Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Herpes gestationis fórum

Herpes gestationis (beszélgetős fórum)

2021. aug. 23. 18:55
Na igen.. De míg valaki nem mond semmi bíztatót, addig bele se kezdünk. Majdnem 70 napig voltunk kórházban a kisfiammal. Még a mai napig sem sikerült feldolgoznom. Nem szeretném, ha még egy babám szenvedne :(
8. Charlize (válaszként erre: 7. - Vivien__)
2021. aug. 23. 18:21

Nagyon sajnálom, hogy ez a betegség elért titeket. Gyors jobbulást kívánok!


Lehet, hogy a betegség ritkasága miatt nehéz itt tapasztalatot keresned. Reméljük, hogy az orvos aki kezel, alaposan tisztában van vele. Ezeknél az autoimmun dolgoknál sokszor mindenkinél mások a tünetek és a betegség lefolyása is.

2021. aug. 23. 15:45

Köszönöm a cikkeket :)

Minimális dózisú szteroid.. Én 64 mg-ot kaptam..

Én sem találtam egy oldalon se hogy kislánynál nem jön elő.

Csak egy ismerősöm mondta, akit szintén ezzel a betegséggel kezeltek. De neki csak terhesség után jött ki.

Annyira tanácstalan vagyok.

Most az ő orvosával felvettem a kapcsolatot. Csak tapasztalatokra is kíváncsi lettem volna :)

2021. aug. 23. 15:25
5. Charlize (válaszként erre: 1. - Vivien__)
2021. aug. 23. 15:23

Ezt az oldalt olvastad?

[link]

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Vivien__)
2021. aug. 23. 15:18

Itt sem írnak olyat, hpgy a baba nemétől függene:

[link]

2021. aug. 23. 12:16

Igen igen, azzal én is tisztában vagyok :)

És igen, szintúgy alig találtam valamit magyar oldalakon.

Találtam olyat, hogy IVIG terápiával sikeresen lehet kezelni. Nem tudom, hogy ilyet csinálnának e?!

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Vivien__)
2021. aug. 23. 04:10

Magyarul alig találtam valamit, német oldalon nem említenek olyat, hogy a baba nemétől függene a megbetegedés.

De nem a terpeszvírus okozza, ez téves elnevezés. Valójában immunbetegségrpl van szó.

2021. aug. 23. 02:12

Sziasztok! Egy régebbi fórumot találtam ezzel a betegséggel kapcsolatban itt az oldalon. De szeretném újra én is kérdezni. Valaki ismeri ezt a betegséget?

Nekem a 24.héten jött ki. Extrém kissúllyal született a fiam. Nem tudják, hogy a betegség vagy a szteroid miatt.

Viszont hallottam, hogy ez a betegség csak akkor jön ki, ha kisfiúval vagyunk várandósak. Ez igaz lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook