Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Helix fülbevalót ki lehet cserélni? fórum

Helix fülbevalót ki lehet cserélni? (beszélgetős fórum)


6. Kacsahercegno (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. nov. 5. 07:46
Úgy úgy, én tini koromban sokat bactattam és az egyik fülemben másfélszer olyan vastag a porc mint a másikban, mivel hónapokig gennyes volt és gyulladt 😅 Szerencsére nem látszik, de ki lehet tapintani.
2022. nov. 4. 22:58
Nekem volt ilyenem 4 is, de nem tudtam, hogy igy hivjak. Szerintem amig nem gyogyul be rendesen, ne probab kicserelni, mert a dorbulet miatt tenyleg mehezebb betenni, es ha begyullad, nagyon csunya lehet, es huplis maradhat a porc. Esetleg probably meg lecserelbi muanyag kapocsra. Kulon nem hiszem, hogy kapsz, de ha talalsz olyat, aminek passzol a merete, le tudod cserelni. En az elveszett darabok helyett szoktam attenni egyikrol a masikra.
2022. nov. 4. 20:22
probátam ki szedni de a kapcsot sem tudom leszedni, pillango kapcsos, valószinűleg várok még.
2022. nov. 4. 17:50
2 nap után nem hiszem, nem tudsz inkább a másik oldalon aludni vagy háton fekve? A karika sem lesz jó, bár nemtom mekkora. 2 nappal a szúrás után meg vannak duzzadva a szövetek, szóval visszatenni is azért lesz nehezebb mint mondjuk egy sima fülbevalót, plusz a karika a görbülete miatt folyamat súrolni fogja a duzzadt részt és simán begyulladhat. Szerintem a legjobb ha bemész a szalonba ahol csinálták, hogy mit javasolnak. Meg ha egy pár napig-hétig inkább nem fekszel rá meg nem cseszteted egyáltalán.
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 4. 16:36

Szerintem igen.

Előtte alkoholozd le.

2022. nov. 4. 16:21
2 napja szurták, nagyonzavar a pillangókapcs illetve szúr a hátsó része, nemfáj tudnék rajta aludni de ahogy böki a fejemet nem tudok, a kérdésem azlenne ha kiszedem vissza tudnék rakni egy karikát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook