Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hét hónapig tartó szerelem... fórum

Hét hónapig tartó szerelem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hét hónapig tartó szerelem...

2014. júl. 31. 12:53
Kívánom a boldogságot neked..
2014. júl. 31. 12:08
Szia,én ugyan ebben a helyzetben voltam.Nem részletezem,a lényeg az hogy léptem és életem legjobb döntését hoztam.Aki az életedbe való megmarad vagy visszajön aki nem az ugy is kihullik onnan.Az én életemböl kihullott akinek ki kellett és vissza jött akinek vissza kellet.Ennyi.
2014. jún. 24. 10:51
Ne azon szomorkodj hogy már vége, hanem légy boldog hogy volt.
2014. jún. 24. 06:36
Ha a nevedben a 79 a születési évedet jelenti, akkor már nem van tinédzser, bár az ember elég sokáig képes álmokat kergetni. Az írásodból kikövetkeztethető, hogy alighanem mindketten kapcsolatban, házasságban éltek. Az is egyértelmű, hogy a kapcsolatból egyikőtök sem akar kilépni. Ez az alkalmi viszony sem erősített meg abban, hogy új életet kell kezdeni mással.Legalábbis a férfi részéről fel sem merült. Nem lehet, hogy az érzelmeid kissé egyoldalúak, vagy legalábbis nem úgy viszonozták, ahogyan te gondoltad? Nem derült ki, hogy hét hónap alatt mennyi időt töltöttetek egymás megismerésével, mert röpke légyottok, amik főképp a szexre korlátozódnak, nem adnak lehetőséget arra, hogy kiderüljön valójában milyen ember is a másik. Arról nem is beszélve, hogy rád szállt a rózsaszín köd, és se látsz, se hallasz. Hidd el, hogy a legnagyobb szerelem se tart örökké, és előbb-utóbb beleszürkül minden a hétköznapokba. Idő kell míg kihevered, ami történt, de közben nem kell a házastársadról/élettársadról sem megfeleledkezned, aki talán sokkal többet és, mint ez a 7 hónapig "szerelmes" pasi. Ha meg gyerekeid is vannak, akkor főképp nem kérdés, hogy hol a helyed.
2014. jún. 23. 14:46
Ha mind a ketten így éreztetek akkor ebből még lesz valami.Nekem azt súgja az eszem,hogy itt csak a TE részedről csapott fel a láng,mert neki csak egy voltál a sok közül.A férfiak úgy működnek általában,hogy jön egy új nő és a férfiasságát növeli.Könnyű szerelmet mutatni,hisz egy új kapcsolatban lángol a vágy,de ezt a testi vágy tüzeli.A SZERELEM ami a szívben kel életre az a láng elsöpör az útból minden akadályt és most együtt lennétek.Zárd le ezt a szakaszt az életedben,mert nem lesz folytatása és csak szenvedni fogsz egész életedben,hogy sóvárogsz egy olyan ember után,aki betelt veled,mert elég volt belőled az a 7 hónap.Rázd fel magad,hogy ennyi volt szép volt,de vége lett,hogy miért az nem számít.Még sírni fogsz utána,de a lelked megnyugszik egy idő után.Lépni tudsz és emelt fővel,mert nem alázkodtál meg egy Casanova előtt.Vannak férfiak akik így vannak összerakva,hogy lángolunk addig míg nincs másik,de akkor dobjuk.Az,hogy mit mondott míg együtt voltatok az elszállt a levegőbe,de a TE szíved készpénznek vette.Nem a földbe döngölni akarlak,hanem felrázni,hogy ébredj fel az álomból,mert nincs jövője.
17. siba22
2014. jún. 23. 08:11
ha tényleg egymásnak vagytok az igazi akkor nem itt és így ér véget.ez nem erről szól!!!hanem tűzön-vízen át együtt mert történjen az aminek történnie kell.
2014. jún. 22. 20:54
Hú micsoda nagy szerelem...
15. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Marcy79)
2014. jún. 22. 19:10
Izzze, miert is bunos ez a kapcsolat ill.lenne? Arrol nem esett szo vagy csak nem lattam? Hanyevesek vagYtok?
14. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Marcy79)
2014. jún. 22. 18:22
az a baj az ilyen romantikus történetekkel, hogy a pasi kábé így írná le: húzogattam a csajt. ha szerelem lett volna, másról szólna a sztori, és nem is így lett volna vége. ne bánd, neked egy érzelmi plusz volt gondolom egy rosszabb házasságban. de talán nem kalandokból kellene építkezni
13. vacsa (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2014. jún. 22. 18:20
Má' megin' olyan izé vagy:-) Pedig lavcsi, romcsi, meg ilyenek:-) :-)
2014. jún. 22. 17:54
Igen, én is azt gondolom, hogy neki már van más. Ha ez, az a mindent elsöprő igazi lenne, jelentkezne.
11. syria (válaszként erre: 1. - Marcy79)
2014. jún. 22. 15:05

A szerelem nem ilyen; nem így működik.

Részedről tiltott gyümölcs élvezete, részére csak egy kényelmes alkalmi kapcsolat volt.

2014. jún. 22. 14:32
Kedves Marcy! Egy ferfi nem szokott 7 honap utan megszakitani egy viszonyt, mondvan fel a kovetkezmenyektol. Ha felt volna akkor el se kezdte volna. Ha szeretne akkor veled lenne, nem azt mondana hogy jobb igy. Ne utana ahitozz hanem tegyel rendet a sajat kapcsolatodban, vagy ha mar nem vagy boldog akkor lepjel ki belole es keress mast, lehetoleg valakit aki nem nos es nem csak szorakozik veled.
2014. jún. 22. 12:56

Ennek a cikknek se fule, se farka...


Ez nem detektivregeny, hogy azon agyaljak, ki miert bunos...

2014. jún. 22. 11:37
nyálas
2014. jún. 22. 10:59
Csak azt nem értem hogy miért volt ez bűnös szerelem? Bár sejtem természetesen. De szerintem ha tényleg vagytok az igazi egymásnak akkor a "jobb ez így" nem lehetséges alternatíva.
2014. jún. 22. 10:32
Szép történet, megkönnyeztem. Én is, meg a monitorom is.
2014. jún. 22. 10:32
Egyébként ha ekkora a szerelem mindkettőtök részéről, akkor mi tart vissza attól, hogy fel is vállaljátok egymást, és borítsátok a meglevő kapcsolatotokat?
4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 3. - 4740439ec6)
2014. jún. 22. 10:22
Egyetértek, tökéletesen igazad van!
2014. jún. 22. 10:09
Dunát lehet rekeszteni manapság az ilyen storykból.Mindenki kifelé kacsingat,mert az marha izgalmas.De a korrektséget senki nem ismeri már,ami a többi szereplő felé járna.
2014. jún. 22. 09:27
Pár hónapos viszony, amit te többnek gondoltál. Majd jön a következő neked is, lehet, neki már meg is van.
2014. jún. 22. 09:18
Kéz a kézben sétálni és együtt lenni azzal a férfival, akibe szerelemes vagyok... nagyon szép, de egyben fájó emlék is, mivel már nem vagyunk együtt. Hiányoznak a találkozások, a kedves mosolya és a gyönyörű tekintete...

Ugrás a teljes írásra: Hét hónapig tartó szerelem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook