszként erre: 4. - Hellermariann)
2008. júl. 3. 19:27
oké,én ezt értem:)csak nem ez volt a kérdés
2008. júl. 3. 19:21
nekem a gyerek olyan mint vallás szent!!!!
3. 7004ca251b (válaszként erre: 2. - Hellermariann)
2008. júl. 3. 19:17
ilyen probléma sajnos sok munkahelyen van.De azért ez nem összehasonlítandó a vallási indokkal...szerintem
2. hellermariann (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2008. júl. 3. 19:09
benne voltam van tapasztalatom sajna .én se tudtam agyerköcöt hova tenni,mivel nem volt kire hagyni ,na ezt nem tudták megérteni hogy nem hagyhatom otthon egyedül .és még az volt a szörnyű hogy a munkahelyen csak nekem volt ilyen problémám. más mindenki meg tudta oldani csak én nem,igy felmondtam hogy ne ők rugjanak ki.mert előbb utóbb az lett volna belőle
2008. júl. 3. 17:10
Mit szólna a főnököd,ha bejelentenéd,hogy a vallásod nem engedi meg,hogy hétvégén dolgozzál,annak ellenére,hogy menni kellene dolgozni szombat,vasárnap is.Kirúgna,vagy elfogadná a bejelentést,és neked adna igazat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook